Вот лично ваше ощущение , не блогеров или аналитиков мысли , а ваши .
Мне почему -то кажется , что скоро всё наладится у нас , вот вроде и нет предпосылок , а такое внутреннее ощущение .
Kolibri_18• 01 марта 2024
Мене просто тоска накрила останнім часом. Втома від усього. Я зараз за кордоном, чомусь саме зараз гостро хочеться додому. Хоча загрози не зменшуються.
Парадокс: усі питають: коли Перемога? Але факту Перемоги теж треба добитися. І не факт, що русня не пересилить (не дай Боже). Тому розслаблятися не можна, окупація, табори в Сибіру - а саме це для українців задумала росія.
Але, парадоксально, дуже хочеться додому.
tanysha777• 01 марта 2024
Ответ дляowl62
Як може вплинути моя думка на голосування в США?
Ваша - ніяк
Нажаль, на вас впливають маніпуляції
Що стосується голосування, то всім відомо на чиєму воно боці
Навіть, в одвічно демократичних штатах, перемагає Трамп - вже наїлись байденівщини
І навіть БЛМ нарешті зрозуміли, що їх використали проти Трампа і зреклися байдена
Але в Україні лівацьке мракобєсіє зашкалює - сюр якийсь
Нажаль, на вас впливають маніпуляції
Ответ дляtanysha777
Ваша - ніяк
Нажаль, на вас впливають маніпуляції
Он вище написали, що Трампу суд заборонив балотуватись на президента. Як на рішення суду вплинули маніпуляції на мене?
Мелитрисса• 01 марта 2024
Ответ дляПиона
Ну як, за 2 роки війни Рашка захватила дуже мало. І якби на початку війни їй не допомогли запроданці, розмінувавши Чонгар, то було б і того менше. Бахмут і Авдіївка не ті міста щоб кричати про афіненну Перемогу Рашки. Літаки Рашки збиваються уже майже кожен день. Кораблі топляться. Бажаючих воювати уже шукають в країнах по типу Сирії та Індії, своїх теж спробуй замани на ЕсВеО. Русня потихеньку скиглить, бо вже навіть відпочинок у Туреччині багатьом не по кишені. Русняві боти залякують і все частіше в думках схиляють до перемовин.
К сожалению не все у них так фигово как вы описываете, наших военкоров послушаешь, хоть стреляйся.
Ответ дляtanysha777
Ну, якщо ви і досі такої думки про Трампа, то навіть страшно уявити, що чекає Україну в іншому випадку
Хуженєбудєт
Трамп то Зеленський у 2019
П*зданути при всьому чесному народі що він Макрона прижучив, чи що він своїм партнерам по НАТО пригрозив натравити на них Росію.
Ну це треба таке казати, коли кожне слово президента США вартує комусь голови?
Мелитрисса• 01 марта 2024
Ответ дляowl62
Это Ваше ’хоть стреляйся’ как-то повлияет на ход войны?
А должно?
tanysha777• 01 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Трамп то Зеленський у 2019
Цинічна брехня, маніпуляції і перекручування
Мелитрисса• 01 марта 2024
Ответ дляowl62
А зачем же напрасная жертва?
А я же с пистолетом уже сижу, но раз вы говорите, что напрасно, то не буду. Про образные выражения не слышали?
tanysha777• 01 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Те що говорить Трамп. Як ніби малу дитину до мікрофона пустили
Ответ дляtanysha777
Я виступи Трампа в оригіналі дивлюсь. То такий популізм і шапкозакидання... Ну йогонафік. Єдина надія що його імпульсивність і конченість зіграє нам на руку, коли він зрозуміє що не пуп землі і путін на його умови не піде. Приїде так само як Такєр Карлсон до путіна на перемовини, послухає весь той брєд особисто і випише нам усі атакамси і бредлі зі складу
Ответ дляtanysha777
Ваша - ніяк
Нажаль, на вас впливають маніпуляції
Ви взагалі цікавилися політикою Трампа в попередній термін?
Чи думаєте чому він на весь світ триндить що проти допомоги Україні, але ні слова про те що вкладаються гроші в Тихоокеанський регіон?
Може він просто економить в розрахунку на початок більш активної війни?
І що тоді буде тут з нами? Вічна Сирія?
tanysha777• 01 марта 2024
Ответ дляFilomena
І що тоді буде тут з нами? Вічна Сирія?
Звичайно цікавилась
То хто нарешті дав Україні зброю в 2018?
Ответ дляLife-game
Да конечно, бред полный
Я тут не пишу никогда в жизни, все со своей гордостью бесконечной
Но если бы население страны, да да нашей, не ради, хотя бы дня 3 подряд на одну-две минуты, стало бы на колени, и попросило бы Господа забрать это всё, то никакая Америка, никакой Китай, тем более Россия не была бы нам проблемой. Но нет же, мы всегда правы, мы не можем покаяться, не можем поверить в Бога, и просто на том уровне у каждого, что есть, попросить словами все этого чуда.
Думаю, если бы это сказал телемарафон, может помогло бы, особенно в начале. Но нет, мы все исключительно, в зле и ненависти, и культивируем её бесконечно.
И да аааа, ждут тысчу рукалицо упрямый, считающих себя умнее Бога, естественно
Ви це зараз серйозно?
tanysha777• 01 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Тавишо
І що, ніяк не можете скласти 2+2
Ответ дляFilomena
І що тоді буде тут з нами? Вічна Сирія?
Трамп і проти допомоги Тайваню. Він за ізоляціонізм
tanysha777• 01 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Оце на словах Трампа: Я знаю Путіна добре - можна виключати.
То це Трамп у перші дні свого президентства зняв санкції із СП-2?
Це Трамп залишив у силі договір СНО-3, заощадивши тим самим росіянам сотні мільярдів доларів, які вони мали б витратити на гонку озброєнь?
Це Трамп заблокував будівництво трубопроводу Keystone Pipeline, що підняло ціни на енергоносії та дозволило путіну менш ніж за рік повернути всі збитки, які він зазнав від санкцій за попередні 4 роки?
Чи це Трамп зняв намордник зі збожеволілого путіна, заявивши про безкарність невеликої агресії і тим самим дозволивши агресору повномасштабне вторгнення в Україну?
Це Трамп спочатку всіляко чинив опір прийняттю закону про ленд-ліз, а потім, помпезно підписавши його, відразу поховав, так і не поставивши жодного патрона в рамках цього закону?
Це Трамп заборонив розвивати контрнаступ ЗСУ після звільнення Херсона та Харківської області, шантажуючи Україну припиненням постачання зброї і тим самим давши час ворогові на створення глибокоешелонованих ліній оборони?
Чи це Трамп постійно затягував постачання необхідних Україні видів зброї?
Це Трамп постійно скорочував постачання зброї та боєприпасів до України?
Це Трамп за два роки повномасштабної війни ’зекономив’ (просто - вкрав!) $12+ мільярдів ВЖЕ ВИДІЛЕНИХ Україні коштів?
Це Трамп сьогодні, маючи на руках $4.2 мільярдів за PDA, протягом уже більше двох місяців не поставив Україні жодного патрона, звинувачуючи у цьому своїх політичних супротивників у Конгресі та граючи життям українців у політичний футбол?
Це Трамп пообіцяв накласти вето на Окремий законопроект про допомогу Україні, впихаючи в нього свідомо непрохідні пакети разом з допомогою терористам ХАМАСу?
Чи це Трампа путін вже кілька разів назвав більш вигідним президентом США для росії?
Ох і погань же цей Трамп...
Звичайно, не сподіваюсь, що до когось дійде і не збираюсь витрачати час, доводячи, що біле, то дійсно біле
Головне, голову не відключати, але вже пізно - так і пішло по наклонной ще з 2019
Ох і погань же цей Трамп...
Ответ дляtanysha777
Ох і погань же цей Трамп...
До байдена питань не менше. Не перекручуйте.
Ответ дляnutty
Трамп вже на президента не балотується
Может тогда есть шанс, что у них появится какой-то нормальный (для нас) кандидат, а не импотентное или неадекватное создание, как Байден и Трампон. Та же Хилари Клинтон, думаю, не побоялась бы прижучить Мордор. Хоть бы у них кто-то нормальный стал президентом, наш хоть какой-то шанс.