Оновлена версія• 02 марта 2024

Повістка в дверях

Вчора дізналися, що чоловіку залиши повістку в дверях в квартирі, яку ми продали 4 роки назад і 4 роки він там вже не зареєстрований.
Дізналися, бо продали квартиру знайомим.
Зараз прописаний в тому ж місті, але за іншою адресою.
Дилема, чи має така повістка юридичне значення?
Kidstaff Bot• 02 марта 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.

jannjann77• 02 марта 2024
Ответ дляСадоводница
На скільки далеко живете?
точну адресу!
Lilipa• 02 марта 2024
Мой 10 лет назад продал жилье, выписался и так больше нигде и не прописался. Это ему тоже по месту старой прописки принесут повестку?
nightwoman• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
Мене багато питань хвилює, якщо чесно.
Але ми не живемо за місцем реєстрації вже давно живемо в іншому місті.
Тому питань багато
Повістку могли і діти витащить з дверей. Ну яке юридичне значення може вона мати?
Колючая Роза• 02 марта 2024
Ответ дляОновлена версія
А по факту ’ухилянт’ було фікцією?
я так зрозуміла, що так...нова схема у тцк, але зараз з цим такий бардак, що я вже не дивуюсь
Блискавка• 02 марта 2024
Подадут мужа в розыск, так как живет не про прописке. Если полиция остановит , по базе проверят.