Ноунэйм• 01 марта 2024
Хостел в нашому домі.
Чи можливо якось вигнати хостел із житлового будинку?
Сіґеле-міґеле• 01 марта 2024
В 2019 році були прийняті нові Будівельні норми ДБН Â.2.2-15:2019 «Житлові будинки. Основні положення». Ці норми, зокрема, встановили заборону на розміщення хостелів та готелів в приміщеннях житлових будинків. Проте, нові будівельні норми поширюються лише на новобудови та на будівлі, які піддаються реконструкції чи капітальному ремонту.
неДодекаэдр• 01 марта 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
+1, вітання колегам
Бойцовская• 01 марта 2024
У нас в доме последний этаж полностью хостел. Жалуются многие, но бестолку
Бджолина королева• 01 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
А то що?
Вони не люди, щоб жити в вашому будинку?
якби під вами хостел з прусаками був би, не так би писали...
МатьЧасть• 01 марта 2024
Ответ дляБджолина королева
Можете переїхати в інше місце
Бабуся Бетман• 01 марта 2024
Ответ дляБойцовская
А чем он мешает?
Бойцовская• 01 марта 2024
Ответ дляБабуся Бетман
А чем он мешает?
Он в одном из секций дома. Люди говорят что много воровства в подьезде, вандалят. Ну и жрицы любви каждую ночь новые, пьянки, гулянки.
Бутербродница• 02 марта 2024
Ответ дляБабуся Бетман
А чем он мешает?
Ну як мінімум це постійне ходіння незнайомих людей, бруд, гомін.
Конотопська відьма• 25 марта 2024
Ответ дляМатьЧасть
А то що?
А ви жили в такому будинку? Так, вони не люди. Алкаші і наріки, п´янки і бійки без кінця. Я закрила, еле це коштувало багато сил
Конотопська відьма• 25 марта 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Чим вони заважають?
Поживіть і побачите. Вічні сварки, галас під вікнами, курево, драки. Поліцаї зробити нічого не можуть, бо вони в нашій країні лише для краси