Ума Палата• 02 марта 2024
Не живу, а тягну лямку((
Діти вже дорослі, живуть окремо. В мене повна апатія: дім-робота-дім, навіть хобі немає і нічого не цікавить. Була мета, до якої я прагнула, проте війна все перекреслила. Один день схожий на інший, нічого не радує. Знаю, що скажуть: треба радіти, що є дах над головою і робота, але... Є ще такі, чи це тільки я одна така амеба?(( Як себе витягнути з цього стану?
Тень льва• 02 марта 2024
Знайдіть хобі, подорожуйте, заведіть коханця. Ви ж можете робити все, що захочеться
Янгол в камуфляжі• 02 марта 2024
Ну після роботи вже мало, що хочеться. Тим більше хоббі, шмобі. Кожен день мрія долізии до кроваті.
Иванка Бур• 02 марта 2024
Друзі,відпочинок,піти,поіхати?Мені нема коли вгору глянути через постійні справи окрім роботи.Діти давно окремо.
Ума Палата
• 02 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Купіть велосипед, хоч катайтеся, відволікає та надихає
О. Велосипед є, в гаражі) треба знову затащить на поверх))
Ума Палата
• 02 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
Возьмите себя в руки и купите абонемент в бассейн
в планах на наступний місяць - фітнес)
Ума Палата
• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
всі подруги виїхали за кордон(
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
Які справи? В мене діти дуже різного віку, є час на все
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
всі подруги виїхали за кордон(
Їдьте теж, перезавантажитесь
Иванка Бур• 02 марта 2024
Ответ дляТень льва
До чого тут діти,автор конкретно пише,діти живуть окремо.
А ось і я• 02 марта 2024
А чим ви зайняті тоді весь вільний час, вихідні? Лежите і дивитесь в стелю?
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
Діти великі , які можуть бути справи і що заважає займатися тим, що хочеться?
Попихтю та й годі• 02 марта 2024
Только пытаться саму себя вытянуть. Ищите себе хобби, закажите, я не знаю, недорогую картину по номерам: мозаику, разукрашивать. Не понравится, то купить что-то для вышивки тоже недорогое. Не понравится, тогда попробуйте вязать. И т.д. Ищите себя.
Ума Палата
• 02 марта 2024
Ответ дляА ось і я
В інеті читаю багато на різні теми, фільми, домашні справи
Не пью, не курю• 02 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не всіх робота так виснажує. Не мішки ж тягати
Иванка Бур• 02 марта 2024
Ответ дляТень льва
Свої особисті справи-спорт.басейн,шопінг,театр,кіно,перукар,маса всього.
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
Це ж якраз для задоволення
А ось і я• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
Тобто все-таки чогось хочеться) нової інформації, вражень, бути в курсі, знати. А чим би хотіли займатись, як проводити час?
Ума Палата
• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
До перукаря-на манікюр не кожного дня ходиш, шопінг ненавиджу, от спорт мене чекає попереду (зал+ходитиму багато)
Ума Палата
• 02 марта 2024
Ответ дляА ось і я
Хотіла б подорожувати, але чоловік невиїзний. сама не поїду, та й кошти на це треба
А ось і я• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
Почніть з простих вилазок по культурним закладам вашого міста, на природу, за місто, в баню, на шашлик. Кошти там не великі. А там, як піде, може вам ті подорожі і не треба будуть.
Сама вумна тутички• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
Ото зря ,що не поїдете