Ума Палата• 02 марта 2024

Не живу, а тягну лямку((

Діти вже дорослі, живуть окремо. В мене повна апатія: дім-робота-дім, навіть хобі немає і нічого не цікавить. Була мета, до якої я прагнула, проте війна все перекреслила. Один день схожий на інший, нічого не радує. Знаю, що скажуть: треба радіти, що є дах над головою і робота, але... Є ще такі, чи це тільки я одна така амеба?(( Як себе витягнути з цього стану?
Тишком нишком• 02 марта 2024
Возьмите себя в руки и купите абонемент в бассейн

СкокоМнеДадите• 02 марта 2024
Купіть велосипед, хоч катайтеся, відволікає та надихає
Тень льва• 02 марта 2024
Знайдіть хобі, подорожуйте, заведіть коханця. Ви ж можете робити все, що захочеться
Не пью, не курю• 02 марта 2024
Больше кроме дома некуда пойти, что ли?
Янгол в камуфляжі• 02 марта 2024
Ну після роботи вже мало, що хочеться. Тим більше хоббі, шмобі. Кожен день мрія долізии до кроваті.
Иванка Бур• 02 марта 2024
Друзі,відпочинок,піти,поіхати?Мені нема коли вгору глянути через постійні справи окрім роботи.Діти давно окремо.
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
О. Велосипед є, в гаражі) треба знову затащить на поверх))

автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляТишком нишком
в планах на наступний місяць - фітнес)
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
всі подруги виїхали за кордон(
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
Які справи? В мене діти дуже різного віку, є час на все
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
всі подруги виїхали за кордон(
Їдьте теж, перезавантажитесь
Иванка Бур• 02 марта 2024
Ответ дляТень льва
До чого тут діти,автор конкретно пише,діти живуть окремо.
А ось і я• 02 марта 2024
А чим ви зайняті тоді весь вільний час, вихідні? Лежите і дивитесь в стелю?
НеГолосую• 02 марта 2024
Антидепресанти.
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
Діти великі , які можуть бути справи і що заважає займатися тим, що хочеться?
Попихтю та й годі• 02 марта 2024
Только пытаться саму себя вытянуть. Ищите себе хобби, закажите, я не знаю, недорогую картину по номерам: мозаику, разукрашивать. Не понравится, то купить что-то для вышивки тоже недорогое. Не понравится, тогда попробуйте вязать. И т.д. Ищите себя.
Цигарний шланг• 02 марта 2024
Я така але ще і без роботи
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляА ось і я
В інеті читаю багато на різні теми, фільми, домашні справи
Не пью, не курю• 02 марта 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не всіх робота так виснажує. Не мішки ж тягати

Иванка Бур• 02 марта 2024
Ответ дляТень льва
Свої особисті справи-спорт.басейн,шопінг,театр,кіно,перукар,маса всього.
Тень льва• 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
Це ж якраз для задоволення
А ось і я• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
Тобто все-таки чогось хочеться) нової інформації, вражень, бути в курсі, знати. А чим би хотіли займатись, як проводити час?
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляИванка Бур
До перукаря-на манікюр не кожного дня ходиш, шопінг ненавиджу, от спорт мене чекає попереду (зал+ходитиму багато)
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляА ось і я
Хотіла б подорожувати, але чоловік невиїзний. сама не поїду, та й кошти на це треба
Мамзелькіна• 02 марта 2024
Купи козу
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляМамзелькіна
Купи козу
Не люблю її запах
Ужгород• 02 марта 2024
Купіть песика.
А ось і я• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
Почніть з простих вилазок по культурним закладам вашого міста, на природу, за місто, в баню, на шашлик. Кошти там не великі. А там, як піде, може вам ті подорожі і не треба будуть.
автор Ума Палата • 02 марта 2024
Ответ дляУжгород
Купіть песика.
В мене є котик)
Сама вумна тутички• 02 марта 2024
Ответ дляУма Палата
Ото зря ,що не поїдете