Анонім Завгосп• 02 марта 2024
Хейт не потрібен, потрібен психолог
З свекрухою відносини не склалися. Це людина, з якою я лишній раз стараюсь не пересікатись.
Народилася дочка, я її обожнювала. Тільки не могла зрозуміти, на кого ж вона схожа, ні на мене, ні на чоловіка. І от недавно я побачила, що чим старша вона стає, тим більше вимальовується копія свекрухи...Цей факт почав мене сильно дратувати, я стала злитися на дитину, хоч вона зовсім не винна ні в чому. З´явилося якесь відсторонення, відчуження. Дочка теж відчула це, стала мене уникати, закриватися в кімнаті, не хоче говорити, 7 років зараз. Про те, що я погана мати, я і сама знаю((( як вийти з такого стану??????????
Анонім Завгосп
• 02 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
А що саме в дитини від свекрухи?
Обличчя
Ви перенесли (самі, дитина тут взагалі ні до чого) своє негативне ставлення до свекрухи на дитину. Тому що а -- розставити точки над і в тих відносинах ви не хочете/не можете, а на чоловіка, мабуть, страшно.
ПС. Я не психологиня. Дуже раджу знайти психотерапевтку, щоб не переламати життя собі і доньці.
Анонім Завгосп
• 02 марта 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Ваша свекруха красива, доглянута?
Не можу назвати красивою, не страшна принаймні. Справа не в красоті, а в тому, що я щодня бачу перед собою міні-копію людини, про яку навіть думати не хочу
Фізик-ядерщик заочно• 02 марта 2024
Ооочень часто дочки похожи на свекровей. Это прям классика
Я сама такая же у мамы уродилась :) и фигура, и характер. НО! Очень влияет воспитание, мир, окружение.
Анонім Завгосп
• 02 марта 2024
Ответ дляPrervana
А с мужем вы как живете при таких раскладах? Он же вообще наполовину ваша свекровь, чисто физиологически.
Яких таких? Мій чоловік копія свого дідуся по лінії батька, свекрухою і не пахне (я про зовнішність)
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ахах, вот кстати да) я с возрастом становлюсь капец как похожа на бабушку по папиной линии. От мамы совсем мало что осталось. Бабушка татарка, я недавно сфоткалась и прям офигела, я становлюсь ее копией, черты очень сильно проявляются, которые раньше были ’сглажены’
Анонім Завгосп
• 02 марта 2024
Ответ дляTammy21
Саме так. Дитина нагадує свекруху, згадка про свекруху викликає негативні емоції. А що з цим робити, я не знаю
Бабуся Бетман• 02 марта 2024
Не затягуйте з візитом до психолога. Донька не винна, що схожа на вашу свекруху.
Твоя подружайка• 02 марта 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Ну, як мінімум ви можете підібрати дитині зачуску, яка буде виграшною саме для неї. Не як в свекрухи)))) Знайти в дитині якісь гарні риси. Не може бути, що повністю усе як в свекрухи. Відрізнятися може структура, густина волосся, посмішка, а міміка і форма і розташування очей схоже. Щось вона взяла і від вашої родини. Я говорю вам, як мама, в якої дитина обличчям також схожа на свекруху. І свекруху свою я м´ яко кажучи не люблю. Але в дитині я можу бачити гарне. Наприклад, рівні, довгі, стрункі ноги, тоненьку талію, акуратну статуру, акуратні стопи та долоні і т.д. Моє почуття гумору, татова схильність до алгебри і геометрії. Я можу визнати, що не зважаючи на ставлення до свекрухи, їх чисто зовні гени не супер, але і не погані.
Анонім Завгосп
• 02 марта 2024
Ответ дляPrervana
Но тем не менее он ее сын, и в нем половина ненавистной свекрухи живет) и никуда она из него не денется никогда
Все правильно, я навіть підтверджу, що характер в нього мамин, він лідер. Але якщо в ролі чоловіка я це лідерство сприймаю на ура, то в ролі свекрухи мені його зовсім не треба. Вона з самого початку намагалася керувати, наткнулася на невістку, яка не слухає її і робить по-своєму, звідси пішли купа конфліктів, і до сьогодні так
Ответ дляАнонім Завгосп
Но ведь вы это всё приняли, раз родили ребенка от этого ’генофонда’? Или вы надеялись, что их внешность и черты характера не проявятся? В дочери только половина вас. А вторая половина - папино наследство. И опять оно никуда никогда не денется. Вы всегда будете видеть и находить в ней его. Нужно найти в этом положительные моменты. Не могли же вы родить ребенка от сущих монстров, есть же в ’той стороне’ что-то хорошее, красивое, что привлекло. Иначе вы бы не выбрали их семью для продолжения рода...
Радість моя• 02 марта 2024
Ответ дляСвята
Психолог вам поможет. Вы знаете причину и это уже пол пути к успеху
что тут искать ? - всепоглощающая ненависть к свекрови.
Радість моя• 02 марта 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
пахнет, очень сильно.
Она его родила и воспитала. То вы не слышите.
Но на самом деле ОЧЕНЬ пахнет
Радість моя• 02 марта 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Что вы хотите чтобы было в результате работы с психологом?
Как_б_не_так• 02 марта 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Прикиньте, а эта людына родила сына, за которого Вы замуж вышли и от которого ребёнка родили.