Відповів всім• 02 марта 2024

Посоветуйте хороший кофе

Дешевле 200 грн за 250 грамм. Такой вообще есть? Или на кофе сэкономить не выйдет?
Я уже отказалась от чая в пакетиках, тостовых сырков плавленных, конфет. И все равно нужно еще урезать бюджет..
автор Відповів всім • 02 марта 2024
А, еще красную рыбу, брала редко, и ту перестала брать.

Мрію про пончик• 02 марта 2024
Зерно?
Чи мелена?
автор Відповів всім • 02 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Зерно?
Чи мелена?
Любая
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Арабіка
Кава зі Львова чорна
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Фото
автор Відповів всім • 02 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Арабіка
Кава зі Львова чорна
Каву зи львова пробовала раньше, ну что-то вообще не зашла. Пока что пью lavazza oro, ищу что-то похожее
WillWind• 02 марта 2024
в атб кофе молотый Эллис по 500 гр пачка 225 грн вкусный

Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
А мені Лавазза oro - підробка навіть сама дорога, віддає рубустою.
Львівська саме чорна!!!
Решта - не дуже
Щедрик ведрик• 02 марта 2024
Я красную рыбу беру обрезки, в инста можно купить 500г около 250-280грн+ пересылка. В Сильпо есть на развес такая, но дороже уже вроде. Норм кофе Гватемала на островках, где весовой, а в упаковках приходится брать только Чёрную карту, у нас тут самая нормальная. Кстати, когда-то в Варусе, по-моему, или в Кишене появился очень недорогой кофе в такой красно-белой упаковке, вот я купила пару раз, и он ищез((( Такое впечатление, что у нас только г продают, которое больше нигде нельзя продать по миру ((((
Зайканалужайке• 02 марта 2024
Смачна кава Манхеттен - 100% арабіка середньої прожарки. Беру в інтернет-магазині дольче віта
Jifer• 02 марта 2024
Я покупаю в зернах. Как по мне - дешевле. Последней случайно перепала Львівська кава. Она не дорогая, а мне вообще за копейки досталась, я и взяла. И скажу вам - очень не плохо.
Поліпривіт всім• 02 марта 2024
Моверпик крема, 1 кг зерен около 500 грн. Мне нравиться бельге, чем лаватца, горчинки меньше. Но надо искать в магазинах типо орехи, или интернета, потому что в сильпо 500 грамм - 500 грн стоит
Мизимец• 02 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Львівська саме чорна!!!
Решта - не дуже
А шо значить віддає робустою? Просто цікаво
Дую на вітер• 02 марта 2024
Зараз в Ашані є гарна ціна
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ответ дляМизимец
В робусті більше кофеїну и хлорогенової кислоти, а ліпідів і цукрів, навпаки, мало. За рахунок цього робуста є хорошим енергетиком, але високий вміст кофеїну робить її гіркішою. Смак робусти — терпкий та плаский.
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ще раджу цю. Бачу, акція в Сільпо.
Теж зайду по неї
Смачна мені дуже, арабіка 100%
Мизимец• 02 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Не знаю яку коштували Оро, але вона кисла, а це ознака 100% арабіки
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ответ дляМизимец
Раз на раз не приходиться. Беру лише оригінал. І не можу зрозуміти, в чому річ.
Ви яку купуєте гармовку? Мелену, чи зерно?
Я теж думала, після першого кілограму, що буду брати лише її для кавомашини. Але якось купила 1 кг, і розчарувалась… Оригінальна упаковка. А смак не той. А ціна, самі знаєте.
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ответ дляМизимец
Останню взяла, а вона без кислинки.
Тому заварюю мелену Льор.

Мизимец• 02 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
То мабудь польська, мені теж смак не той
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ответ дляJifer
Яка саме Львівська? Має багато різновидів.
ДаЗдраПерма• 02 марта 2024
Мені ось ця подобається, до цього пила різні, але ця реально мені смачна.
Мрію про пончик• 02 марта 2024
Ответ дляМизимец
Як зрозуміти, що польська?
No problems• 02 марта 2024
Беру молотый для турки, в Кузне кавы. 500 грамм за 210 грн. Со вкусом вишни. Уже полгода обожаю его. Ничего другого не хочу
Редиска Я• 02 марта 2024
Мені подобається Lavazza Tierra в коричневій кілограмовій упаковці в зернах. Беру зазвичай в інтернет магазині Єгастроном, там вона дешевше ніж в інших. Іноді Мовенпік беру, теж хороша.
Воленс-неволенс• 02 марта 2024
Из АТБ много перепробовала, нравится два вида, Pupa и Dallmayr
ЕжеМышь• 02 марта 2024
Лавацца. До 150 грн за 250 гр
ХикориДикори• 02 марта 2024
Minelly, кава з Гостомеля, там завжди свіжа, є моносорти арабіки, всіх не перечислити, є мелена, зернова, яку для Вас перед відправкою змелять по бажанню, є дріпи, кава в пірамідках, є ароматизована мелена і в дріпах (вишня, кориця, горіх, кокос і ром, тіоамісу, шоколад ще здається теж). Я перейшла на Мінеллі, ще всього не перепробувала, раніше брала частіше турецьку Мехмет Ефенді.
Інстаграм сторінка у Мінеллі - просто театральна творча майстерня команди працівників і сім´ї, там часто анонсують акції і знижки. Є сайт, де зручно замовляти і почитати про сорти. Зрозуміло, що ми всі маємо різні смаки і потреби, але мені ця кава зайшла
Моя улюблена страшко• 02 марта 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Так, хороша, не пересмажене зерно. Колись теж її брала. Зараз перейшла з кавомашиною на інші обʼєми, то замовляю кілограмовими упаковками іншу
автор Відповів всім • 02 марта 2024
Ответ дляРедиска Я
Да, тиерра супер, но в магазинах не вижу, а в ноунеймах брать не рисковала