Відповів всім• 02 марта 2024
Посоветуйте хороший кофе
Дешевле 200 грн за 250 грамм. Такой вообще есть? Или на кофе сэкономить не выйдет?
Я уже отказалась от чая в пакетиках, тостовых сырков плавленных, конфет. И все равно нужно еще урезать бюджет..
КротоТо• 02 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Арабіка
Кава зі Львова чорна
Мне он вообще никакой
КротоТо• 02 марта 2024
Лавазу беру ,но не орро , другие , где арабики меньше , с робустой. Те дешевле
Кнопкотиць• 02 марта 2024
Ответ дляХикориДикори
Minelly, кава з Гостомеля, там завжди свіжа, є моносорти арабіки, всіх не перечислити, є мелена, зернова, яку для Вас перед відправкою змелять по бажанню, є дріпи, кава в пірамідках, є ароматизована мелена і в дріпах (вишня, кориця, горіх, кокос і ром, тіоамісу, шоколад ще здається теж). Я перейшла на Мінеллі, ще всього не перепробувала, раніше брала частіше турецьку Мехмет Ефенді.
Інстаграм сторінка у Мінеллі - просто театральна творча майстерня команди працівників і сім´ї, там часто анонсують акції і знижки. Є сайт, де зручно замовляти і почитати про сорти. Зрозуміло, що ми всі маємо різні смаки і потреби, але мені ця кава зайшла
+1 за Мехмет Эфенди,пью лет 5
Очень вкусный кофе, пенка шикарная, прекрасно заваривается прям в чашке.
На розетке есть в жестяной банке и экономный вариант в мягкой упаковке .
Ответ дляМрію про пончик
В робусті більше кофеїну и хлорогенової кислоти, а ліпідів і цукрів, навпаки, мало. За рахунок цього робуста є хорошим енергетиком, але високий вміст кофеїну робить її гіркішою. Смак робусти — терпкий та плаский.
Ви так професійно пояснили)))
Тому я люблю бленди - щоб і кофеїн, і м´якший смак.
Ответ дляХикориДикори
Дайте будь ласка посилання
Редиска Я• 02 марта 2024
Ответ дляВідповів всім
Да, тиерра супер, но в магазинах не вижу, а в ноунеймах брать не рисковала
Я в єгастроном давно беру, вони з Європи возять. Минулого літа просила Лаваццу тієрру подругу в Італії мені купити, вона якраз в Україну їхала, питала що мені привезти. То ми вдома з чоловіком порівняли, різниці по смаку ніякої не було між тією що з Італії і тією, що я купую в Єгастрономі.
Майор Медуза• 02 марта 2024
Ответ дляКротоТо
Мне он вообще никакой
Мені теж. Нема смаку. Але я люблю мікси з робустою якраз, щоб трохи була гірчинка.
ХикориДикори• 02 марта 2024
Ответ дляLeka_Leka
Дайте будь ласка посилання
Мабуть посилання буде розцінено як реклама, але на одному з фото в моїй відповіді скрін сторінки в Інстаграм з цінами, доречі скріну років півтора, може ціни уже не такі, але саму сторінку там видно, а в профілі там є посилання на сайт, або загугліть
Відповів всім
• 10 марта 2024
Ответ дляРедиска Я
Дякую за пораду магазину, тепер і я з тієррою)