03 марта в 15:31

Альтернатива бежевому тречу

Всім привіт! Бежевий тренч хоч і вважається класикою але постійно в ньому ходити не будеш - за 20 років я їх мала різної довжини, відтінків бежевого і фактури тканини.
Ще маю два кольорових з Vivalon.
Хочу знайти альтернативу але не знаю яку.
Хто що носить весною крім тренчу, джинсовки, шк. косухи і бомпера?
( це все в мене є)
Пилосмок працює 03 марта в 15:32
Легке пальто без підкладки
Копирайторша 03 марта в 15:33
Треч, безпукавка... я безнадёжно отстала от моды...
автор Намакушка 03 марта в 15:34
Ответ дляПилосмок працює
Легке пальто без підкладки
З якої тканини?
автор Намакушка 03 марта в 15:35
Ответ дляКопирайторша
Треч, безпукавка... я безнадёжно отстала от моды...
Тренч не вийшов з моди, просто мені вже набрид. Та і маю я їх 5 чи 6.
После 18 03 марта в 15:37
Джинсовий тренч, якщо такого нема
Tammy21 03 марта в 15:38
Чоловічий піджак великого розміру, та ж джинсовка чи шкірянка в оверсайзі, обрізаний тренч (трошки довший аніж у попередньому сезоні), ’дідусів’ кардиган -- це те, що у цьому сезоні яскраво сяє)
тяжкаялюдина 03 марта в 15:38
Трикотажні кардигани
автор Намакушка 03 марта в 15:39
Ответ дляПосле 18
Джинсовий тренч, якщо такого нема
Джинс взагалі не люблю, маю бежеву куртку сорочку. З мене достатньо.
автор Намакушка 03 марта в 15:40
Ответ дляTammy21
Чоловічий піджак великого розміру, та ж джинсовка чи шкірянка в оверсайзі, обрізаний тренч (трошки довший аніж у попередньому сезоні), ’дідусів’ кардиган -- це те, що у цьому сезоні яскраво сяє)
Мені не пасує оверсайз і піджаки теж не пасують. Короткий тренч маю від Vivalon
Tammy21 03 марта в 15:41
Ответ дляНамакушка
Мені не пасує оверсайз і піджаки теж не пасують. Короткий тренч маю від Vivalon
Тоді дивіться у сторону Нью лук сілуетів, їх було багато на подіумах і в принципі вони завжди актуально виглядають, якщо занадто в ретро не йти.
После 18 03 марта в 15:42
Утеплена куртка сорочка
автор Намакушка 03 марта в 15:46
Ответ дляПосле 18
Утеплена куртка сорочка
Потрібно щось не утеплене
Хи хи, ну ну 03 марта в 15:47
Я люблю шерстяні пальта) тренчі якось не моє, не ношу взагалі.
автор Намакушка 03 марта в 15:52
Ответ дляХи хи, ну ну
Я люблю шерстяні пальта) тренчі якось не моє, не ношу взагалі.
Я теж люблю і маю багато але тальто в +15 не дуже комфортно
автор Намакушка 03 марта в 15:53
Ответ дляTammy21
Тоді дивіться у сторону Нью лук сілуетів, їх було багато на подіумах і в принципі вони завжди актуально виглядають, якщо занадто в ретро не йти.
Ще б той нью лук продавали в наших магазинах)
Хи хи, ну ну 03 марта в 15:58
Ответ дляНамакушка
Я теж люблю і маю багато але тальто в +15 не дуже комфортно
В +15, якщо чесно, я взагалі верхній одяг не вдягаю. Кофтинку + джинсову куртку або сорочку і все. Інакше ж жарко
автор Намакушка 03 марта в 16:00
Ответ дляХи хи, ну ну
В +15, якщо чесно, я взагалі верхній одяг не вдягаю. Кофтинку + джинсову куртку або сорочку і все. Інакше ж жарко
джинсова куртка - це і є верхній одяг
З царем в голові 03 марта в 16:13
Альтернативи класиці немає)
Класика завжди найкраща!
Не за Будка 03 марта в 16:13
Весна мой гардероб: классический тренч хаки, кожаные куртки косухи в 3 цветах, от нормальной посадки до оверсайз, бомберы: чёрный, белый, серый, короткая куртка дождевик из неопрена, тёплый пиджак в мужском стиле, несколько жакетов, кардиганы 4 разных все удлинённые, один беж с подкладкой и один оч тёплый с капюшоном, остальные полегче, пальто тонкое халат шерстяное, полупальто с подкладкой, 2 пальто беж шерстяных с подкладкой, ну и куча разных курток на синтепоне и пуху, спортивная Адидас - легкий пух до колена, куча разноцветных синтепоновых тонких которые использую как 2 слой и яркая жилетка, 2 джинсовки длинная и короткая, а вспомнила рубашка в черно-белую клетку тёплая. Мне даже не приходит в голову что ещё купить😅
автор Намакушка 03 марта в 16:14
Ответ дляЗ царем в голові
Альтернативи класиці немає)
Класика завжди найкраща!
без сумніву але хочеться щось
’ свіженьке’
автор Намакушка 03 марта в 16:17
Ответ дляНе за Будка
Весна мой гардероб: классический тренч хаки, кожаные куртки косухи в 3 цветах, от нормальной посадки до оверсайз, бомберы: чёрный, белый, серый, короткая куртка дождевик из неопрена, тёплый пиджак в мужском стиле, несколько жакетов, кардиганы 4 разных все удлинённые, один беж с подкладкой и один оч тёплый с капюшоном, остальные полегче, пальто тонкое халат шерстяное, полупальто с подкладкой, 2 пальто беж шерстяных с подкладкой, ну и куча разных курток на синтепоне и пуху, спортивная Адидас - легкий пух до колена, куча разноцветных синтепоновых тонких которые использую как 2 слой и яркая жилетка, 2 джинсовки длинная и короткая, а вспомнила рубашка в черно-белую клетку тёплая. Мне даже не приходит в голову что ещё купить😅
В мене такий самий гардероб. Крім курток на синтепоні і сорочок в клітинку - їх я не люблю . Але це все вже було і є.
З царем в голові 03 марта в 16:17
Ответ дляНамакушка
без сумніву але хочеться щось
’ свіженьке’
Можна пальто лавандового або іншого пастельного відтінку
Небоброїдка 03 марта в 17:57
Ответ дляНе за Будка
Весна мой гардероб: классический тренч хаки, кожаные куртки косухи в 3 цветах, от нормальной посадки до оверсайз, бомберы: чёрный, белый, серый, короткая куртка дождевик из неопрена, тёплый пиджак в мужском стиле, несколько жакетов, кардиганы 4 разных все удлинённые, один беж с подкладкой и один оч тёплый с капюшоном, остальные полегче, пальто тонкое халат шерстяное, полупальто с подкладкой, 2 пальто беж шерстяных с подкладкой, ну и куча разных курток на синтепоне и пуху, спортивная Адидас - легкий пух до колена, куча разноцветных синтепоновых тонких которые использую как 2 слой и яркая жилетка, 2 джинсовки длинная и короткая, а вспомнила рубашка в черно-белую клетку тёплая. Мне даже не приходит в голову что ещё купить😅
Ви багато економите зусиль, коли пишете російське «оч» замість слова? Це суто московський сленг.
Не за Будка 03 марта в 19:43
Ответ дляНебоброїдка
Ви багато економите зусиль, коли пишете російське «оч» замість слова? Це суто московський сленг.
Никогда там не была, со сленгом в отличии от вас не знакома. Так что свои наезды оставьте при себе, или на воре и шапка горит?