Трільчиха• 27 апреля 2024

Чому так важко в чоловічому колективі

Пішла працювати на роботу, де більше 80% це чоловіки. Раніше завжди думала, що з чоловіками простіше ніж з жінками, а тут виявляється навпаки. Колеги постійно підколюють, чіпляються, таке буває, що піду в інший цех, а вони вже групою зібрались біля мене десь людей 20, через, що я не можу нормально працювати. Вже начальник цеху казав, що вони збоченці і не дають мені нормально працювати. До того ж вони постійно пліткують, в мене ще одна колега дівчина, то вона каже, що її якийсь знайомий за мене розпитував, якого я взагалі не знаю. Я не люблю привертати до себе увагу, спокійніше мені так. Як не звертати на них увагу?
ВільнаНазавжди• 27 апреля 2024
поставити їх на місце

Капитанша• 27 апреля 2024
Возглавить этот балаган мужчин
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
поставити їх на місце
А як це зробити?
Морковку дай• 27 апреля 2024
Декілька років працювала одна серед десяти чоловіків.
Це була найкраща моя робота.
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це була найкраща моя робота.
Це чудово, а в мене навпаки
Tammy21• 27 апреля 2024
Ніяк. Якщо ви не почуваєте себе в безпеці (а ви не почуваєте), то постійно будете звертати увагу, щоб тримати руку на пульсі.
Пс. Я працювала в чоловічих колективах, після цього не бачила більш концентрованого а-ля лавочкі стайл середовища.
Вчителька з мікрорайону• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Це чудово, а в мене навпаки
То у вас дивний коллектив, я працюю в компанії де взагалі відсотків 90% чоловіки, чудовий коллектив
7_кг_рыбы• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Це чудово, а в мене навпаки
Согласно вашим цифрам о 80 процентах, на 20 мужиков должно быть 4 женщины.
Где они, кто они и чем занимаются?
Love_Love_Love_• 27 апреля 2024
Ви це вже писали, для чого знову?

автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Где они, кто они и чем занимаются?
Мені 24, а ці жінки трохи старші, їм років 40. Можливо тому вони чіпляються
Love_Love_Love_• 27 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це була найкраща моя робота.
Я теж працювала де було 80% чоловіків щей мусульманів більшість- ідеальний колектив
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви це вже писали, для чого знову?
Просто нічого не помінялось
7_кг_рыбы• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Название организации и город ?
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Название организации и город ?
Навіщо?
Пез Году Неделя• 27 апреля 2024
Не знаю, с мужским коллективом очень даже нормально работать. Выставить чёткие границы. Это даже лучше, чем с женским. Всю жизнь работала в мужском коллективе...когда попала в женский это просто жесть террариум..
Фізик-ядерщик заочно• 27 апреля 2024
Я би міняла роботу, якщо настільки некомфортно. І якщо настільки низька культура спілкування там, а керівнику пох, то вам це навіщо?
мимАпроходила• 27 апреля 2024
Ответ дляМорковку дай
Це була найкраща моя робота.
Я зараз працюю так. Це найкраща робота
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Мене смущає увага зайва
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Графік підходить та зп

мимАпроходила• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Просто нічого не помінялось
Йдіть в школу працювати. Або в дитячий садок. Там тільки жінки
Пез Году Неделя• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Слишком вы мнительны я Вам скажу. Пару раз отрезать, отпадают все вопросы...чтобы прям вокруг 20 человек собиралось, ну смешно, значит так себя ведёте...расставляйте границы.
Love_Love_Love_• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Просто нічого не помінялось
А що ви робили щоб помінялось?
мимАпроходила• 27 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А що ви робили щоб помінялось?
Нічого 😂
Продовжує з ними хіхікати
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Так, стоять та дивляться як я працюю
7_кг_рыбы• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Навіщо?
Ну вы же спрашиваете, то что хотите.
И все могут спрашивать то что хотят.
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ длямимАпроходила
Нічого 😂
Продовжує з ними хіхікати
Не хіхікаю. З чого такі висновки?
Не зацілована• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
а якщо згадати, що у багатьох жінки повиїзджали, і у мужиків сперматоз.... Вам там буде весело.
автор Трільчиха • 27 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Вже весело((
Пез Году Неделя• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Так, стоять та дивляться як я працюю
Вы какой-то тролло ... угу стоят нихера не делают только на вас целыми днями пялятся...
Фізик-ядерщик заочно• 27 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Графік підходить та зп
Ну тоді так собі і читайте як мантру «підходить графік і зп, я сюди за цим прийшла і все інше пофіг»