Тріль!• 04 марта 2024
Позитивные книги
Посоветуйте, пожалуйста,что-то легкое, веселое, позитивное, доброе любого жанра. Главное, чтобы позитив был не только в финале, такое, что "кто-то собрался самоубиться от горя, но потом оказалось, что жизнь прекрасна" не хочу.
Засомневаю• 04 марта 2024
Мариам Петросян - ’Дом в котором...’
Хорошая взрослая книга о детях и подростках, об их мире и фантазии.
Дверной_Проем• 04 марта 2024
тревожные люди Бакмана
еще мне очень понравилась книга Элеанор Олифант в полном порядке.
Дім в якому -- не легка, не весела і не позитивна.
Елєонор Оліфант -- позитивна у своєму прогресі, але легкості там взагалі не має. Зато є те, що ви написали що не треба.
Обидві книжки я люблю, якщо що)))
У Марі Од Мюрай є книжковий серіал ’Спасітєль і син’. Раджу)
Оригінал Франц., є переклад на інгліш, руснявою на Флібусті.
Обидві книжки я люблю, якщо що)))
Щебетушка• 04 марта 2024
Діана Джонс Мандрівний замок, тільки початок трохи затягнутий, а так весела, з англійським гумором
МаксХмара• 06 марта 2024
Ответ дляTammy21
Обидві книжки я люблю, якщо що)))
Ремарк
МаксХмара• 07 марта 2024
Ответ дляTammy21
Для мене ні. І я не згадаю для кого так. Вам він здається легким та позитивним?
Я просто щоб покритикували, як всіх