06 марта в 09:59

Чи є в України можливість налагодити виробництво власної зброї з роками?

Дівчата, я взагалі не в темі, лише як читаю новини, періодично попадалася інформація, до дрони виробляють, то Турція хоче побудувати завод по виготовленні зброї, і подібне. Свого роду це ж непоганий бізнес, і до цього можуть бути залучені підприємці, які фінансово будуть зацікавлені розвивати цю галузь. І при тому, якщо Україна багата на ресурси, то і сировина в нас повинна бути. Та й все пишуть в Україні багато розумних людей, тобто повинні бути і інженери, і технологи, щоб налаштувати і запустити ці лінії. А можливо ми і так зараз розвиваємося в цьому напрямку, просто я не дуже розуміюся. На все потрібний час, але це б дійсно допомогло нашим воїнам
2 8
Пишу каліграфічно 06 марта в 10:00
У нас есть завод по производству оружия.
Верочка 100% 06 марта в 10:00
Это просто не выгодно заинтересованным сторонам.
6 7
Грабля 06 марта в 10:00
Вы прям кладезь уникальных идей. Наверное такое б никому в голову не пришло
1 14
Патриоточка 06 марта в 10:01
После снятия анонимов, вас ждать?
So_so 06 марта в 10:01
У нас есть специалисты и техническая база, но у государства нет интереса.
2 8 5
Лівий Локіть 06 марта в 10:02
Можливість побудувати є. Питання в тому, як швидко їх розмоблять?
2 8
Сіґеле-міґеле 06 марта в 10:02
У нас цілий концерн по виробництву різної зброї. лише працювали на закордонного замовника, наша держава собі не замовляла
Библиотекарь 06 марта в 10:03
Потому же, почему и транзит газа не перекроют. Это уже какой-то чёрный юмор. Раша : мы будем вас убивать. Наши : возьмите, пожалуйста, бабки на оружие
5 4
Не боюся осуду 06 марта в 10:03
Не вигідно, бо можуть тоді гроші не давати, а так дайте бо в нас немає нічого.. чекають ракет далекобійних, але невже не можна хоча б одну штуку зробити за 2 роки.. Нептуни були, але пару штук і все, не роблять нових, якби робили, то бомбили би ними той же міст кримський
1 5
Вишневий цвіт 06 марта в 10:04
С такими ракетами как у русни, производство должно уходить под землю, а это технически архи-сложно и долго
Кусачая Я 06 марта в 10:04
учитывая что последние 5 лет, закрывают все проекты которые касаються вооружения - я в это мало верю
Kidstaff Bot 06 марта в 10:04
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
1 2
Басина 06 марта в 10:04
Ответ дляSo_so
У нас есть специалисты и техническая база, но у государства нет интереса.
Інтереса будувати, щоб срасія їх порозбивала? Це туди треба все можливе ППО стягнути
6 1 1 2
So_so 06 марта в 10:04
Ответ дляКусачая Я
учитывая что последние 5 лет, закрывают все проекты которые касаються вооружения - я в это мало верю
Вот. Сразу видно кто в теме и не смотрит телемарафон.
2 6
So_so 06 марта в 10:05
Ответ дляБасина
Інтереса будувати, щоб срасія їх порозбивала? Це туди треба все можливе ППО стягнути
Всё уже есть, заказов нет. Просим у других.
3 2 2
galinka85 06 марта в 10:08
Ответ дляSo_so
Вот. Сразу видно кто в теме и не смотрит телемарафон.
так телемарафон все время говорит что мы побеждаем, у нас есть успехи.. только все мои знакомые военные говорят совсем другое :( голой жопой тяжело победить
3 2
Басина 06 марта в 10:08
Ответ дляSo_so
Всё уже есть, заказов нет. Просим у других.
Ага, єсть... я знаю два місця, куди прилетіло...
ok1904 06 марта в 10:09
Ответ дляЛівий Локіть
Можливість побудувати є. Питання в тому, як швидко їх розмоблять?
десь четверта частина оборонки розбомблена,можливо вже і більше
ok1904 06 марта в 10:10
Ответ дляgalinka85
так телемарафон все время говорит что мы побеждаем, у нас есть успехи.. только все мои знакомые военные говорят совсем другое :( голой жопой тяжело победить
мається на увазі, що не здаємося, а далі воюємо. Для чого цей сарказм? Ви готові жити в окупації?
автор chornoruk 06 марта в 10:11
Ответ дляГрабля
Вы прям кладезь уникальных идей. Наверное такое б никому в голову не пришло
Це не доречно. Нижче пишуть, що є заводи, де виробляли для інших країн. А в мене й питання, чому себе не можемо забезпечити
Басина 06 марта в 10:11
Ответ дляok1904
десь четверта частина оборонки розбомблена,можливо вже і більше
В тому і проблема(( хіба що якимось чином будувати за кордоном... але на яких умовах?
galinka85 06 марта в 10:12
Ответ дляok1904
мається на увазі, що не здаємося, а далі воюємо. Для чого цей сарказм? Ви готові жити в окупації?
який нафіг сарказм - коли мені дзвонить друг попрощатися, бо на них пруть - а у наших банально немає набоїв, і відходити вони не можуть бо артилерія не має нічого..
4 1
автор chornoruk 06 марта в 10:12
Ответ дляНе боюся осуду
Не вигідно, бо можуть тоді гроші не давати, а так дайте бо в нас немає нічого.. чекають ракет далекобійних, але невже не можна хоча б одну штуку зробити за 2 роки.. Нептуни були, але пару штук і все, не роблять нових, якби робили, то бомбили би ними той же міст кримський
От я Ц пишу за ракети, Нептуни, та ін. Якщо ж сировина, чому …?
galinka85 06 марта в 10:13
дівчата, не в образу. але може не треба обговорювати тут такі питання. Бо мало хто може це прочитати..
3 4 2
автор chornoruk 06 марта в 10:14
Ответ дляgalinka85
який нафіг сарказм - коли мені дзвонить друг попрощатися, бо на них пруть - а у наших банально немає набоїв, і відходити вони не можуть бо артилерія не має нічого..
Це правда, про це й писати не хочеться
viter33 06 марта в 10:18
Ответ дляБасина
В тому і проблема(( хіба що якимось чином будувати за кордоном... але на яких умовах?
За кордоном - виключено(((
Завжди знайдуться якісь ’польські фермери, далекобійники. мисливці’, які ’за 30 рублів’ все заблокують. Переконалися(((
2 2
Дресса 06 марта в 10:20
Я бы не стала обсуждать такую тему. Найдется обязательно кто напишет где производят.
Проблема не в том можем или не можем. Проблема в том, что власти это не надо, и во-вторых - нам надо на сейчас и много, а не с годами. Утрачена своевременность
1 3
forumchanka 06 марта в 10:23
Турция же не боится под столицей строить завод дронов.
forumchanka 06 марта в 10:29
По поводу снарядов-подвезли и нашли.Вчера военные писали,лупим по оркам всем.Видимо.закупили те 800 тыс снарядов,которые нашел чешский президент.Какая у орков победа?Впн заблокировали русским.что б скрыть правду о потерях и это ужаса.куда путька ванек кидает на убой в чужую страну.Разбомбить дома в пгт бомбами и зайти с потерями больше чем за весь афган.пройти 4-6км по трупах-это не победа.да и война еще не закончилась.весна-лето посмотрим
forumchanka 06 марта в 10:32
А Турция уже строит завод дронов у нас.конечно выгодный бизнес.просто так бы не впрягались.но там масштабы..а как мелкий бизнес-то идея не плохая.дронов мало не бывает.