Пэрисхилтонша• 07 марта 2024
Я вибачаюсь, а хто першій леді імідж-лук підбирає?
то вже треба чорними хрестиками замальовувати, чи ще ні?
тема сосків розкрита
Кусачая Я• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
Це вона підбирає наряди? Це цьому стилісту, найгірша рекла а яка може бути. Ні єдиного класного образу!
Та ні, як стиліст вона хороша. Це ж скільки часу потрібно витратити на те, щоб придумати як підкреслити усі недоліки фігури.
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
Почитайте, так мені декіл ка разів траплялася ця версія. Але ж хто його знає, як було насправді. Можливо то вже постфактум все так преподнесли. Бо контраст був вражаючим
удивляет еще, что у Кенеди натянутая улыбка, а Нина, как у себя в селе за столом. Уверенно,. доброжелательно и комфортно. Пишут, что она знала 5 языков.
Пишут, что ткань вживую выглядела фактурно, и узорчато. На ч\б фото этого не видно.
Рву и мечу• 07 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Може вони думали, що наша як Ніна Хрущова приїде. Щоб без великого контрасту.
Нина Хрущева знала 5 языков. Всем бы бабушкам из села быть такими образованными. Да и не из села тоже.
Рву и мечу• 07 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Мы одновременно
дамаАмстердама• 07 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
вроде была уже эта фотка пару лет назад
Теж пам´ятаю це дурнувате плаття. Дивно, що вдруге вділа таку чухню на себе.
Ответ дляПані з калабані
Мені здається, що кенеді все життя з тією натягнутою посмішкою ходила. Бо з дитинства їй втоксачили в голову, що треба заміж за багатого, от і випригувада з трусів, кому себе по вигідніше підкласти в ліжко. А Ніні то не треба було, вона почувалася щасливою жінкою.
Продаю витрішки• 07 марта 2024
Ответ длядамаАмстердама
а с чего решили что надела. Мне кажется старое фото тягают
дамаАмстердама• 07 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Да? Подивилася, свіжа дата. Може точно фото старе приліпили
Продаю витрішки• 07 марта 2024
Ответ длядамаАмстердама
статьи свежая дата. А журналисты использовали старое фото
Точная копия плова• 07 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Да-да,Ніна ті халати шила з найкращої тканини у найкрутіших ателье, а фасон то був просто імідж’затурканої домогосподарки’ і брюліки у Ніни були такі що нам і не снилося
Завжди з рушником• 07 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Ага, где-то так в советских газетах и описывали
И где-то в таком же духе сейчас заливает скабейка с соловьем.
У вас отлично выходит передавать видение русского мира.
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Не знаю, что они заливают, вам виднее, Вы же их поклонник - не я..
Я посмотрела на фото. Там это видно.
Нехай щастить• 07 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
вроде была уже эта фотка пару лет назад
Ей летом 2 года будет)
Сонячний день• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
Ну тут хіба що, вона не може оскаржувати, що дали те і повинна одягати без обговорення. Але ж, ні єдиного достойного костюму, все якесь здорове, не сидить, невдала довжина, повнить. Ну жах а не одяг
неправда. Майже усі костюми дуже гарні. Ці гудзики не дуже звичайно
Оскорбляю всячески• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
Бляха, я подумала шо лєна сіськи зробила, і без ліфона шовкове плаття одягла! Приблизила фото, а то гудзики!
А взагалі, ця шайка- йобла, яка одягає першу леді, це якісь заслані козачки які спецом її одягають недолуго, уражають її фігуру. Кожен наряд гірше попереднього.
От реально, куди можна написати і поскаржитися? За що вони так мстять олені?
За грехи муженька расплачивается!
Ошеламиссимо• 07 марта 2024
Ну добре, стилісти і т.д, а сама вона себе в дзеркало не бачить ? ті гудзики можна було пришити на 5 см нижче, і булоб все ок.
ПешитеБесАшипок• 07 марта 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Вообще запарил этот церемониал и представительские роли членов семьи. Ладно, президента выбирают, но не членов же семьи. А потом эти члены ляпают всякую дичь от лица нации
Ну, Єрмак теж мав би стежити, щоб принтери заправлені, туплетного паперу вдосталь, печива, а не про мівіну гірко-героїчно офіс розказував. Але чомусь Єрмак у нас їздить світом як влада...
Питання до Зеленського таки
Пез Году Неделя• 07 марта 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Я не читала все эти пояснения у фото, но ведь так все и выглядит. Натянутая улыбка у одной первой леди и искренняя у другой.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 марта 2024
Гарна перша леді. Стильна сукня. Гудзики в три ряди. Виглядає елегантно. Захочете докопатись - то і про спідницю-олівець чи сукню-футляр теж будете поганити… Чому ніхто не створює тем, про щось красиве. От нащо Вам обсирати когось? Ви створили тему щоб пофукати(((