Пэрисхилтонша• 07 марта 2024
Я вибачаюсь, а хто першій леді імідж-лук підбирає?
то вже треба чорними хрестиками замальовувати, чи ще ні?
тема сосків розкрита
Пэрисхилтонша
• 07 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Та дід вже старий, на нього таке не діє
просто вбили))
Пэрисхилтонша
• 07 марта 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
То ґудзики, якщо що. А ви хтива розпусниця 😆
та ми ж бачим) чому саме на цих місцях - незрозуміло)
Хочу наколоти губи• 07 марта 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Там ряд з трьох пар гудзиків на рівній відстані один від одного.
Плаття в ромашку у першої леді США теж дуже дивне. Як з Одеського Привоза по розпродажу.
Пэрисхилтонша
• 07 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
все так) але ж який ефект)
про ромашки - згодна) є ж якийсь дрескод чи шо)
Весела пiсенька• 07 марта 2024
О, я вчера увидела это фото и аж замерла - это кто ж додумался присобачить там пуговицы? С ума сойти...
Слухи-руки не распускаю• 07 марта 2024
Вы подмастерье шария?
Он уже полтора года назад обсудил, что она с торчащими сосками (использовав фотографию плохого качества).
Хочу наколоти губи• 07 марта 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
платье с ромашками вообще ужас
Може вони думали, що наша як Ніна Хрущова приїде. Щоб без великого контрасту.
Кусачая Я• 07 марта 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Більше цікавить чому вона погодилась це вдягнути. Тим більше, думаю, одяг шили на замовлення, видно було як це на ній буде виглядати.
Невгамовна сила• 07 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Халат?
На лиці щира жінка,але чому ж леді не леді зовсім.
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
интересно, почему ей прическу не сделали и волосы не покрасили?
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Халат?
нет, там платье и какая то очень хорошая ткань. Читала давно.
Ответ дляПэрисхилтонша
просто вбили))
Бляха, я подумала шо лєна сіськи зробила, і без ліфона шовкове плаття одягла! Приблизила фото, а то гудзики!
А взагалі, ця шайка- йобла, яка одягає першу леді, це якісь заслані козачки які спецом її одягають недолуго, уражають її фігуру. Кожен наряд гірше попереднього.
От реально, куди можна написати і поскаржитися? За що вони так мстять олені?
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
у нее своих мозгов нет, что ей идет, что не идет?
Ответ дляПані з калабані
Толку з тієї тканини, якщо виглядає як домашній халат.
А я читала, що це був образ, лице всих людей з союзу, такі собі звичайні, роботящі бабусі і дідусь, що союз це не так як в америці. І у них це вийшло
ЗдесяЯ• 07 марта 2024
Теж часто дивують її наряди та образи. Таке враження що в її стилістів на неї особисті образи)
Ответ дляПані з калабані
Ну тут хіба що, вона не може оскаржувати, що дали те і повинна одягати без обговорення. Але ж, ні єдиного достойного костюму, все якесь здорове, не сидить, невдала довжина, повнить. Ну жах а не одяг
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
может не по фото от ткани было другое впечатление.
По теме имиджа - Интересно.)
Пані з калабані• 07 марта 2024
Ответ дляSmusish
рабыня Изаура.)
Своего не предлагать• 07 марта 2024
Вообще запарил этот церемониал и представительские роли членов семьи. Ладно, президента выбирают, но не членов же семьи. А потом эти члены ляпают всякую дичь от лица нации
Ответ дляПані з калабані
По теме имиджа - Интересно.)
Почитайте, так мені декіл ка разів траплялася ця версія. Але ж хто його знає, як було насправді. Можливо то вже постфактум все так преподнесли. Бо контраст був вражаючим