Уси Пуси• 08 марта 2024
Улюблене гумористичне шоу?
Ваше улюблене гумористичне українське шоу , і улюблений актор з того шоу ?
Уси Пуси
• 08 марта 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Не дивлюся, хоча мій сусід із Дизель Шоу - популярний.
А хто саме ваш сусід з дизель шоу?
Вчителька з мікрорайону• 08 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
А хто саме ваш сусід з дизель шоу?
Єгор Крутоголов
Уси Пуси
• 08 марта 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Єгор Крутоголов
А яка він людина в житті без камер ? Приємна можна з ним спілкуватися, чи хамло наприклад там чи бидло .
Полюю на дрони• 08 марта 2024
Раніше подобалась Ліга Сміху, там дійсно рвань була. Зараз іноді дивлюся шортсти з Волонтерів
Вчителька з мікрорайону• 08 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Він як людина дуже класний- завжди і пожартує в чаті і ворота відкриє/закриє, якщо пульт не працює, і допомогу запропонує. Минулого літа купив два авто на фронт - прикольно їх задєлали з фото Бандери (банедеромобіль), вони пару днів стояли, то сусіди ходили їх дивитися. Його абсолютно спокійно можна запросити на чай, завжди привітний і усміхнений
Уси Пуси
• 08 марта 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А про кого ви ще можете розповісти з Дизель шоу . Хто реально чудова людина з того шоу а хто такий собі . Я маю на увазі з акторів
Вчителька з мікрорайону• 08 марта 2024
Ответ дляУси Пуси
Нікого більше не знаю і не бачила тут у нас, крім Єгора. Але я, чесно і не знаю, як хто з них виглядає
Уси Пуси
• 08 марта 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну просто запитав, можливо вони до нього інколи в гості приїжджають.