Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Ответ дляСанька-4b93
Значить він не списаний
З частини списаний. Після госпіталя. Зброю і майно здав. Ще його побратим також списався трохи раніше з тої ж частини.
Анютины ласки• сегодня в 00:06
Ответ дляJannyMoney
а, ну раз договор заключила
Я то под механизмом имела в виду нечто реально функционирующее, а не добрые намерения)
Давайте забьемся на шоколадку, что для таких случаев как у Борисфенки, когда мать и не собирается подавать в суд, а за отца, находящегося в неевропейской стране доплачивает джоб никогда !!! не будет работающего механизма, который побудит судебных приставов Украины искать с собаками этого мужа, выяснять, работает ли и сколько получает 🤣 и где у него деньги лежат и все это передавать в Германию.
Не та страна Украина)
И заодно спросите свою жипитю возникает ли вообще задолженность) Сильно удивитесь.
Я то под механизмом имела в виду нечто реально функционирующее, а не добрые намерения) Давайте забьемся на шоколадку, что для таких случаев как у Борисфенки, когда мать и не собирается подавать в суд, а за отца, находящегося в неевропейской стране доплачивает джоб никогда !!! не будет работающего механизма, который побудит судебных приставов Украины искать с собаками этого мужа, выяснять, работает ли и сколько получает 🤣 и где у него деньги лежат и все это передавать в Германию.
Не та страна Украина)
Навіщо ви коментуєте в темах, в яких ні бум-бум? Задовго до війни українки отримували аліменти з-за кордону за умови, що був відповідний договір між Україною і країною проживання батька дитини. Цим займався Мін´юст. Можете ще посміятися.
Кого ви там зібралися з собаками шукати - незрозуміло. Іноземні банки вже почали надавати в Україну відомості про рух коштів про рахункам громадян України. З України аналогічно надходять відомості про рух коштів в Україні. Вас за податковим номером знайти елементарно, один натиск кнопки. Тому чи можливо це технічно - так, елементарно. Чи буде Німеччина це робити? Побачимо.
JannyMoney• сегодня в 00:07
Ответ дляАнютины ласки
Ви правильно написали ’постійно проживаючих’. Для цього визначені види на проживання.
Порівняйте ’тимчасовий захист’ і ’постійне проживання’. Ви не можете проживати ’постійно’ на ’тимчасовому’ захисті.
Всі, хто не на видах на проживання, які дають право саме на постійне проживання, не мають відношення до цитованих вами вище соціальних гарантій.
даже азюли (просители убежища) имеют право на достойный минимум, как то: проживание, питание, мед помощь, и они это все получают. Т.е. мы видим как это работает на практике, без исключений.
Помощь дается и местным и беженцам. От мнения человека о Германии она не зависит. Отказать и оставить без помощи в Германии не имеют права. Ну законы такие.
Но если вам принесет радость, если я скажу что это не так, то ок, это не так)
Спокойной.
Хлопаю ресницами• сегодня в 00:07
Ответ дляБорисфенка
Бо ТЦК не вважає його списаних і непридатним. Це тема позову до ТЦК - чому так.
Так вы же сами сказали, что по ВЛК он пригоден для тыла, чего ТЦК должно иначе считать?
Ответ дляХлопаю ресницами
Так это не моя логика, это такие правила.
Как его могли комиссовать, если по ВЛК он пригоден к тыловым частям?
Ну понятно, что когда едут на ВЛК сдают бронь и оружие. Обычно, он не вернулся после ВЛК это СЗЧ.
По ВЛК у Харкові він непридатний і його списали з частини. По ВЛК у Києві він придатний і його не списують з обліку в ТЦК.
Чому так - питання не до мене, я не шарю.
Ростки жимолости• сегодня в 00:11
Ответ дляНе вмію заміряти
Девочки, сбросимся ребеночку Борисфенки на канцелярию? Не будет же женщина предпенсионного возраста идти работать?
У дитини наче тато є. До чого тут порадниці.
Анютины ласки• сегодня в 00:12
Ответ дляJannyMoney
Спокойной.
Людина з біженством, а не тимчасовим захистом, має ті ж права, що і громадянин, окрім виборчого права. Така людина навіть в держслужбі може працювати, чого не може резидент з довгостроковою візою.
Ви коментуєте у темах, у яких не розумієтеся. Спробуйте погуглити які соціальні права у туриста і студента іноземця у Німеччині. А у нелегала ? Може тоді зрозумієте, що ваша цитата вище стосується далеко не всіх, хто перебуває у Німеччині.
Хлопаю ресницами• сегодня в 00:13
Ответ дляБорисфенка
Да не списывают с части, списывают со службы. Если бы он был списан, то повторное ВЛК ему зачем? Если бы он был списан, то ТЦК его бы не пугало, а работы для ветеранов очень много, через тот же ветеран хаб.
Ответ дляХлопаю ресницами
Ветеран хаб дав йому направлення на курси, вчиться чомусь.
Заставляличка• сегодня в 00:16
Ответ дляА я з косою
Читала, никаких огрехов не видела. Может не все (не слежу), но я не пропускаю ее ответы через негативную призму и не вижу из-за чего ее тут так не любят
А какие ее посты и ответы вы помните? О чем они были? Так, навскидку
Хлопаю ресницами• сегодня в 00:17
Ответ дляБорисфенка
А работать не хочет?
Добра, коли сита!• сегодня в 00:18
Ответ дляБорисфенка
І як він на ті курси їздить, маючи дохід 1000 на рік? За чий рахунок живе?
Заставляличка• сегодня в 00:19
Ответ дляБорисфенка
Слушать пиздеж борисфенки = себя не уважать. Пожалейте старую женщину, не лезте со своими допросами, у нее же с головой уже плохо
А я з косою• сегодня в 00:20
Ответ дляЗаставляличка
Вот делать нечего, как запоминать. Помню, что ничего плохого не было. А реакция наших милых дам всегда очень негативная. Но это стало новой нормой
Ответ дляДобра, коли сита!
Живе він за залишки бойових, які на нулі отримував. Але вони закінчуються.
Сказав, як все набридне, плюне і знову воювати піде. Тому я його ніякими питаннями не турбую, бо там ще й ПТРС.
Все, тема чоловіка закрита.
А я з косою• сегодня в 00:21
Ответ дляБорисфенка
Так со всеми поступают (
Заставляличка• сегодня в 00:22
Ответ дляА я з косою
Значит, вы новенькая. И даже не в курсе, кто такая Днепрянка)
Ответ дляРостки жимолости
Я від порадниць нічого не хочу.
А тему створила як ілюстрацію біженського життя, про свої поточні проблеми.
Бо багато хто боїться їхати в біженство, в даремно. Зима попереду і українці мають вижити.
Заставляличка• сегодня в 00:23
Ответ дляБорисфенка
Я від порадниць нічого не хочу.
Вы раньше так расписывали свою жизнь в Германии, ну прям мёд
Ответ дляЗаставляличка
Так і зараз всі кричать, що я зажралася, в грошах купаюся. А насправді прожитковий мінімум, і той споловинили.
Але після 90-х років в Україні з немовлям на руках мені давно нічого не страшно.
Директриссимо• сегодня в 00:28
Ответ дляЗаставляличка
Сыну 14 лет, вроде не должна быть старой уж сильно.
Заставляличка• сегодня в 00:29
Ответ дляДиректриссимо
Это ж младший, она его поздно родила, уже в предпенсионном возрасте. Сама же говорила, что уже старая для работы)))
А я з косою• сегодня в 00:29
Ответ дляЗаставляличка
14,5 лет здесь. Смешно про новенькую
Ответ дляДиректриссимо
Мені 58 років, між дітьми 20 років різниці, молодшому 14 зараз
Заставляличка• сегодня в 00:31
Ответ дляБорисфенка
Вы боитесь, что кто-то еще в Германию поедет и вам еще больше урежут пособия в связи с новой волной беженцев?
действуете на упреждение)
Заставляличка• сегодня в 00:32
Ответ дляА я з косою
14,5 лет здесь. Смешно про новенькую
Ну тогда мне смешно от того, что вы не знаете, какую пургу она несла
Ответ дляЗаставляличка
действуете на упреждение)
Навпаки, я агітую мамок з дітьми їхати в Німеччину, бо війна в Україні.
Заставляличка• сегодня в 00:34
Ответ дляБорисфенка
Вы точно не тот человек, на которого стоит ориентироваться в выборе
А я з косою• сегодня в 00:35
Ответ дляБорисфенка
В 38 рожать норм, но вот тут вам заклюют. Не впервой
Ответ дляЗаставляличка
Я ж не заміж за себе кличу. Просто роблю замальовки про життя в Німеччині.