Там де їх достає якийсь чоловік і лупцює кожного, виштовхує своїх один на одного, наче то не люди а скот ?
Вони начеб то заплатили по 10000 євро щоб виїхати з країни…
Мене обурює таке відношення… незрозуміло хто дозволяє собі так поводитися з людьми ( вони ще не в знані судом ухилянтами чи злочинцями ) і той чоловік в цивільному як може так себе поводити? Це якийсь жах, за кого вони мають звичайних людей….
Ответ дляRenesmeе 16
Зеленський президент він домовляється за зброю, а чому Залужний пішов у посли, а не виконувати свої військові обовʼязки теж не розумію.
Напевне, тому що його звільнили з посади, де він виконував свої військові обовʼязки відповідно до досвіду та звання.
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Завжди можна піти добровольцем 😂
Ответ дляRenesmeе 16
Відео бачила. А цим людям на відео не соромно що хлопці захищають їхні жопи на передовій. Били та і били, можливо ще і мало. Краще б задонатили ті гроші по 10 тис євро
Мало били?.. Жахливі речі пишете, це свідчить про те, що частина суспільства підтримує абсолютне беззаконня. Добре, не кожен знається добре на законодавстві, але хоча б Конституцію прочитали.
Ответ дляRenesmeе 16
До посту вище з цитатами з Конституції.
Чому ці люди на колінах? За якими законами України?
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Розкажіть це путіну
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Тоесть вы согласны к такому отношению к вам ? Я понимаю что вам трудно представить себя ухилянтом но допустим запищала на вас турникет в супермаркете , может вы украли что-то и вот вас начнут по земле таскать и на голову наступать и на колени поставят
Вы ж типа потенциальный преступник
Ответ дляМиззери
Вы ж типа потенциальный преступник
А я б навпаки порекомендувала себе назвати ухилянткою. Так, як сьогодення абсолютно не гарантує того, що завтра тебе не назвуть цим терміном. З особистого досвіду можу це сказати. Я звісно розумію, що більшість порадниць не штурмують воєнкомати тільки тому, що поки ще немає жіночої мобілізації. Тільки це їм стоїть на заваді, інакше ох!
Ответ дляМиззери
Мне тоже , в последнее время какой-то кошмар происходит и категория людей поддерживает и это больше всего пугает
Дошло уже до того, что украинец украинцу враг ментально, тут речь уже не про невинные вещи вроде языковых и культурных споров. Это про системы ценностей. Страшно, что во главе нашей системы со временем может оказаться репрессивная машина, а ценность отдельного человека приравняется к нулю. Мы это уже проходили почти сто лет назад.
Korsika999• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
На відео путін їх бив?) чи тим, що росія напала можна виправдати будь-яке беззаконня влади і військових проти своїх же громадян?
Главное что проф.военные, избивают обычных людей, без военного образования и опыта, требуя, что бы те шли на фронт вместо них.
И многие это поддерживают. От тупости или не знаю чего
Ответ дляПавела
Я согласна , но уверена что им кажется что их это не коснется поэтому и одобряют с другими такое поведение , поэтому я провела аналогию с супермаркетом
Ответ дляTakamaka
Да! Вот мои мысли !
Я общалась со знакомой она ездила в село к родителям в гости говорит там распространенно стукачество соседей друг на друга , вот приехал сын к родителям проведать а соседи тут же в военкомат звонят местный и за ним приходят
Мне так противно стало , до чего люди озлобились
Ответ дляМиззери
Да! Вот мои мысли !
От про таке я взагалі ніде не чула в реалі. Навпаки. Всі дотримуються думки, що це все перебор.
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
А вони творили законня ? Їх спіймали просто так ні за що ?
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляTakamaka
Ні, це ви розкажіть, чому підтримуєте ті самі речі та засоби, що й путін. Суть саме в тому, що певні «сили» за підтримки частини суспільства перетворюють Україну на подобу путінської раші.
Ви вже ж прощались😂 ? Ви хочете гратися в демократію коли стоїть питання виживання країни і майбутніх поколінь на цій землі. Я повторююсь ще раз, сюди прийде путін і вас взагалі ніхто нічого питати не буде
Renesmeе 16• 09 марта 2024
Ответ дляПавела
Ок, тоді:
1. До чого тут ваш путін? Що нам у нього запитувати?)))
2. Якими нормами передбачено побиття тих, хто порушив ( в даному випадку намагався порушити) порядок перетину кордону?
Ви ще не відповіли на мої запитання