Там де їх достає якийсь чоловік і лупцює кожного, виштовхує своїх один на одного, наче то не люди а скот ?
Вони начеб то заплатили по 10000 євро щоб виїхати з країни…
Мене обурює таке відношення… незрозуміло хто дозволяє собі так поводитися з людьми ( вони ще не в знані судом ухилянтами чи злочинцями ) і той чоловік в цивільному як може так себе поводити? Це якийсь жах, за кого вони мають звичайних людей….
Ekaterina17• 09 марта 2024
Бачила
Обуренню немає меж
Я б його бітою теж тріснула , падло таке
Обуренню немає меж
Ответ дляLimonka11
І знаєте чому? Тому що спишуть все на страшенний стрес у цього з битою, стільки гине молодих,а ці посміли зробити ноги. Жах, підтверджує який безлад у нас на законодавчому рівні.
Просто питання, за що іде війна? За таких при владі? Що дозволяють собі так поводитися?
diamond_shop• 09 марта 2024
Ответ дляСветик63
питання від тролів з рейтингом 0.00 не приймаються, ах за що йде війна, за свій дім воює кожний хлопець на фронті, а це дійсно змахує на постанову
Valeriya_fw• 09 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Что вы, у нас свобода и демократия
И с каждым днем у нас свободнее и демократичнее, возвращаемся в сталинские времена, скоро уже и переписываться не сможем
Valeriya_fw• 09 марта 2024
Ответ длячир
Угу, постанова.((( Остановили в трех км. от границы, т.е. фактически даже не было попытки незаконного выезда.
Кстати, точно, даже не подумала об этом
Ответ длячир
Ну, вы же понимаете, что это не случайная встреча. Их вели, есть записи разговоров и показания свидетелей. Три километра от границы - это уже, собственно, приграничная контролированная территория.
Allka- skakalka• 09 марта 2024
Ответ дляdiamond_shop
Имеет право не хотеть воевать за дом ,второй вариант нет ни дома ,ни земли .
Люди хотят жить ,просто жить .
А попасть на фронт ,то это огромный % стать либо инвалидом ,либо погибнуть .
В 2022 году была военная романтика и очереди у военкоматов , щас как наваляем этим чмоням ,ух !!!
Но с первыми гробами это всё быстро закончилось ..
Мужики не скот !
Люди хотят жить ,просто жить .
Мужики не скот !
Ответ дляЕжеви4ка
Тех, кто с буса 300 кусков евро отслюнявливает - никуда не ведут. Им расстилают ковровую дорожку перед капотом.