Маю рацію• Изменено 10 марта 2024
Поміняла сантехніку у ванній, нарахували купу грошей мені
Робила косметичний ремоннт у ванній і міняла сантехніку і новий унітаз і умивальник. Суто за роботу заплатила ось таку суму, зараз кину фото. Не думала що все так дорого (((
Крошка Енот• 10 марта 2024
Дешево
Тиждень харчування на сімʼю з чотирьох
А ви ремонт на цю суму зробили у ванній
Шара
Тиждень харчування на сімʼю з чотирьох
А ви ремонт на цю суму зробили у ванній
Шара
Маю рацію
• 10 марта 2024
Ответ дляSo_so
Это супер дёшево
Та ванна малесенька кімната, не новобудова. Це за матеріали окремо ж платила.
І покраска стін теж окремо
Галя-краля• 10 марта 2024
Ви прикалуєтесь. Вам познімали все по 100 за одиницю. І поставили по мінімальним цінам.
Ухахайкина• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
І покраска стін теж окремо
Ну ви ж обговорювали ціну перед тим як ставити, все це?
Видна міленіалка• 10 марта 2024
Це дуже дешево, вам пощастило. Вони зараз тільки за консультацію 500 беруть. )) тут стільки роботи...
Галя-краля• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
І покраска стін теж окремо
До чого тут малесенька чи величесенька. Знімати і встановлювати унітаз там однаково. Для такого набору робіт це дешево.
Янка-угомонись• 10 марта 2024
Це дуже дешево. Ми робили тільки монтаж у новій квартирі 2 роки назад - 9 тис. Та й сама подумайте, автор, ви б згодилися особисто комусь демонтувати ванну за 100 грн?
Маю рацію
• 10 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Нажаль ні
Фиона Шрековна• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
І покраска стін теж окремо
Так это ж не от размера ванны зависит, а от количества унитазов, ванн...
Янка-угомонись• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Нажаль ні
То й радуйтесь, що ви так неочікувано мало заплатили
Галя-краля• 10 марта 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Враховуючи що 2 роки назад ціни були в три рази меньше, то у вас норм така сума
Хлопаю ресницами• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
І покраска стін теж окремо
а вы хотели за сколько?
за 20 гривен чтобы в ваших какашках ковырялись?
все по ГОСТу!• 10 марта 2024
Треба було самій встановлювати то було б безкоштовно. Ви не жили за кордоном от там не дешево зовсім .. в Україні дуже дешево. Ви мабуть хотіли за 2000 грн чи за 500. Так таких цін не має
Ухахайкина• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Нажаль ні
Ну так сделайте выводы. И на будущее обговаривайте цену. Могли еще больше вам выставить раза так в 2. Ремонт никогда не был дешевым удовольствием. И правильно выше пишут, вам еще повезло, что цены очень демократические.
Кондуктор маршрутки• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
І покраска стін теж окремо
Демонтували б самі, то було б дешевше.
На пів ставки• 10 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
І покраска стін теж окремо
У меня до ковид цены были немного дороже на эти работы, буквально на 100 грн дороже по каждой позиции или также, а мокрые точки по 1500 были. Выбирали самых дешевых работников. У вас супер дешево!!!
Хлопаю ресницами• 10 марта 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Ремонт это всегда дорого
да, только в случае автора, это мега-дешево)
Такое впечатление, что цены 10-летней давности.
Маю рацію
• 10 марта 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Скільки часу вам робили і Скільки людей це робило?
Двоє людей