Ніколи не збрешу• 11 марта 2024
Чи є сенс зараз йти на курси?
Працюю на декретній посаді, у жовтні або виходить працівник чию посаду я займаю(вона за кордоном, дитині у жовтні 6 років виповниться), або переведуть на постійне, але робота не подобається.
Я вмію нарощувати вії, робити масаж, але у офісі вже майже чотири роки і воно мені усе у печінках сидить, хочу піти на курси (зараз йде набір на двомісячні базові курси масажу, хочу піти щоб "оновити" знання).
Є сенс вже зараз готувати собі шляхи відходу, чи зачекати вже до осені?
Я просто боюсь що не втримаюсь тут ще півроку, піду і грюкну дверима, бо дурдом, хоч стреляйся і зарплата дуже мала.
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Ну так у Вас может «хлебное» место, как говорится? Каким образом можно сидеть на зарплате 5000 грн. и тянуть двух подростков и себя? За взятки живёте?
Раз на магистратуре в этой области, значит на что-то рассчитываете в будущем.
Не переживайте, хабарів не беру і не даю, це моя принципова позиція.
Щось про різницю між зарплатою і окладом чули?
Місце не передбачає роботу із населенням, тому і давати хабарі нікому, йдіть з миром
Сладко-соленая• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Краще ніж вії, і значно швидша окупність.
1.якщо підете на відсоток у салон, то швидко наберетесь практики і можливо постійних клієнтів.
2.краще орендувати готове робоче місце, щоб не треба було купляти кушетку і усяке (масло, свічки і вперед)
Дякую. Фізично важко цілий день? Які були Ваші клієнти?
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
Чого цілий день?
3-4 людини цілком достатньо, не треба набирати запис з 7 до 21 на кожну годину, Ви все одно стільки не відпрацюєте, це може у салоні Вам наб´ють так запис, для себе цілком достатньо 4 записи, розраховуйте не менше півгодини між клієнтами, бо руки мають відпочити, Вам теж трохи посидіти, ’погуляти’
Жена миллионера• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А чего Вы злитесь и посылаете с миром?
Я просто спросила от того, что представить не могу, как можно выжить на такую зарплату.
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
А чего Вы злитесь и посылаете с миром?
не усі живуть у Києві, по регіонах люди радіють якщо отримують офіційну зарплату більшу за мінімалку, буває і 0,5 ставки за радість, бо немає роботи, ну ось взагалі
Жена миллионера• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Это я очень хорошо понимаю.
Я не понимаю как Вам на троих тех денег хватает.
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Это я очень хорошо понимаю.
не вистачає, звідси і роздуми, взагалі в мене ще чоловік є, але він служить і дууууже багато грошей йде на його екіпування та забезпечення, тому розраховую на свою зп
Жена миллионера• 11 марта 2024
У меня есть хороший знакомый, он массажист. Было у него всё вроде очень чинно и престижно. ВО, хорошая должность. А захотел стать массажистом и уже лет 10, как занимается только массажем.
У него расписание на год вперед. Всунуться к нему в очередь очень трудно. Цена общего массажа 50€ минимум. Берёт клиентов только курсами. 10-12 массажей. Обычно это все свои, либо новые клиенты, но только по рекомендации. В день у него 3-4 массажа. Говорит, что многие клиенты ненавидят салоны и хотят только у себя дома, но чтобы круче чем в салоне) Поэтому у него шикарный раскладной массажный стол, с собой всё необходимое для создания атмосферы. Он такое обёртывание делает, что салоны всего города (Одесса) отдыхают. Массажист нарасхват.
Так что если душа Ваша тянется к чему-то, то всё у Вас получится.
Слушайте себя. Только Вы знаете, где Ваше счастье.
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Я колись на поскоті, на Амазонці, кабінет мала, робота була кожного дня, телефон обривали.
Ми давно покинули Одесу, зараз живемо у зовсім іншому регіоні, обставини, але Одеса - то моя любов
Жена миллионера• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Да… Одесса это любовь навсегда, согласна с Вами ❤️
Гарачий Чокалад• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
мені оренду сплачувати треба і якось тягнути двох підлітків і своє навчання на магістратурі
а на кого вы учитесь в магистратуре?
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
а на кого вы учитесь в магистратуре?
Публічне управління і адміністрування
Гарачий Чокалад• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Публічне управління і адміністрування
и кем потом собираетесь работать?
Я к чему: массаж - это будет промежуточный вариант перед дальнейшим развитием по специальности магистра, или массаж и свой кабинет - это конечная цель?
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
и кем потом собираетесь работать?
ну диплом ніколи не завадить, він мені потрібен скоріше на цій посаді, ніж у подальшому, але в мене сил немає вже оце терпіти, можливо колись у майбутньому знадобиться, бо не знаєш як життя обернеться, а поки я хочу ’на свої хліба’, щоб заробляти і не залежати від бажання керівника давати премію
Гарачий Чокалад• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Понимаю. Тогда дерзайте, чего раздумывать)
Чавонадо• 11 марта 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Публічне управління і адміністрування
Магістратура в одному напрямку, курси - в іншому
Вам потрібно обрати щось одне і вже в цьому розвиватись
Ніколи не збрешу
• 11 марта 2024
Ответ дляЧавонадо
ну не кидать же магістратуру, коли я вже почала писати диплом, бо я не хочу працювати конкретно у цьому місці, може я наступного року переїду до Києва і буду на Банковій сидіти в комітеті, тоді без диплому точно ніяк