люблю_тортики• 14 марта 2024
Взуття на весну. Кросівки
Бачу, що зараз дуже популярна ось ця модель кросіков. Які моделі ще цікаві? Що ще вам подобається? Хочеться щось подібне - невеликі, охайні, щоб можна було зі спідницею взути.
люблю_тортики
• 14 марта 2024
Ответ дляЄдина Країна
Адидас самба в леопарде на фарфеч за 450 евро продают, по цене гуччи
Це ж комбо з бабкіних тапок та адідас самба. Дякую, пішла шукати 450€.
Кашпо• 14 марта 2024
Ответ длялюблю_тортики
то порадьте ще щось цікаве щоб не був інкубатор
Смаки різні, бюджети теж, тому не можу порадити.
Завжди з рушником• 14 марта 2024
Це якась модна матушка на останньому фото! До Великодня обновку прикупила?