Синди Кроуфорд• 14 марта 2024

Какое печенье любите делать дома?

Поделитесь рецептами пожалуйста)
руки_Крюги• 14 марта 2024
Мраморное. Трубочки на вафельнице.

Звоночек• 14 марта 2024
Мала вчора зробила десерт
Желе і печиво, загугліть)
Смачно.
Але не на кожен день до чаю
Милота• 14 марта 2024
Песочное
автор Синди Кроуфорд • 14 марта 2024
Ответ дляМилота
Песочное
А по какому рецепту делаете?
Пирожкиня• 14 марта 2024

Тільки що спекла, легко, смачно. Дуже, любимо вівсяне, за цим рецептом
автор Синди Кроуфорд • 14 марта 2024
Ответ дляПирожкиня
https://youtu.be/7FGTJJBk6SA?si=iJnqYiyNkLwvisi8
Спасибо!
Пишущаяся• 14 марта 2024
Творожное
автор Синди Кроуфорд • 14 марта 2024
Ответ дляПишущаяся
Творожное
Подскажите рецепт пожалуйста
Пирожкиня• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Спасибо!
До речі, це, як на мене, найкращий кулінарний канал. Все виходить, тільки слухай і роби, як авторка каже.

Пишущаяся• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Подскажите рецепт пожалуйста
Я на глаз кладу:
±600грм творога, 1 яйцо+ 1желток, сливоч.масло ±70грм на тёрке, 1 ч.л. без горки розпушувач, мука сколькот возьмет. Заметила, в шар сказала, в холодильник на 30 мин.
Потом делаю кружок, не в центр кладу сахар, пополам и ещё раз пополам. Сверху тоже сахар.
Выпекаю ±180 минут 20
автор Синди Кроуфорд • 14 марта 2024
Ответ дляПишущаяся
Я на глаз кладу:
Выпекаю ±180 минут 20
Спасибо) А муки это сколько примерно? щепотку, ложку, стакан?
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта 2024
Гата з горіхами, вівсяне енергетичне. Горішки ненавиджу робити, але мої випрошують кілька разів на рік
автор Синди Кроуфорд • 14 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вау, какое все красивое! А почему орешки не любите делать, они сложные?
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Та стоять треба над плитою, воно димить, чадить, жир тече на плиту. І довго: замісити, охолодити, накатати, пересмажити, пообрізати лишній край, наколоти горіхів, посмажити, подрібнити, збити масло зі згущенкою, змішати з горіхами, начинити, склеїти, відмити плиту, вивітрити хату Реально не розумію їх, не варто це таких зусиль, хіба що на свята для найрідніших, якшо цінують і дуже просять)
Пишущаяся• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Столько,чтоб тесто замесилось и можно было в шар скатать, стакан,чуть больше