Синди Кроуфорд• 14 марта 2024
Какое печенье любите делать дома?
Поделитесь рецептами пожалуйста)
Звоночек• 14 марта 2024
Мала вчора зробила десерт
Желе і печиво, загугліть)
Смачно.
Але не на кожен день до чаю
Желе і печиво, загугліть)
Смачно.
Але не на кожен день до чаю
Синди Кроуфорд
• 14 марта 2024
Ответ дляПирожкиня
Тільки що спекла, легко, смачно. Дуже, любимо вівсяне, за цим рецептом
Спасибо!
Пирожкиня• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Спасибо!
До речі, це, як на мене, найкращий кулінарний канал. Все виходить, тільки слухай і роби, як авторка каже.
Пишущаяся• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Подскажите рецепт пожалуйста
Я на глаз кладу:
±600грм творога, 1 яйцо+ 1желток, сливоч.масло ±70грм на тёрке, 1 ч.л. без горки розпушувач, мука сколькот возьмет. Заметила, в шар сказала, в холодильник на 30 мин.
Потом делаю кружок, не в центр кладу сахар, пополам и ещё раз пополам. Сверху тоже сахар.
Выпекаю ±180 минут 20
Синди Кроуфорд
• 14 марта 2024
Ответ дляПишущаяся
Я на глаз кладу:
Выпекаю ±180 минут 20
Спасибо) А муки это сколько примерно? щепотку, ложку, стакан?
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта 2024
Гата з горіхами, вівсяне енергетичне. Горішки ненавиджу робити, але мої випрошують кілька разів на рік
Синди Кроуфорд
• 14 марта 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вау, какое все красивое! А почему орешки не любите делать, они сложные?
Я_канеша_извиняюсь• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Та стоять треба над плитою, воно димить, чадить, жир тече на плиту. І довго: замісити, охолодити, накатати, пересмажити, пообрізати лишній край, наколоти горіхів, посмажити, подрібнити, збити масло зі згущенкою, змішати з горіхами, начинити, склеїти, відмити плиту, вивітрити хату
Реально не розумію їх, не варто це таких зусиль, хіба що на свята для найрідніших, якшо цінують і дуже просять)
Пишущаяся• 14 марта 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Столько,чтоб тесто замесилось и можно было в шар скатать, стакан,чуть больше