Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Я на хвилинку• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби ви знали мого чоловіка , ніколи б такого не сказали. він просто на це не здатен. ми разом вже 26 років
Автор, слушайте свою интуицию - она Вам лучше всех подскажет. Вы в браке 26 лет(!). 100% знаете на что способен человек, знаете когда врет
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Яке попередження, більше не ґвалтувати повій?
Ну я вже вам писала, що ви троль
Пальчиком посварив
Подтяжка• 14 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы в сауне вообще были? Там не одна комната. Возможно был секс в парилке с девицей, возможно и по согласию, все оплачено, но потом девица передумала и пошла в полицию...Причем тут муж автора? Вы многих знаете мужчин которые свечку друзьям держат и говорят нравоучительно ’ай-ай, сексом только с супругой нужно заниматься’
Да, мы семьями с друзьями ходили в сауну, в простынках все ходили, потом чай с домашним малиновым вареньем пили.
В парилке невозможно ахаться, там сердце остановиться может, особенно под алкоголем.
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
Ну ачотакова, в их картине мира это как ’мы там вчера пошалили, стекло разбили и в рояль насрали, владельцы недовольны, надо бы порешать. Кумася, идеи есть, ты ж умница, придумаешь красиво?’
😂
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляПодтяжка
У нього серце хворе
Prervana• 14 марта 2024
Ответ дляИграю у края
я это все поняла. у меня не вяжется, зачем кум-мент рассказал это все при жене кума? мог и втихую позвать.. а автор вначале писала, что не каждый день ее мужа вызывают ,поэтому поехала с мужем. тролль?
Ну не каждый день мужа кум на рабочее место к себе вызывает. Ну чего б не сьездить, интересно же
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Да, я тоже . Надо отдать должное, троль неплохо закрутил 🧐
Это точно)) Я заметила некоторые юрид. неправильные формулировки, но то такое.
А вот когда автор написала: ’Я втратила свідомість’, ’Хотіла до нього трошки поприсиавити’ - это был высший пилотаж тролизма
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
дівчатка зараз не відповідатиму, йду в туалет
все почитаю
Какие милые подробности
Я на хвилинку• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
У нього серце хворе
Ну так тем более, автор, включите мозг. Сердечник изнасиловал проститутку?
Подтяжка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
У нього серце хворе
Да нет, у него представления о праздновании ДР больное, и мозги наверное тоже.
Люблю Украину• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
клятва ’бути разом в горі і радості’ для вас щось означає? я дала своє слово.
То наступного разу самі знайдете повію, щоб ваша кохана половинка в халепу не потрапила?
Байрактара• 14 марта 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Пальчиком посварив
Автор обманює і це все вигадки або щось приховує
Коли людина бреше, вона забуває що говорила.
Автор написала, що порушила справу сама потерпіла, прийшла в поліцію шокована і в істериці. Чоловіка її автор написала ’просто викликали і повідомили про звиновачення’
А тепер ще додалося попередження
Оскари вже роздали)
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
Кум-мент, еще вчера с той же проституткой в сауне терся, а сегодня кенту позвонил, мол, Вася, там шмара эта на нас решила заяву накатать, неудовлетворенная ушла, заскочи ко мне на чай-кофе, разговор есть.
Это все буднично и обыденно. Автор просто не в теме с кем живет
А тут автор с ним поперлась . А так бы и не знала
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Там несостыковок вагон))) но я прониклась😂
Sunny Hanny• 14 марта 2024
Не змогла все почитати. Я в шоці. Від самої теми , хай і тролячої. І від коментаторів деяких. Це просто..... Неначе в 💩💩 вивалявся. І це жінки??????? 🙏🙏🤬🤬🤬 Виправдовувати гвалтівника. ’ Не переживай, може він просто поспав’
Одна взагалі чорті що радить. Кислотою по дівчині....
Та тут частина коментаторів сама гірше героїв сього опусу і бурятів горезвісних
Фу
Байрактарна• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він працює директором філіалу закордонної тм. як це все на роботі буде...
Считайте уже не работает. Так что теперь это ваш гемор
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Сейчас автор из туалета війдет и что нибудь придумает . Скажет , что долго не могла забеременеть , а родила только чрез 20 лет
Пшшшшш. Не подсказывать
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
все почитаю
Не впісяйтеся там
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
тому я і не вірю, що він винен
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляSunny Hanny
Фу
Це зріз суспільства(
Люблю Украину• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Ви хвора на голову?
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
У нього серце хворе
Именно поэтому днюха в сауне?
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
А тепер ще додалося попередження
Оскари вже роздали)
пояснюю знову.
друг сім´ї викликав чоловіка, сказав, що потерпіла подала заяву. він покликав чоловіка, щоб йому про це сказати. все.
Sunny Hanny• 14 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Це зріз суспільства(
У мене волосся на голові заворушилося.
Якісь потвори, а не люди
БлинчикБезСметанки• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
А вот ще что не понимаю. Автор прожила с мужем вместе 26 лет . А ему сейчас 43 года исполнилось . Вопрос - он женился в 17 лет ? А сколько было автору ?
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
тому я і не вірю, що він винен
Так, але чогось важ тяжкохворий сердешник має здоровʼя пиячити в сауні, не кожен здоровий цим похизується
Помаранчова душа• 14 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
То ви таке саме дно, як і ваш чоловік-гвалтівник.
Чого самі в квартирі сидите?
Їдьте допомагайте відмазатися.
Все, вона його заоишила
По факту - раптом, він бухий блював і вирубився, реально таке можливо, і вона йогозалишила не розібравшись . Як потім?
Слоник-тоник• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
Ви серьезно така? Тобто ви хочете сказати, що вона туди іде, щоб її побили, катували та порвали всю? Ще й натовпом?
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
ми разом з 17 років, так. одружились коли обом було 25. а що не так? ми однолітки.
Советничаю тут• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ви не розумієте різниці між сексом? просто зайнятись сексом і нанести травми - це одне і теж?
в поліції сказали що вона прийшла шокована і в істериці, молода дівчина 19 років
Коли молодій дівчині 2 члени одночасно анус чують, то він може порватися.
Повій для того і знімають, щоб зробити все, що хочеться, а звичайні жінки не дозволяють.