Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
nutty• 14 марта 2024
Камеры гляньте
палка-копалка• 14 марта 2024
Никогда добром не пахнут подобные посиделки.
Море_море_я_скучаю• 14 марта 2024
Тролить на такую тему - дно
Шопингмонстр• 14 марта 2024
Мамі обовʼязково сказати
Поторописька• 14 марта 2024
Як можна зґвалтувати повію?
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тролить на такую тему - дно
я просто промовчу.
Алла_Я1• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
Просто. Як і не повію
КохайтесьЧорнобровi• 14 марта 2024
Что муж говорит?
Накладні мюслі• 14 марта 2024
Розлучення 100%, що він вам каже?
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
Просто. Як і не повію
То ж вона туди за тим і приїхала .. не книжки читати
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Что муж говорит?
нічого не робив і участі не приймав
Ms. Любмая жена• 14 марта 2024
Співчуваю.
У моєї знайомої, подруги дитинства теж жестяк: дитині було 7 міс, він сказав, що пішов на корпоратив, сам з коханкою прийняв наркоту якусь і дуба дав на орендованій квартирі на новий рік.
Ms. Любмая жена• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
Так само, як і свою жінку.
Ашолюдискажуть• 14 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тролить на такую тему - дно
Изнасилованиях то кто-то насилует. Почему сразу троль?
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
чекаю результатів аналізів на біоматеріали. може він і справді невинен..
Море_море_я_скучаю• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я просто промовчу.
Лучше не пишите. У него был ДР, а жена не участвовала в праздновании? Отпустила в сауну к проститутке, да? Говорить Україна пересмотрели?
палка-копалка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
нічого не робив і участі не приймав
Ну естественно, а что он должен был сказать Вам. Что Вы чувствуете сейчас, чего боитесь больше всего?
Новопоштинская• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
нічого не робив і участі не приймав
Как мило,и самое главное,все приличные мужья
Алла_Я1• 14 марта 2024
Нікого не бентежить, що чоловік святкує день народження з музиками в сауні? Чи це в сім´ях зараз таке нормально? Чи я щось пропустила у житті
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
він святкував з нами, на наступний вечір пішов з друзями. в чому проблема? я часто його відпускаю посидіти в чоловічій компанії і проблеми в чому не бачу
ГоловнаЯ• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Вы адекватная?
Море_море_я_скучаю• 14 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
То троль тупий
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Вы адекватная?
Тобто повія їде в сауну
Навіщо ?
Чай готувати ?
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
То троль тупий
не псуйте мені настрій, будь ласка.
Алла_Я1• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Куди вам на лікування скинути?
Вареничніца• 14 марта 2024
Ужас , ну сесть может и даже очень . Как вам дальше жить с ним не знаю , я бы не смогла
Угги в горошек• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
Звичайно, так само як і порядну жінку. Вона не давала згоду на статевий акт, насильницькі дії.
Смячиком• 14 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тролить на такую тему - дно
Вы как с луны, сестра работала в сауне, то такого понарассказывала тоже и заявления писали и мужчины все солидные, нормальные с виду, а на самом деле творили там
Барабан для дорослих• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Тобто повія в сауні це фігня ? Я б розлучалася одразу без подробиць
Капуста Маша• 14 марта 2024
Тікай від нього!