Ананомчикус• 16 марта 2024

Дівчата, вставте мізки. Побачення

Переписка 2 тижні. Нарешті, знайшовся той хто вперше за такий час не написав нічого хтивого. Зустріч. Уважний, турботливий. Ніяких поглядів під спідницю (моя біль). Ніби все ок. Здивував квітами. Не Україна, тому це здивувало, тут ніби такого не прийнятого. Але... мені взагалі ніяк. І не знаю чому(( Що зі мною не так? Чому коли все добре мені ніяк, а коли мудло то залипаю? Зовні ок, по віку старший на 3 роки, теж ок, манери як треба, а мені ніяк і все.... Тепер не зручно морозитись, він пише, запитує чи поставила квіти у вазу, чи сподобалось сину те що передав (замовляв подвійні порції в ресторані, одну ми зʼїли, другу попросив для сина зібрати). От блін, чому не заходить, що не так? Єдине що можу виділити, не інтелектуал, а мені це завжди важливо, ну і можливо ще те що худий, але не так щоб критично, просто не мачо, але і я не балерина. Короче, я намагаюсь зрозуміти що не так і нічого не розумію.
P.S. Зовсім недавно вийшла з абʼюзивних стосунків.
Сирожено_пирожено• 16 марта 2024
Не звикли до турбо и мабуть.

Області пітьми• 16 марта 2024
в постскриптумi розгадка
Шиворот Навыворот• 16 марта 2024
Тому що до аб´юзивних стосунків звикли. Як би не писав, покатав на емоційних гойдалках - залипли б.
viter33• 16 марта 2024
’Хороші туфлі, але не мій розмір’
І таке буває
Не служанка• 16 марта 2024
А що ви чекали, автор?
Тут как тут• 16 марта 2024
Дайте время, повстречайтесь еще. Присмотритесь
Невісточка ж• 16 марта 2024
Не завжди, виникають почуття з першого погляда. Не відштовхуйте, одразу, спробуйте ще зустрітись... Ну, або чекайте ’на любов всього життя’
Бадабум• 16 марта 2024
Автор звикла до трешу,качелів,нервів,того звичайний здоровий чоловік не заходить. Це як роками їсти хімозну курку,а домашній бройлер плотніший і типу має запах і того не смачно
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Не звикли до турбо и мабуть.
Я ж цього так чекала. Ну як так!?

автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляviter33
’Хороші туфлі, але не мій розмір’
І таке буває
От в точку. Все добре, а мене ну зовсім не чіпляє.
Замріяна• 16 марта 2024
Вы после отношений опять ищете сильные эмоции. Но от первого свидания сильных эмоций не будет. Ориентируйтесь на красные флаги, если их нет- идите дальше. Смотрите на человека получше, узнавайте ближе. Если через 5-6 свиданий не почувствуете ничего- тогда уже можно расставаться.
Бадабум• 16 марта 2024
А шо значить-не інтелектуал? По скільки Вам років? Мужчина забезпечений відносно,ким працює?
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляНе служанка
А що ви чекали, автор?
Якогось романтичного післясмаку, як після побачення. Бажання ще побачити, планувати зустріч. А мені цього не хочеться
Не служанка• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Цілувались?
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляТут как тут
Мені якось не зручно. Ніби використовую, беру, знаючи що нічого давати не хочу. І як тоді прощатись, мені здається що з кожною зустріччю я ніби даю згоду на поглиблення стосунків
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляНевісточка ж
А як потім пояснювати і говорити що не складеться?
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Це не буде погано з мого боку ходити, отримування старання, увагу, подарунки, а потім злитись? Не хочу ображати
viter33• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Автор, ви спершу проведіть виховну бесіду зі своїми тарганами в голові
Ні, це не буде погано з Вашого боку
Звісно, що не треба йому нічого обіцяти
Його увага і його вчинки - це його ініціатива на власний ризик, ви йому нічого не винні.
Фляшунька• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
потому что у вас программа.
ваш отец был холодным
или отсутствовал

автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляБадабум
За 40.
Відносно забезпечений. Якогось шаленого статусу немає, але кручений, заробляє. Просте авто. Був шлюб, є дитина.
На_оба_рот• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Як ви можете знати що ніц не буде далі?
Бадабум• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Маячня якась,а шо берете? Його час? Ну так і чоловік проводить час,приємно спілкуючись,не велика йому втрата. А от їсти я не можу з чужими людьми,жахливо себе почуваю. Мені треба звикнути до людей,щоб разом сідати їсти,так і на роботі було,коли всі разом обідати ходили і на побаченнях. Не можу їсти на побаченнях,завжди дивуюся,як жінки хавають до ресторанах з першого разу. Мій максимум-кава на виніс і коротка прогулянка на перші рази..
Дюймовочка• 16 марта 2024
классный мужик! берите
с порога о ребенке заботится и о вас - это показатель
На_оба_рот• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Ви маєте на це право. І не зобов´язані нікому ніц пояснювати.
Це ваше право як людини - обирати, сумніватися, приглядатися, відмовляти.
Бадабум• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я проти подарунків категорично перший час. Увагу хай надає.
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляНе служанка
Цілувались?
Ні-ні. Нічого такого зовсім не було. При зустрічі він обняв, і напевно зрозумів що мені це не зовсім ок. Я не швидко зближуюсь. На прощання теж акуратно обняв. Нічого такого не було, просто спілкувались, без компліментів, без жартів, просто спілкувались як знайомі, я пояснювала за узкіх, про дітей, про країну де перебуваємо + він все робив, подавав, посував, наперед щось метушився, щоб мені було зручно. Захотів ще в інший ресторан. Не зрозуміла чому, ще не було побачення у двох ресторанах.
Чомусь приїхала додому вичавлена як лимон, хоча реально робив все щоб було зручно.
Леди_в_ночи• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я ж цього так чекала. Ну як так!?
Як психіатр вам скажу, що вам просто скучно з нормальними чоловіка. На рівні підсвідомості ви хочете чи страждати, чи подорожником бути для неадеквата. Ви емоційно надломлена особистість зараз, вам потрібно вийти з цього стану, відновитись. І тоді ви будете готові для нормальних стосунків ❤️
Alinka45• 16 марта 2024
Ключевая фраза - вышла только из абьюзивных отношений. Оставьте нормального мужчину для женщины со здоровой кукухой. Вам бы поработать над своим мышлением и понять почему вас не привлекают адекватные мужчины. Вы не построите нормальную семью, пока не почините свою голову. Сначала к психологу, а потом только на сз, чтобы не затыкать эмоциональную дыру и не морочить голову ни себе, ни людям. Вы с нормальным мужчиной ничего хорошего не построите, потому что вам нравятся адреналинщики. Хорошее отношение вы не видите. Даже нормального мужчину вы своим установками и тараканами испортите
автор Ананомчикус • 16 марта 2024
Ответ дляviter33
Ні, це не буде погано з Вашого боку
Звісно, що не треба йому нічого обіцяти
Дякую
А якщо я погоджуюсь на запрошення і ходжу 5-6 раз це не буде сприйматися як обіцянка чогось?
І якщо будуть подарунки як бути, не приймати не гарно, а приймати ніби погоджуюсь на щось!?
Невісточка ж• 16 марта 2024
Ответ дляАнаномчикус
Ви, нікому нічого не винні. Якщо, зовсім - ніяк, так і скажіть :вибач, Олеже, щось не складається, ти гарна людина, бажаю зустріти свою жінку... Чесно, кажучи, краще бути з чоловіком, який любе і цінує, поважає і піклується за жінку, ніж, навпаки..