Люблю ХОЛОСТЯКА• 18 марта 2024

Нащо ті укр бренди дороговалютні, краще вінтажних і комісійні

Зовсім подуріли, якість жахлива , ціни люксові
В комісійних можно такі речі знайти стильові і круті
Дівчата, хто в темі, куди в Києві сходити в цікаві магазинчики?
Всім бажаю гарного і мирного дня ❤️
Бодіпозітівна• 18 марта 2024
да...цены...а качество так себе, ткани дешовые.

автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ответ дляБодіпозітівна
В припадку патріотизма цілий рік підтримувала наших, що маю по факту, після сезону носки - все в такому дешманському вигляді, як зі смітника.
Єдине, що подобається це Віка Адамська, худі дійсно якісні, і трикотаж гарний, але занадто товстий, не дихає.
Але і ціни відповідні
Само_достаточная• 18 марта 2024
Не згодна! Є українські виробники, що шиють речі гарної якості за нормальними цінами.
Мудробаба• 18 марта 2024
Не в Києві (але я з Києва купувала), але знайшла український бренд, який радує цінами: ISSA. Знаходяться в Одесі.
Купувала там сукню на вечір. Консультант в ТГ дуже допомогла з підбором. Я залишилася ну дууууже задоволеною.
Тепер там купую.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Скажіть хто саме, придивлюсь
буреЛОМКА• 18 марта 2024
Не знаю, мені подобаються речі з Goldi, а Stimma це взагалі любов.
Якщо потрібно щось базове і дешеве - іду на Касту, там старі колекції НМ, Зара, Страдіваріус
Само_достаточная• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Скажіть хто саме, придивлюсь
Розкажіть, які саме бренди Вам не сподобалися? А що саме Ви шукаєте, для кого?

Аноним_1858• 18 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Що вона, троляка, розкаже ?
размахер• 18 марта 2024
Ответ дляМудробаба
Тепер там купую.
Там дахливі тканини. Якось 3 шт замовила в розетку, поки приміряла - волосся стирчало як кульбабка. Хоча в складі написано віскоза і коттон…. І якість пошиву погана, витачки криві, шви нерівні.
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Що не сподобалось
One by one
Mon Cheri
Cher 17 ( це взагалі жах, порвалось пальто в перший день, назад не прийняли, зі скандалом зашили за свій кошт)
The Lace ( скукота, банальні кольори, дешеві тканини)
Solmar ( одноразові гольфи, светри)
Кабанчиком ( є більш менш норм спорт костюми, льон жахливий, жорсткий, порвався по шву після першого прання)
Stimma ( вид і моделі як з харківського Барабашово)
Must have ( неадекватні ціни, речі звичайнісінькі)
Gepur ( самі все знаєте, жахлива якість, синтетика)
Selfi by Deeva бувають непогані сукні, аде дуже завищені ціни
Rica mare - дешеві тканини
Може щось забула ще
Похвалю Svarga, їх вишиванки обожнюю
В рот не ложи• 18 марта 2024
Беня и Зубрик нормальное качество
w8less норм за редким исключением
Очень хорошее качество ателье изумруд - трикотаж из шелка, мериноса под заказ
Этнодом

Еще не помню название, в Николаеве у них магазин и есть сайт. Прогулочные костюмы, футболки и пр хорошего качества.
Многие на любителя из-за аппликации кружевом, но можно и минималистичное найти. И могут отшить по размерам
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Беня и Зубрик нормальное качество
w8less норм за редким исключением
Этнодом

Дякую, зацікавило ательє їзумруд
Подивлюся
Стервочка• 18 марта 2024
Ответ длябуреЛОМКА
у stimma правда норм вещи и вполне симпатичные, я недавно была в их магазине
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ну типу Голді, Промінь і т. д. то не коментую, для дому можно брати, ціни приємні
Нашли в капусте• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Скажіть хто саме, придивлюсь
Gasanova, thecout, літковська, бажане, ttswtrs
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дякую подивлюся
Бажане чула, що гарні пальто роблять
Але ж і ціна як макс мара на знижках😀
Аноним_1859• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Але і ціни відповідні
Секонд хенд лучший винтажный магазин
В рот не ложи• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую, зацікавило ательє їзумруд
Подивлюся
atelier_izumrud
инста
Аноним_1859• 18 марта 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Например?

автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 18 марта 2024
Ответ дляАноним_1859
Секонд хенд лучший винтажный магазин
В Харкові знала дуже багато крутих секондів, за копійки знаходила цікаві речі, в Києв нещодавно переїхали
Щось пройшлась по району, один економ клас і хумана - одні ганчірки старі
Аноним_1859• 18 марта 2024
Ответ дляМудробаба
Тепер там купую.

Да уж, понятие ’качество ’ у каждого своё
Аноним_1859• 18 марта 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Беня и Зубрик нормальное качество
w8less норм за редким исключением
Этнодом

В Николаеве были отличные производители Кифа - трикотаж, термобелье и Ангела - женское белье. Качество было на уровне.
В рот не ложи• 18 марта 2024
https://www.facebook.com/ojfashion/
нашла девочек из Николаева
качество хорошее очень, но те вещи, где аппликация на любителя
Кракадэ• 18 марта 2024
Ответ дляНашли в капусте
У бажане цены зашибись
Уже писала здесь - заказала бомбер из шерсти, пришел вонючий, неделя проветривания на свежем воздухе не спасла. Предложили купить спрей для устранения запахов и обработать))) Вернула назад
А упаковка - загляденье. Огромная коробка, пакет бумажный
Нашли в капусте• 18 марта 2024
Ответ дляКракадэ
У бажане цены зашибись
В мене все ок. І з якістю, і з запахом, і з упаковкою
Нашли в капусте• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую подивлюся
Бажане чула, що гарні пальто роблять
Але ж і ціна як макс мара на знижках😀
Якісна річ стоїть грошей
Кракадэ• 18 марта 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ну мне потом признались, что не одна я жаловалась на вонь
И что с этим поставщиком продукции больше работать не будут
Само_достаточная• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що не сподобалось
One by one
Mon Cheri
Solmar ( одноразові гольфи, светри)
Rica mare - дешеві тканини
Може щось забула ще
Похвалю Svarga, їх вишиванки обожнюю
Таке враження, що Вам не подобається ВСЕ))
А я похвалю.
Стімма. Є спортивні костюми, джемпери, пальто. Все відмінної якості.
Cher 17. Дочка полюбляє. Чудова якість.
Стелла поларе. Пальто шикарні, з якісної тканини.
Каріант. Куртки чудові, не можна зносити, як нові.
Солді, Валіенте. Взуття. Модно, красиво, якісно.
Це те, що купувала неодноразово. Згадаю ще щось, напишу.
Само_достаточная• 18 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Теж голосую за Stimma!
Бамбарбия! Кергуду.• 18 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Що не сподобалось
One by one
Mon Cheri
Solmar ( одноразові гольфи, светри)
Rica mare - дешеві тканини
Може щось забула ще
Похвалю Svarga, їх вишиванки обожнюю
плюсуюсь, я не купувала, але по вигляду і на дотик все . я краще куплю менше речей COS Arket, але це будуть речі, які виглядають достойно, натуральні тканини. А щодо підтримки виробників, то я вважаю, що купувати якісні українські бренди типу Катя Сільченоко можуть собі дозволити тільки дуже багаті люди...