18 марта в 15:56

Давайте обсудим про вещи, которые, по вашему мнению пустая трата денег?

Для меня это, к примеру, занятия с тренером в зале. Пробовала 3 разных и каждый раз это было разочарование.
показать весь текст
2 5
Престидижитатор 18 марта в 16:21
Ответ дляСумчатая кошка
Это просто их некомпетентность. Сейчас вообще жуткий кризис профессионалов, в любой сфере.
це необв´язово некомпетентність психолога, це частіше нерозуміння клієнтом, що може і що не може психолог.

Приходить клієнт і каже: ’в мене надмірна тривога, спати не можу, втома, відсутність сил, до лікаря не піду, прймати АД не буду. Мені сказали звернутись до психолога’.

Ок, психолог кажет, якщо ви не відновити свій сон, нічого не вийде. Клієнт - у мене важлива робота, я закінчую о 23-00, і о 5 ранку мені треба прокидатись. Мені 5 годин сну було завжди достатньо, зробіть, щоб я просто спокійно засинав.

Що тут може психолог?)
Скокмоно - стокнуно 18 марта в 16:21
Ответ дляФрекенБок
Я теж за це, ніхто же не бачить чим ж##у витираєте
А треба щоб всі бачили?)))
Патриоточка 18 марта в 16:23
Сигаретьі
дожену і ощасливлю 18 марта в 16:24
Ответ дляОсвічую темряву
ритуал пустой траты денег, да)
Зачем нужны деньги, если не для того, чтобы приносить нам удовольствие?
Освічую темряву 18 марта в 16:25
Ответ длядожену і ощасливлю
Зачем нужны деньги, если не для того, чтобы приносить нам удовольствие?
затем что вопрос в посте такой - что для вас пустая трата денег.
Сумчатая кошка 18 марта в 16:25
Ответ дляПрестидижитатор
це необв´язово некомпетентність психолога, це частіше нерозуміння клієнтом, що може і що не може психолог.

Приходить клієнт і каже: ’в мене надмірна тривога, спати не можу, втома, відсутність сил, до лікаря не піду, прймати АД не буду. Мені сказали звернутись до психолога’.

Ок, психолог кажет, якщо ви не відновити свій сон, нічого не вийде. Клієнт - у мене важлива робота, я закінчую о 23-00, і о 5 ранку мені треба прокидатись. Мені 5 годин сну було завжди достатньо, зробіть, щоб я просто спокійно засинав.

Що тут може психолог?)
Ну, тут, да. Затык в клиенте. История из серии ’не хочу ничего менять, совершите чудо, ну вы же специалист’.
Престидижитатор 18 марта в 16:28
Ответ дляПодругаМужа
У мене був чіткий запрос, тобто сама по собі я не вміла справлятись з ситуацією, щоб мені було хоча б нормально (не боляче). Тобто сама по собі я робила так-то, і от психолога очікувала що він мені розкриє очі, де я не права, дію чи сприймаю не так, а треба по іншому. Цього не трапилось, ми просто обговорювали як пройшлов мій тиждень
немає способу одразу зменшити чутливість до певних подразників, так щоб одразу перестало боліти.
Є ситуація, а є ваше ставлення і сприйняття цієї ситуації, яке і викликає біль. Щоб біль зменшити чи заглушити ви очевидно робите те, що його навпаки посилює і закріплює. Тому проблема і не вирішується.
Ходите по колу.

Чи можете ви змінити свою поведінку - ось тут питання, наскільки там потужний нейронний зв´язок сформувався. Але звичайно все це пояснити і допомогти усвідомити мав би психолог.
автор Пффф 100% 18 марта в 16:28
Ответ дляСумчатая кошка
Это просто их некомпетентность. Сейчас вообще жуткий кризис профессионалов, в любой сфере.
Да, вероятно моя проблема с тренерами оттуда же
Глаза_в_3_карата 18 марта в 16:31
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
32 шт за 490 зева 4 шарова
це де?
Лиса Патрикевна 18 марта в 16:31
Ответ дляIrmeh.
Туалетна бумага по 78 гривень за 4 рулони, замість Обухова за 9 рахується?🤷🏼‍♀️
за 78 гривень багатошарова, а за 9 грн піврулона підтерти дупу 1 раз...
Престидижитатор 18 марта в 16:33
Ответ дляСумчатая кошка
Ну, тут, да. Затык в клиенте. История из серии ’не хочу ничего менять, совершите чудо, ну вы же специалист’.
так, і таке дуже часто.
Але найважчі клієнти - це ті, які самі не знають, якого б результату хотіли.
Якщо нічого не хочуть робити - на це хоч можна впливати, мотивувати)
Скокмоно - стокнуно 18 марта в 16:34
Ответ дляГлаза_в_3_карата
це де?
Епіцентр нова лінія
Глаза_в_3_карата 18 марта в 16:37
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Епіцентр нова лінія
може 3х шарова
Скокмоно - стокнуно 18 марта в 16:38
Ответ дляГлаза_в_3_карата
може 3х шарова
Да 3-х. То панда 4-х була
Засомневаю 18 марта в 16:39
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
32 шт за 490 зева 4 шарова
де?
Скокмоно - стокнуно 18 марта в 16:41
Ответ дляЗасомневаю
де?
Нова лінія
дожену і ощасливлю 18 марта в 16:42
Ответ дляОсвічую темряву
затем что вопрос в посте такой - что для вас пустая трата денег.
Так это не об экономии, а о бесполезности. Вот мне уколы в губы кажутся лишними не потому, что это дорого, а потому, что девушки теряют индивидуальность.
Освічую темряву 18 марта в 16:45
Ответ длядожену і ощасливлю
Так это не об экономии, а о бесполезности. Вот мне уколы в губы кажутся лишними не потому, что это дорого, а потому, что девушки теряют индивидуальность.
так а для меня кава возле подъезда за 70 грн - бесполезная вещь. ну и?
дожену і ощасливлю 18 марта в 16:47
Ответ дляОсвічую темряву
так а для меня кава возле подъезда за 70 грн - бесполезная вещь. ну и?
Если это не из экономии, а потому что вы не любите кофе, то нормально. Я тоже не люблю кофе, поэтому когда выходим пройтись, муж берет кофе, а я чай))
Освічую темряву 18 марта в 16:47
Ответ длядожену і ощасливлю
Если это не из экономии, а потому что вы не любите кофе, то нормально. Я тоже не люблю кофе, поэтому когда выходим пройтись, муж берет кофе, а я чай))
нет, я люблю кофе. а причем тут нормально или нет? вопрос в другом был.
Я только за! 18 марта в 16:52
Ответ дляIrmeh.
Туалетна бумага по 78 гривень за 4 рулони, замість Обухова за 9 рахується?🤷🏼‍♀️
Як на мене, то той Обухів, незнамо з чого зроблений, шкідливий для організму. Ми ж витираємо ним слизову, якщо папір з якимось брудом, це негативно відобразиться на здоровї.
Я вважаю, що та ж Зева за 17 грн рулон набагато краща, ніж Обухів за 11-12.
дожену і ощасливлю 18 марта в 16:52
Ответ дляОсвічую темряву
нет, я люблю кофе. а причем тут нормально или нет? вопрос в другом был.
Вы сделали акцент на стоимость кофе, значит вам жаль тратить деньги. А автору просто не зашло заниматься с тренером, судя по старту...
Освічую темряву 18 марта в 16:54
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы сделали акцент на стоимость кофе, значит вам жаль тратить деньги. А автору просто не зашло заниматься с тренером, судя по старту...
это так же относится к пустой трате денег. акцент был на этом
Ні грама 18 марта в 17:00
Ответ дляУкр_жіночка
Путешествия
Согласна