Докладальниця• Изменено 22 мая 2024
Ви любите людей?
Як ви взагалі настроєні до будь-яких незнайомих людей, які приходять у ваше життя?
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляЧарочка діда
Не люблю
А до вас навпаки? Як до вас відносяться, відчувають що ви не любите?
Кто крайний?• 22 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Не дуже люблю людей
Але той хто вхожий то назавжди
А в мене від любові до ненависті один крок, викрислю за секунду і назавжди.
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ненавижу.
А до вас навпаки? Як до вас відносяться, відчувають що ви ненавидите їх?
Директор Пляжу• 22 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Я умею это скрывать. Не переживайте
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляTammy21
Загалом люблю. А що означає ’приходять’? Просто для того щоб прийти потрібно бажання обох)
Ну типу ви прийшли у якийсь колектив, тепер ви є його частиною і навпаки
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Я умею это скрывать. Не переживайте
Ну загалом людина відчуває коли ви її ненавидите
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляОновлена версія
Чого я їх маю любити?
Не те щоб любити, а просто бути добре настроєною до них
Этожзвяздаяегообожаю• 22 мая 2024
не понимаю, почему я должна любить каких-то посторонних незнакомых людей. я отношусь нейтрально вежливо, пока человек не даст повод для изменения этого отношения.
Чарочка діда• 22 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Я намагаюся усе життя своє будувати так, щоб мати якнайменше спілкування з людьми, звичайно повністю це зробити не можливо але.. До мене по різному відносяться, взагалі норм. я нічого поганого нікому не роблю у житті, просто намагаюся по мірі можливості уникати людей, маю дуже маленьке коло людей(родина) яких я поважаю і люблю
Замулена ріка• 22 мая 2024
Не очень
Мужчин моего возраста, симпатичных мне, люблю больше всего. Ну это и естественно
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляЧарочка діда
А до вас тягнуться люди? Чи навпаки - ви до них більше?
Глаза_в_3_карата• 22 мая 2024
Одних люблю, інших не люблю, до деяких ставлюсь нейтрально. Є люди, які підходять мені на енергетичному рівні, поглядами, цінностями. Таких люблю))) і з незнайомими норм. Я рік назад прийшла на нову роботу, за 3 місяці мені вже здавалось, що я тут працюю роками. Є ті, що ’не заходять’, уникаю максимально їх.
Але мені, мабуть, щастить в цьому плані по життю - бо в основній масі зустрічаються доволі позитивні і хороші люди. Навіть в магазині біля будинку дуже прикольні продавці, двірник у нас взагалі ’вогонь’
, сусіди хороші. Таке)
Замулена ріка• 22 мая 2024
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
мужчины его выгнали, за своего не приняли
Докладальниця
• 22 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Удалено администрацией...
Якась суб’єктивна маячня
Кто крайний?• 22 мая 2024
Я люблю бідних людей, скромних, простих, яким я можу допомогти, багатих, амбітних, понтовитих ні- бісять.
Ответ дляДокладальниця
Я, в випадках коли не сама обираю мікросоціум, зближаюся лише з тими з ким мені комфортно, і яких я не напружую. З іншими -- доброзичливий нейтралітет.
З свіжого і несподіваного відкриття для мене -- я волонтерила деякий час, траплялася і русня поруч. Там були люди, до яких взагалі ніяких питань не було (наволочі теж траплялися), але я так подумала, що не зможу з ними адекватно комунікувати і комусь відкритим текстом коректно говорила, якщо питали, але більшість, думаю, і так розуміла. До цього моменту я думала, що я прям максимально толерантна і людина перед усім. Як виявилося, ні. Можна відчувати огиду до всієї країни скопом.
Пс. Соррі, за політ.контекст відповіді.