Всюди влазю• 19 марта 2024

Люди с нищим детством, что вы поняли, когда начали жить в достатке?

Неместная Я• 19 марта 2024
Ответ дляЯзвочка
А ще ліниві й неповороткі, все чекали чогось. І всі їм винні, то їх батьки, то держава...
Авжеж. Тільки скиглили і тягнули лямку, слухались своїх батьків. Замість того, щоб вийти за межі тунельного мислення і пошукати інші можливості.

Каркуша Клара• 19 марта 2024
У меня совершенно потрясающие родители,которые организовали мне идеальное детство в условиях жёсткой бедности. Я только когда выросла,удивилась, как не замечала
Чу Ча• 19 марта 2024
Ответ дляТа ще штучка
Коли ти бідний то особливо біля тебе й людей немає, всі хочуть дружити з багатими та впливовими. А коли ти стаєш заможним от тут зявляются купа бажаючих. Бачили, проходили, знаєм
Так, коли є гроші ти завжди в оточенні безлічі друзів
Поддакиваю иногДА• 19 марта 2024
Ответ дляТа ще штучка
Как знакомо)
Со мной перестал общаться друг, который начал зарабатывать достаточно хорошо в ИТ.
Сказал, что теперь я не вхожу в круг его общения со своим средним доходом
Неместная Я• 19 марта 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Отож. Все можливо, якщо є бажання.
Та ще штучка• 19 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Как знакомо)
Була така подружка і у мене, коли фінансовий стан її родини значно покращився, я їй перестала соответствовать. А потім різко знов захотіла дружити, коли ми зрівнялись. Нашо мені воно ото?
Капризуля• 19 марта 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Грустно..А что значит ’батьки прожили життя в своє задоволення’,в чем выражалось?
Папа ніде не працював. Так підробітки були, закривати базові потреби. Хоча багато раз пропонували гарні роботи. Я це сприймаю як не бажання виходити із своєї зони комфорту. Після школи один раз мама ботінки мені взяла в розстрочку. Грошей не було. Можливо тобі були такі часи, але зараз мені це дивно , я одна в родині і двоє молодих здорових батьків не могли мене навіть вдягнути. Коли мої батьки від своїх отримали в подарунок автомобіль, на народження мене мамин папа подарував новий візочок. В мене 2 дітей на їх народження батьки навіть підгузники не подарували. Я вважаю що можна було б підняти попу і йти працювати.

Капризуля• 19 марта 2024
Ответ дляНеместная Я
Что мои родители безответственные тюти.
І мої , ви точно висловились
Грушки-яблочки• 19 марта 2024
Поняла, что буду прикладывать все свои усилия, чтобы никогда не быть снова бедной
Маруська Му• 19 марта 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
И я теперь боюсь бедности, и продолжаю экономить, хотя могу себе позволить гораздо больше
Да Щас же• 19 марта 2024
Ми жили бідно, але в 90-ті майже всі жили так. І, незважаючи ні на що, тоді я була щаслива. А зараз, маючи набагато більше, я - нещаслива.
вре_Динка• 19 марта 2024
зрозуміла що з грошима легше жити, ніж без них.
що не треба красти чи працювати фізично тяжко і багато щоб мати нормальні гроші
що прикладу всі зусилля, щоб жити не так як в дитинстві
із дрібниць - можна не доїдати/допивати в ресторані, якщо тобі не смачно, якщо чогось сильно хочеться - значить треба), що можна не моніторити ціну і не кусати лікті, якщо переплатив, хоча інколи смішно або обідно, коли вдвічі переплатив) що можна просто так купити вечірню сукню, навіть коли розумієг що ніколи її не одягнеш, або одягнеш максимум 1 раз) і багато інших дрібниць
Свисток ля-минор• 19 марта 2024
что намного спокойней, когда они есть )
Несу пургу• 19 марта 2024
Ответ дляКапризуля
Бггг, всего лишь ботинку в рассрочку... да вы отлично жили)) Не носили одни и те же сапоги по 3 года, не донашивали за старшими родственниками одежду, и много чего еще)
Грушки-яблочки• 19 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
В рациональной экономии ничего плохого нет, это дисциплинирует. Но нужно приучить себя хорошо питаться, не покупать некачественные вещи.
Иначе- какой прок в обеспеченности?
Я очень хорошо понимаю о чем вы, что имеете в виду.
В конце 90х и нулевых я, например, избыточно тратила, мне казалось, что должна себе и окружающим, что то доказать.
После определенных событий в своей жизни, стала покупать недвижимость, мне казалось, что так я точно обеспечу себя и детей , если не смогу по-прежнему зарабатывать.
И только после начала войны, когда прошло оцепенение, до меня дошло, что для нас самих нужно не много. Свой дом, здоровье свое и близких, занятие, которое приносит удовлетворение, немного друзей, вкусная еда, иногда вино, короткие поездки.
Капитошечка• 19 марта 2024
Що можна думати не тільки про те, де заробити гроші.

Що можна не відчувати себе невдахою-відмінницею.
Що я теж можу мандрувати.

Що я можу заробляти непогані гроші.
ОйЙой• 19 марта 2024
Ничего не поняли) если бы знала, что так хорошо буду жить, хотела бы поскорее повзрослеть 🤣
Захекалася читать• 19 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Що скільки не було б грошей, то все мало
воот! я об этом всегда думаю, когда читаю на Советчице ’Мне бы такой доход - 40, 100, 500 тысяч’ Денег всегда мало
Капризуля• 19 марта 2024
Ответ дляНесу пургу
Як це не носила, носила, думаєте мені кожен рік їх купляли😂. То були взагалі перші осінньо-весняні за життя. До цього носила зимові потім зразу туфлі. Ні чиї речі не доношувала, бо не було після кого доношувати.

Несу пургу• 19 марта 2024
Ответ дляКапризуля
у меня тоже не было после кого. я же написала - ’после старших родственников’, это не братья-сестры, хыхы.
Капризуля• 19 марта 2024
Ответ дляНесу пургу
Після мами і бабусі ?
Несу пургу• 19 марта 2024
Ответ дляКапризуля
Після мами і бабусі ?
типа того)
Капитошечка• 19 марта 2024
Ответ дляКапризуля
Після мами і бабусі ?
Ну я носила старі мамини туфлі на підборах. Потім дістала її стареньки полуботинки, сама вручну вшила нові змійки і теж носила. Мамині речі носила, якій їй за розміром не підходили (
Добре, що в сім´ї вміли шити і в´язати. Мені шили речі зі старих: ті розпорували, викроювали мені. І непогані виходили речі.
Купальник зшили мені з трикотажу 70х років
Ну зв´язати теж нове зі старого могли.
Ааа, ще сукня на мій випускний - це було мамина весільна коротка сукня-футляр, для якої сшили атласний пояс. А біжутерію під неї я сплела зі штучного жемгуга, який був вдома.
З тієї пори тихо не люблю весь аматорський хенд мейд.
Страхованная• 19 марта 2024
Що гроші таки вторинні)
Карамелька• 20 марта 2024
В мене просто не лише про гроші, а ще про повну відсутність кордонів у дитинстві і юності. Тому я зрозуміла, щоб бути щасливою, потрібно зрозуміти у чому воно і докладати власних зусиль, бо ніхто тебе щасливою не зробить! Так, квартири і машини це про свободу у всіх інших, а для мене свобода це заначка і власні кордони. Наприклад, щоб я могла посидіти на самоті, щоб у ванну ніхто не входив, коли я миюсь і щоб не говорив голосно, коли я засинаю. Бо цього всього і багато іншого у мене не було до 21 року. Бідність через гроші можна пережити, а от бідність виховання, це тягар на довгі роки. Тому, дівчата, у кого є травми дитинства опрацьовуйте та позбувайтеся їх самотужки чи з психологом.
Усім бажаю злагоди в родинах, миру та щастя!