Дуже дуже вумна• 19 марта 2024
Спідня білизна гладка чи мереживо?
Планую обновити спідню базову білизну труси, бюстгальтери, топи, боді, майки. Зараз бачу тенденцію до всього гладкого , безшовного і невидимого під одягом. Ви надаєте перевагу гладкій чи мережевній білизні на кожен день?
Новорічна пальма• 19 марта 2024
Мереживо. Може Ви на власний смак будете орієнтуватись, а не на сторонніх людей?
Дуже дуже вумна
• 19 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ви зайшли це сказати?
Птица секретарь• 19 марта 2024
Гладка.
У мене якась фобія, чи що, мереживо аж відразу викликає.
Не будь КакСвета• 19 марта 2024
мне кружево физически неприяно трогать и ощущать на теле, какое бы тонкое и дорогое оно не было. Поэтому только гладкое
Новорічна пальма• 19 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви зайшли це сказати?
Я зайшла і порекемендувала Вам мереживо. Бо ношу тільки його. Навіть якщо всі порадниці скажуть, щоб я носила щось інше, я буду носити те, що подобається мені.
Дуже дуже вумна
• 19 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
Я люблю майтки по коліна, а що ви будете носити мені байдуже.
ваші майтки гладкі чи мережевні?
Творческий типаж• 19 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
ваші майтки гладкі чи мережевні?
Гладкі, а над коліном мереживо.
Дуже дуже вумна
• 19 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
Гладкі, а над коліном мереживо.
Шик
Дама с собачкой• 19 марта 2024
Гладкое, бесшовное, так одежда лучше смотрится, ни чего не выделяется...
Скользкая• 19 марта 2024
Бюстгальтери гладкі, але з мереживним поясом. Трусики тільки мереживні, подобаються інтімісімі або якщо гладкі, то шовк. Безшовну і бавовняну білизну не розумію
Физрукая• 19 марта 2024
Ответ дляШукаю стакан
Гладкие кружева
Ну так воно і є. Мереживо є таке, що дійсно гладеньке і теж не виділяється під одягом.
А дешеве , звичайно, розлазиться буде.
Угги в горошек• 19 марта 2024
Хлопковые слипы и гладкий бюстгалтер.
А сестра все кружевное. Обеим ок)
Неправдиша• 19 марта 2024
Гладкое кружево. Оно долше носится, чем безшовное. Ну это из доступного бюджетного. Лавивас. Микрофибра кажется так материал.