Дуже дуже вумна• 19 марта 2024

Спідня білизна гладка чи мереживо?

Планую обновити спідню базову білизну труси, бюстгальтери, топи, боді, майки. Зараз бачу тенденцію до всього гладкого , безшовного і невидимого під одягом. Ви надаєте перевагу гладкій чи мережевній білизні на кожен день?
все по ГОСТу!• 19 марта 2024
гладка.

Джонсонюк• 19 марта 2024
Безшёвные трусы это кааайф😂
Новорічна пальма• 19 марта 2024
Мереживо. Може Ви на власний смак будете орієнтуватись, а не на сторонніх людей?
автор Дуже дуже вумна • 19 марта 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Ви зайшли це сказати?
Птица секретарь• 19 марта 2024
Гладка.
У мене якась фобія, чи що, мереживо аж відразу викликає.
Творческий типаж• 19 марта 2024
Я люблю майтки по коліна, а що ви будете носити мені байдуже.
Не будь КакСвета• 19 марта 2024
мне кружево физически неприяно трогать и ощущать на теле, какое бы тонкое и дорогое оно не было. Поэтому только гладкое
Новорічна пальма• 19 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви зайшли це сказати?
Я зайшла і порекемендувала Вам мереживо. Бо ношу тільки його. Навіть якщо всі порадниці скажуть, щоб я носила щось інше, я буду носити те, що подобається мені.
автор Дуже дуже вумна • 19 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
ваші майтки гладкі чи мережевні?

Шукаю стакан• 19 марта 2024
Гладкие кружева
Творческий типаж• 19 марта 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
ваші майтки гладкі чи мережевні?
Гладкі, а над коліном мереживо.
автор Дуже дуже вумна • 19 марта 2024
Ответ дляТворческий типаж
Гладкі, а над коліном мереживо.
Шик
Дама с собачкой• 19 марта 2024
Гладкое, бесшовное, так одежда лучше смотрится, ни чего не выделяется...
Скользкая• 19 марта 2024
Бюстгальтери гладкі, але з мереживним поясом. Трусики тільки мереживні, подобаються інтімісімі або якщо гладкі, то шовк. Безшовну і бавовняну білизну не розумію
вентиляторная• 19 марта 2024
І така і така, надягаю в залежності від настрою і одягу
Физрукая• 19 марта 2024
Ответ дляШукаю стакан
Гладкие кружева
Ну так воно і є. Мереживо є таке, що дійсно гладеньке і теж не виділяється під одягом.
А дешеве , звичайно, розлазиться буде.
Летчица• 19 марта 2024
Ношу обычные хлопковые слипы без всякого кружева
Угги в горошек• 19 марта 2024
Хлопковые слипы и гладкий бюстгалтер.
А сестра все кружевное. Обеим ок)
Неправдиша• 19 марта 2024
Гладкое кружево. Оно долше носится, чем безшовное. Ну это из доступного бюджетного. Лавивас. Микрофибра кажется так материал.

euhunter• 19 марта 2024
Базовое белье только невидимое и бесшовное под тон кожи. Сетка вместо кружева. Сейчас еще зашел ’ледяной шелк’.
Но просто кружева и всякого белья чисто для радости никто не отменял. Как и отдельно белья только для спальни.