21 марта в 10:32

интернет-магазин. оригинал?

кто заказывал с сайта sportcity.ua обувь?
там оригинал?
ВсеЧетко 21 марта в 10:37
Оригинал
Кишмишная Мая 21 марта в 10:38
Подделка
3 2 1
Алгонавт 21 марта в 10:39
Не оригинал точно.
2 1
Кусачая Я 21 марта в 10:39
Я зареклася купляти Пуму, дуже розчаровує якість
4 4
Мексиканочка 21 марта в 10:42
пума за такі гроші, автор дуже дорого. знайдіть баєра та викупіть на оф сайті
Мексиканочка 21 марта в 10:43
Ответ дляКусачая Я
Я зареклася купляти Пуму, дуже розчаровує якість
ще порекомендую ніколи не купуйте взуття томмі хілфігер це просто жесть(
parele 21 марта в 10:43
Ответ дляМексиканочка
ще порекомендую ніколи не купуйте взуття томмі хілфігер це просто жесть(
И Корса в тот же список.
ХвостПистолетом 21 марта в 10:44
Ответ дляКусачая Я
Я зареклася купляти Пуму, дуже розчаровує якість
Я якось тут написала, що пума поганої якості - мене чуть не з´їли і сказали, що я підробки купую. А мені брат з США присилав.
1 7
Обнимашкина 21 марта в 10:44
На цьому сайті не купляла, але подивіться на офіційному сайті https://ua.puma.com/uk/skidki/zhenschiny.html?p=3&... може є така модель, а може щось підберете інши в них зараз додаткова знижка, ще й впевнені будете що оригінал
Ноу коммент 21 марта в 10:44
Ответ дляparele
И Корса в тот же список.
А какие лучше?) чтобы удобно и симпатично)
ХвостПистолетом 21 марта в 10:45
Може і оригінал, вони зараз виглядають як підробка
Обнимашкина 21 марта в 10:45
Ответ дляХвостПистолетом
Я якось тут написала, що пума поганої якості - мене чуть не з´їли і сказали, що я підробки купую. А мені брат з США присилав.
Я теж пуму не люблю, але багато хто носить. Купялала доньці колись, відносила і продала як нові. В машинці прала постійно, все ок. Мабуть як попадеш. Тут кожному своє.
Кусачая Я 21 марта в 10:46
Ответ дляХвостПистолетом
Я якось тут написала, що пума поганої якості - мене чуть не з´їли і сказали, що я підробки купую. А мені брат з США присилав.
Я закордоном, купляю в спеціалізованих магазинах - то гімно-гімном, навіть близько не варте грошей і це я про шкіряні моделі
Обнимашкина 21 марта в 10:47
Ответ дляНоу коммент
А какие лучше?) чтобы удобно и симпатично)
Я найк люблю, недавно лакост оценила удобные, нью беленс- классика и,наверное, самые удобные. Пума в этом плане уступает.
1 1
осень харашо 21 марта в 10:49
у нас вся семья носит пуму, одежду и обувь... я очень довольная...
1 3
Кусачая Я 21 марта в 10:49
Ответ дляОбнимашкина
Я теж пуму не люблю, але багато хто носить. Купялала доньці колись, відносила і продала як нові. В машинці прала постійно, все ок. Мабуть як попадеш. Тут кожному своє.
У мене колись була вдала пара, незносима, потім купила через пару років таку саму модель і вона розлізлася за півроку. Напевно, змінили технологію, щоб збільшити прибуток за рахунок того, що все зношується і треба купляти нове
Обнимашкина 21 марта в 10:52
Ответ дляМексиканочка
ще порекомендую ніколи не купуйте взуття томмі хілфігер це просто жесть(
Ви знаєте, як попадеш. В мене є шкіряні ботинки і літні кросівки все супер зручне. Зимові снігоходи- жесть та мега не зручні, туди ж і ще одні літні кросівки, лежать десь в коробках, нога як в сауні та ще не зручня підошва, жах. В чоловіка 2 шкіряні пари супер зручні, одні не може носити. Літні тапки в мене-норм.
Але так гадати не варіант, звичайно. В процентному співвідношенні кількості зручних у порівнянні з нью беленсом, мабуть і поруч не стоїть, де яку не взуєш модель все буде зручним.
Обнимашкина 21 марта в 10:54
Ответ дляКусачая Я
У мене колись була вдала пара, незносима, потім купила через пару років таку саму модель і вона розлізлася за півроку. Напевно, змінили технологію, щоб збільшити прибуток за рахунок того, що все зношується і треба купляти нове
Зараз так у багатьох, мабуть. Нещодавно купляли дитині кросівки. Сподобалась їй модель, схожа на модель автора більше 3000 коштувала. Ми не купили, поїхали і взяли найк зі знижкою 50% за 4000. для пуми, як на мене, максимальна ціна 2500 більше за цей бренд я б не віддавала.
1 1
Мексиканочка 21 марта в 10:55
Ответ дляОбнимашкина
Ви знаєте, як попадеш. В мене є шкіряні ботинки і літні кросівки все супер зручне. Зимові снігоходи- жесть та мега не зручні, туди ж і ще одні літні кросівки, лежать десь в коробках, нога як в сауні та ще не зручня підошва, жах. В чоловіка 2 шкіряні пари супер зручні, одні не може носити. Літні тапки в мене-норм.
Але так гадати не варіант, звичайно. В процентному співвідношенні кількості зручних у порівнянні з нью беленсом, мабуть і поруч не стоїть, де яку не взуєш модель все буде зручним.
ось такі в мене, натирають капец, і не зручні
Татьяна-bfd8 21 марта в 11:01
Ответ дляМексиканочка
ось такі в мене, натирають капец, і не зручні
Такая модель почти у всех брендов неудобная. Она не для долгой ходьбы
Диви яка я пава! 21 марта в 11:10
Ответ дляМексиканочка
ось такі в мене, натирають капец, і не зручні
Вы наверное с размером ошиблись
Диви яка я пава! 21 марта в 11:15
Ответ дляОбнимашкина
Я теж пуму не люблю, але багато хто носить. Купялала доньці колись, відносила і продала як нові. В машинці прала постійно, все ок. Мабуть як попадеш. Тут кожному своє.
И видносила и продала як нови но не люблю.. ха ха
ВсеЧетко 21 марта в 11:17
Ответ дляХвостПистолетом
Я якось тут написала, що пума поганої якості - мене чуть не з´їли і сказали, що я підробки купую. А мені брат з США присилав.
Может смотря что, я куртки их обожаю
ХвостПистолетом 21 марта в 11:17
Ответ дляВсеЧетко
Может смотря что, я куртки их обожаю
Розмова була виключно про взуття.
осень харашо 21 марта в 11:36
Ответ дляХвостПистолетом
Розмова була виключно про взуття.
если взять исключительно обувь то вся семья сумарно относила и носит не меньше 30 пар... из них есть одни зимние высокие не совсем удачные, кожа или зам не знаю, в замше супер... и одна дубовая модель осенних - просто ужас... они деревяные... остальные же - все ок.
Кто то покупает одну пару неудачную и потом годами рассказывает что муть...
Те что на примере у автора - нормальные.. имеется подобная белая модель, летняя, им около 4 может 5 лет
Обнимашкина 21 марта в 11:37
Ответ дляДиви яка я пава!
И видносила и продала як нови но не люблю.. ха ха
’Ха ха’ вчиться читати. Я не люблю, але багато хто носить, купляла ДИТИНІ. В Вас щось не дуже з розумінням тексту.
Сливочная пенка 21 марта в 11:45
Ответ дляМексиканочка
ще порекомендую ніколи не купуйте взуття томмі хілфігер це просто жесть(
У меня не жесть,

вполне норм