Всюди влазю• 22 марта 2024
Квартира за остані гроші?
Ситуація... купити новобудову гроші підуть усі в ноль, а на ремонт збирати буду далі. Як ви зробили б? Живу у сестри зараз Ціни на житло росте і які вони будуть далі ... невідомо, але явно не меньші(((
Результат:
вже голосів:
67 (72.83%)
купити на ремонт назбираєте
25 (27.17%)
збирати далі
Всюди влазю
• 22 марта 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Автор, вы же точно понимаете, что ремонт в новострое и ремонт вторички - это разные вещи? Что жить у сестры вы так и будете? Что собирая на ремонт ещё 2-3 года вы потом заплатите две цены квартиры?
Цени виросли в 2 раза..на житло. сестра брала 8000 тис. квадратний метр 5 рокыв тому а зараз 30000,00тис э рызниця...ремонт теж робила поступово не ах уж нозараз живе в свому
Куда ж без меня• 22 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
У меня вопрос не к покупке жилья, а к покупке именно пустой коробки
Майор Медуза• 22 марта 2024
Тут питання з декількома х. По перше треба розуміти де Ви збираєтесь придбати житло. По друге рівень Ваших доходів. Ну і третій фактор, Ваше вміння і бажання раціонально витратити кошти на ремонт. Тут вже вам написали що ремонт це півквартири. Я категорично не погоджуюсь, мій прайс 200-250$ за квадрат. Але для цього потрібно вивчати інформацію, вникати в технології ремонту, шукати матеріали по акціям і розародажам. Якщо готові, то так, купуйте і насолоджуйтесь життям в новій квартирі.
Всюди влазю
• 22 марта 2024
Ответ дляМайор Медуза
готовf і знаю всі нюанси від откосів, плитки...шпаклівки...в багатьох нюансах колись була присутня при будівництві свого колишнього будинку
Майор Медуза• 22 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
Це чудово. Ви визначились з конкретним забудовником, з плануванням. Тоді бачу ціль-не бачу перешкод. В мене таке життєве правило.
Всюди влазю
• 22 марта 2024
Ответ дляМайор Медуза
і я така...
Майор Медуза• 22 марта 2024
Ответ дляВсюди влазю
і я така...
Тоді удачі! В мене було питання на початку війни, заплатити за квартиру всю вартість, яку взяли у розстрочку в 2021 році, або відмовитись від неї і забрати перший внесок. Вирішили заплатити. Хоча ситуація була дуже не зрозуміла. Інвестиція завжди ризик, а в війну тим більше. Будинок здали, роблю ремонт. Коштів на ремонт не було відложених, тому все поступово, роблю вже рік. Але вже фінішна пряма майорить. В планах через місяць заселятись.
Я шалунья• 22 марта 2024
Якщо ви гроші збирали на квартиру не все життя, а років 3-5, то купуйте новобудову і поступово робіть ремонт. Зібрали за кілька місяців і оплатили розведення комунікацій, потім заробили на стяжку, штукатурку і тд. А якщо це заначка всього життя, то нафіга вам та новобудова. Буде стояти просити комуналку, ви житимете у сестри і далі. Реально оцінюйте свої шанси. Може краще вторинку 1990-2000х років, для будівель це не така вже й древність.
Подвійна веселка• 22 марта 2024
Мы когда-то купили квартиру без ремонта на все деньги. И хорошо, что купили. Потом жить оказалось негде, жили и делали ремонт. А так бы остались и без денег и без жилья.
Допоможіть знайти• 22 марта 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Спать можно на матрасе и с голыми стенами. А если она после покупки выходит в ноль, то готовить еду, хранить продукты, куда-то писать и где-то мыться проблематично будет
Да, тут плюсы и минусы.. но если нужен режим экономии, то можно и в тазике помыться несколько времени. Кому как подходит и какие вводные, есть ли дети и какая вы стрессоустойчивая ☺️