Копуша• 23 марта 2024
Кеды, какие?
Результат:
вже голосів:
24 (34.29%)
4-5
23 (32.86%)
2-3
НаБалКоніХодять• 23 марта 2024
Люблю хілфігери - легкі, зручні. Але майте на увазі, що в таких моделях, як на ф.1, облазить і лущиться верхній шар ((
Копуша
• 23 марта 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ого, спасибо
Ольга_10101• 23 марта 2024
Якщо хілфігери шкіряні, то нічого не облазить, я навіть одного разу у машинці їх прала
КапитанльнаЯ• 23 марта 2024
Я купила как на фото 1, очень нравятся, имейте ввиду- они маломерят. Купила 37, надо было 37,5 или 38
Душа компанії• 23 марта 2024
Ответ дляБубль Гум)
Мне не понравилась обувь Хилфигер в носке, поэтому, я за Найк.
Найк, если кожзам, тоже жах.
Синиця у спідниці• 23 марта 2024
Ответ дляОльга_10101
Они сейчас кожзам делают
Я пані прохана...• 23 марта 2024
Ответ дляКопуша
Ого, спасибо
Я обожнюю такі як на фото 1. Є дві пари таких, нічого не облазить
ОдинРазНадетое• 23 марта 2024
Проголосовала за первые, но только если это кожа. Но искала бы такие без цяцьок.
НаБалКоніХодять• 23 марта 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
У мене 3 пари різних було і в чоловіка 2 пари. Усі оригінали з оф.сайту і всі тріскалися. За зручністю супер. А з якістю отаке (
Нічого вдягти• 23 марта 2024
Из этих я за вторые. Первые нет потому что на белой гладкой коже и тем более кожзаме быстро образуются заломы в месте сгиба и туда набивается пыль, которую сложно вытирать. Как то в кобинированных кедах такой проблемы не замечала.
Подивіться не звичайні th, а Tommy Jeans, там дуже крута шкіра. Я в них по грязюці додумалася полізти на гору Хомʼяк минулого року, ноги застрягали в корягах і камінні, всі в грязюці, думала що викину. Але ж ні! Помила, протерла, а там жодного залому і подряпини. Реально, дуже раджу, давно в мене не було таких стійких до подряпин шкіряних кед