Кіма кепка• 23 марта 2024
Губи. Фото не для слабких духом) Що не так?
Зовсім свіжі. Декілька годин тому вкололи, 0,4 мл. Щось мені не так, але не розумію що. На наступний тиждень на корекцію. Дівчата, що змінити, куди додати?
Поліцейський патруль• 24 марта 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Як би я пішла собі колоти губи, чоловік подумав би; ну все, поїхала кукуха в моєї жінки😁
Почему подколотые губы у многих такой триггер?
Вот если б автор пошла нити вставила в лицо, ботокс или блефаро сделала, то ок.
А вот если вколола губы - шок и раздражение вызывает у других, сразу клеймо: у женщины поехала крыша!
Поліцейський патруль• 24 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Хотіла зробити чіткішою верхню по контуру і зовсім трошки додати в середину нижньої
У вас на верхней губе жировички - они и делают нечеткой верхнюю губу.
У меня тоже на верхней губе такое и именно в банте. Поэтому верхняя губа, сам бант выглядит белесым и не четким.
Я вам советую сделать татуаж, он очень хорошо перекрывает жировики и оформляет бант верхней губы.
Поліцейський патруль• 24 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Автор, хорошо все. Просто сейчас рано оценивать результат, губы травмированы.
У меня с возрастом, после 40, губы стали тоньше, верхняя прямо совсем тоненькая. Тоже подколола, и через полтора года ещё раз. Сейчас уже 3 года обьем держится, довольна и не жалею.
У кого верхняя губа тонкая, те понимают нашу боль.
Я колола губы более 11 лет назад. Три раза. Спустя столько времени конечно же губы сдулись, но все равно остались больше, чем были до - чему я несказанно рада. В итоге получились красивые натуральные губы.
Пушкининиана• 24 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
И у меня )) Абсолютно не жалею, что сделала. Даже сейчас я могу просто нанести бальзам на губы, и выглядят хорошо, обьемно и естественно.
Кіма кепка
• 24 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Жировичків немає, в мене більше питання пігментації, вона не рівномірна і крапинками. Зараз у важкому кліматі, це погіршує стан шкіри, волосся, вимагає додаткового догляду
Кіма кепка
• 24 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Вот фото до и после
Класний результат
Робили татуаж також?
Поліцейський патруль• 24 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Вот с белыми крапинками это и есть жировички. Это маленькие гранулки жира. Он хорошо татуажем забивается. Хотя может то на фото так свет упал и кажется, что они есть.
Кіма кепка
• 24 марта 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
То пігментація, над губою засмага, нерівномірна і бліда губа. Тут все так сушить, що немає жировичків і прищів навіть немає, але є різні подразнення і шкіра страждає, хоч зволожую з усіх сил і спеціально не засмагаю.
Пушкининиана• 24 марта 2024
Ответ дляКіма кепка
Класний результат
Робили татуаж також?
Ні, не робила. Вистачає олівця для губ трохи для контуру, та бальзам.
Кіма кепка
• 25 марта 2024
Ответ дляПушкининиана
Гарненько вийшло
Кіма кепка
• 25 марта 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Не знаю, що і де пишуть, я відчула різницю на собі. Мені подобаються тільки мʼякі препарати, стілейдж взявся згустрами, які довго розчинялися і виглядали губи не природньо.
Напевно це індивідуально. Минулі рази ставили Белотеро, Сайфу і мені було дискомфортніше ніж зараз. Поставили цього разу Стілейдж, сьогодні вже мʼякі губи. Ще помітила що навіть один той самий препарат по різному сприймається організмом, напевно залежить від дня циклу або ще чогось. Цього разу була та сама анестезія, але так сильно заніміло як ніколи, думала це щось нове, а лікар говорить все те саме.