25 марта в 09:59

Чи не перегнула я палку?

Приїхала з дітьми вчора в Берегово. Забронювала житло ще декілька тижнів тому на Букінгу. Заселилися о 6 ранку, а о 8 прокинулися від гучної музики. Виявилось що то робітник робить ремонт у сусідньому будиночку. Після обіду ремонт фасаду почали робити і в нашому будинку. Я подзвонила адміністратору і сказала про незручності і попросила або переселити, або вирішити іншим чином це питання. Поки ми повернулися з прогулянки то все було спокійно. Сьогодні вранці без музики але ремонт фасаду продовжився. То я знову звʼязалася із адміном і сказала або пересилайте або припиняйте ремонт. Припинили. Це наша з дітьми перша така поїздка. Раніше не було фінансової можливості. От зараз мене і мучає сумління чи не перегнула я палку? Ми тут на 6 ночей, вартість житла 11000 грн.
1 3
ТАЗератти 25 марта в 10:01
Яка різниця яка вартість житла. Ви приїхали відпочивати, а не слухати чужу музику та стуки інструментів.
3 26 1
Весотехник 25 марта в 10:04
Ви все правильно зробили
8 1
КокошинЭль 25 марта в 10:06
ні, не перегнули. а от якби мовчки терпіли незручності - ото і перегнули б.
і то добре що вам вдалось домогтись свого! комфортного відпочинку!
9 1
автор Летчица 25 марта в 10:07
Дякую, дівчата! Бо я тільки вчуся відстоювати себе. От і сумніваюсь.
автор Летчица 25 марта в 10:07
Ответ дляКокошинЭль
ні, не перегнули. а от якби мовчки терпіли незручності - ото і перегнули б.
і то добре що вам вдалось домогтись свого! комфортного відпочинку!
Спасибі!
СкиниУскачи! 25 марта в 10:12
Вимагайте повернення грошей з компенсацією за дорогу, або хай переселяє.
Як ні, скажіть, що викличете поліцію і відгуки на букінгу залишите.
Я б вже її порвала)
2 3
автор Летчица 25 марта в 10:17
Ответ дляСкиниУскачи!
Вимагайте повернення грошей з компенсацією за дорогу, або хай переселяє.
Як ні, скажіть, що викличете поліцію і відгуки на букінгу залишите.
Я б вже її порвала)
Так я точно не зможу. Надіюся на взаєморозуміння)
Баба Йога 25 марта в 10:17
Ответ дляЛетчица
Дякую, дівчата! Бо я тільки вчуся відстоювати себе. От і сумніваюсь.
ви ж отримали те, про що і просили.
Це нормально на відпочинку - відпочивати.
Якщо б хтось ремонт робив у вашому домі, чи арендованій квартирі, то вас би і так відправили лісом.
А якщо погодились - то звісно, що все ок.
1 2
ЛюблюДевчонок 25 марта в 10:24
ми минулого літа їздили в санаторій, і нас зразу при бронюванні попередили, що на територіі відбуваються ремонтні роботи (заміна доріжок, кладуть плитку). Через те, що ми це знали, то і претензіі не могли пред’явити, що нам пилюка мішає. А якби ми приїхали - а там ремонт без попередження, то я б теж скандалила
Парасюха 25 марта в 10:25
А мені ви зануда. Музика, то взагалі чудово. Я б попросила трози тихіше робити той ремонт, якщо занадто гучно. Бо, коли ж його робити, коли там завжди люди відпочивають.
1 1
автор Летчица 25 марта в 10:31
Ответ дляПарасюха
А мені ви зануда. Музика, то взагалі чудово. Я б попросила трози тихіше робити той ремонт, якщо занадто гучно. Бо, коли ж його робити, коли там завжди люди відпочивають.
Я мислила так, я плачу за відпочинок, який обрала, і мене не попередили про ремонт. Також будинок можна зняти з оренди на період ремонту. а робітник може слухати музику в навушниках якщо що. Музику я люблю. Та не о 8 ранку зі стуком в стіну спальні)
автор Летчица 25 марта в 10:33
Ответ дляПарасюха
А мені ви зануда. Музика, то взагалі чудово. Я б попросила трози тихіше робити той ремонт, якщо занадто гучно. Бо, коли ж його робити, коли там завжди люди відпочивають.
Так я і живу часто підлаштовуюсь під ситуації, та хочу змінити це. Адже це не те що приносить задоволення.
автор Летчица 25 марта в 10:35
Ответ дляЛюблюДевчонок
ми минулого літа їздили в санаторій, і нас зразу при бронюванні попередили, що на територіі відбуваються ремонтні роботи (заміна доріжок, кладуть плитку). Через те, що ми це знали, то і претензіі не могли пред’явити, що нам пилюка мішає. А якби ми приїхали - а там ремонт без попередження, то я б теж скандалила
Так, згодна, попередні Ви або згодні і прийняли або ні.
Джага-джага 25 марта в 10:35
Ответ дляПарасюха
А мені ви зануда. Музика, то взагалі чудово. Я б попросила трози тихіше робити той ремонт, якщо занадто гучно. Бо, коли ж його робити, коли там завжди люди відпочивають.
О, ні, якщо є потреба робити ремонт, то в цей час гостей не приймають, а якщо вже вирішили заробити гроші, то зупиняють ремонт-будівництво.
Джага-джага 25 марта в 10:36
Ответ дляЛетчица
Я мислила так, я плачу за відпочинок, який обрала, і мене не попередили про ремонт. Також будинок можна зняти з оренди на період ремонту. а робітник може слухати музику в навушниках якщо що. Музику я люблю. Та не о 8 ранку зі стуком в стіну спальні)
Автор, ви молодчина, все вірно зробили.
Парасюха 25 марта в 10:38
Ответ дляЛетчица
Я мислила так, я плачу за відпочинок, який обрала, і мене не попередили про ремонт. Також будинок можна зняти з оренди на період ремонту. а робітник може слухати музику в навушниках якщо що. Музику я люблю. Та не о 8 ранку зі стуком в стіну спальні)
Та о 8 ранку ви ж писали, що робили ремонт в сусідньому будинку. А у вас після обід. Можливо вони надіялись, що люди приїхали і будуть ходити гуляти, а не сидіти весь час в будинку. Але, автор, якщо це вам не комфортно, то ви мали право це сказати. Пишу особисто за себе, мені в це не мішало.
LoveYouOrNot 25 марта в 10:41
В нас так на морі було - на території бази відпочинку ремонт, валяються якісь будматеріали, колючі штуки. Ми були в шоці, забрали остаток і переїхали. Але теж було неприємно, що не попередили.
LoveYouOrNot 25 марта в 10:43
Ответ дляДжага-джага
О, ні, якщо є потреба робити ремонт, то в цей час гостей не приймають, а якщо вже вирішили заробити гроші, то зупиняють ремонт-будівництво.
100%
Це жаба така - і гостя прийняти, і під його носом робити ремонт, аби не було простою.
Анонимба 25 марта в 11:22
Ответ дляЛетчица
Дякую, дівчата! Бо я тільки вчуся відстоювати себе. От і сумніваюсь.
Учитесь. Отдых в Украине он всегда такой
КокошинЭль 25 марта в 11:44
Ответ дляСкиниУскачи!
Вимагайте повернення грошей з компенсацією за дорогу, або хай переселяє.
Як ні, скажіть, що викличете поліцію і відгуки на букінгу залишите.
Я б вже її порвала)
ну це вже занадто. автор відстояла свій комфорт, цього достатньо.
автор Летчица 25 марта в 11:56
Ответ дляПарасюха
Та о 8 ранку ви ж писали, що робили ремонт в сусідньому будинку. А у вас після обід. Можливо вони надіялись, що люди приїхали і будуть ходити гуляти, а не сидіти весь час в будинку. Але, автор, якщо це вам не комфортно, то ви мали право це сказати. Пишу особисто за себе, мені в це не мішало.
Сьогодні о 8 ранку ремонт фасаду нашого будиночку продовжився, саме стіна спальні потребувала термінового ремонту. Так то я на роботу гуляю о 8 ранку, а у відпустці я та діти ще спали.