Любимка-анонимка• Изменено 25 марта 2024
Зайдіть хто розуміється в бронхоспазмах і тому подібному
Син ( 11,5 років) коли кашляє, ніколи особливо йому не ставили обструктивний бронхіт. Але іноді лікар словами озвучувала що є свист на видиху чи на вдиху, і виписувала беродуал, чи пульмікорт чи вентолін чи щось в тому роді. Не на кожен кашель.
А порадила мені купити фенендоскоп і слухати , так буде для мене спокійніше, все показала , розказала. Це було давно, років 8 тому. З того часу можу послухати своїх дітей, як каже моя лікар досить якісно.
І от мене цікавить, ( в лікарки звичайно запитаю при нагоді, але спеціально турбувати поки не хочу). Іноді дивлюсь коли син прийде з вулиці, він не кашляє, нічого дивного немає, просто я іноді кажу давай послухаю, щоб розуміти як то все є в здоровому вигляді в легенях і бронхах. І от слухаю після активних ігор і в нього є такий подовжений видих або свистячий, відразу після активних ігор особливо на вулиці. потім попрошу покашляти кілька разів і проходить десь до години - слухаю повторно то все добре, дихання як звичайно.
Питала колись іншу лікарку педіатра, вона казала що після активних ігор таке може бути, але якщо нема задишки і кашлю, і проходить саме тоді все ок каже не кожна є мама має слухалку і слухає дитину після бігання чи як шось активностей. Каже обструкція сама так не проходить за півгодини чи годину. Я просто свист в слцхалці після активних ігор не є чимось поганим, каже він просто вдихає повітря на повні груди, а повітря зараз ще холодне от і подразнює. Каже якщо нічого не турбує, тоді перестати слухати і все.
І як от вирішила тут спитати, може хтось в курсі чи дійсно це нормально? Літом наприклад такого не помічала, але в принципі й не слухала я літом його. То мене щось тут перемкнуло і я послухала раз і той свист, інший раз після футболу не було, потім знов був, то більше то менше , але саме проходить
Силиконочка• 25 марта 2024
Лікували аналізи , тепер ще й аускультації ’навчилися’ . Психотерапевти без роботи не залишуться.
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляSo_so
Выбросьте фонендоскоп
Я давно без причин не слухала дітей. Та в принципі не давно, а ніколи, лише коли був кашель. А тут не знаю що мене дьорнуло. Але цікавить чи ті свисти після фіз навантажень щось означають чи ні? Особливо якщо вони самі проходять.
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Обструкцию вы ни с чем не перепутаете. Это кабздец. Беродуал и ото все что вам написали. Возможно ба на цветение, она же даст и обсьрукцию. Но за час само по себе ничего не проходит.
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Уже не знаю как сказать Вам. Вы лечение психиатра выполняете?
Шкварочка• 25 марта 2024
У моей малой тоже после физры обструкции. И в любом пыльном помещении- в театре,в цирке, в большом магазине одежды.
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Ні я маю на увазі коли дитина хворіє, кашель соплі, то лікар іноді від якогось кашлю виписувала ці ліки. Не просто так. І не завжди.
Цікавить саме свисти після фіз навантаженні на вулиці, коли в приміщенні активні заняття тоді все ок. Але проходять звичайно самі ці свисти, без ліків чи інгаляції. От і думаю чи це не початок астми не дай Бог
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляШкварочка
А як проявляються?
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ба это почти каждое орви с беродуалом. Сдайте алекс тест
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Ответ дляШкварочка
Астму поставили?
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Ні далеко не кожне, за рік один раз виписували такі ліки
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляSo_so
Автору аллерголог назначил его сдать. Но она не хочет)
Який алерголог? Ви про що?
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Тогда расслабьтесь. У нас было 8-10раз из 12 орви за год.
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Тобто свисти після фіз навантаженні то норм, яка самі проходять?
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Может быть аллергич компонет . Который провоцирует. Сдайте хоть насечки
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляPANTERA_KET
А що це таке, де здавати таке? Блін не мала ю слухали навіть би не знала про ті свисти , і мала ю спокій, а не лишній менінгіт
PANTERA_KET• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Насечки сдавали в больнице у пульманолога. Алекс не делали. Делали другой астма както там не помню точно в лаборатории по крови
Не гоню• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я астматик і в мене такі свисти після навантаження є. Але це не приступ і не обструкція, бо проходять в стані спокою.
Але це не означає, що це привід для паніки і таке тільки при астмі буває. І при астмі я на щоденному прийомі гормонального інгалятора, тобто це не єдиний симптом.
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляНе гоню
Ці свисти просто сидячи біля дитини не чути, без слухалки, лише з нею. Так проходять в стані спокою. Тобто то не обструкція, не початок астми? А що тоді , чи варто це якось обстежувати ? Чому вони заявляються?
Не гоню• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Проконсультуйтеся в лікаря. Крім астми ще бувають ХОЗЛи - хронічне обструктивне захворювання легень. Може і сезонна алергічна реакція бути.
Добре, що в стані спокою проходять і що умовно тільки одна обструкція в рік, а не при кожному грві.
Навряд чи це норма для здорової людини, але цілком може бути варіантом норми при схильності до обструкції.
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляНе гоню
Дякую. То до якого лікаря до пульмонолога чи алерголога?
Любимка-анонимка
• 25 марта 2024
Ответ дляНе гоню
Я навіть не знаю чи то обструкція, просто за минулий рік беродуал виписували чи вентолін лише раз. Не казали нічого про обструкцію. Був в сина такий кашель, що не міг мокроту відкашляти. От і виписала лікарка, коли син біля мене я не чула ніколи просто коли він сидить і дихає то я не чую свисту ні на вдиху ні на видиху.
Не гоню• 25 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Напевно до алерголога краще звернутися, принаймі в моєму дитинстві зверталися до алерголога, а не пульманолога. Пульманолог вже для дорослих був.