3@йk@• 26 марта 2024

Грижі хребта. Хто вилікував без оперування

Добрий день! Цікавить питання, чи реально вилікувати грижу хребта без хірургічного втручання? Чи є в когось такий досвід? Поділіться, будь ласка.
Латвийские_Номера• 26 марта 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Я просто вам написала, что операция- не лучший выход, многим так у нас сделали, что хуже стало
Підтримаю думку

автор 3@йk@ • 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ви в Києві?
Чернігів
Болтушка Му• 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так це нормально. Через. Е, що люди зараз ведуть малорухливий спосіб життя. Я велосипедом катаюсь з ковіду на роботу/з роботи, як на мене краще ніж плавання,
А велосипед на улице мне, кстати, нельзя. И бегать- прыгать тоже. Надеюсь, что не навсегда.
Латвийские_Номера• 26 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Мені теж багато чого було нельзя, але я потроху пробувала. Допустім баня як би нельзя, а пропарка віником знімає прекрасно зажатія в шийному. Причина відома, підсаадити на систему офіційної медицини, щоб робота була лікарям. А так я роками не звертаюсь, хоч діагностовано було і грижі і протрузії.
автор 3@йk@ • 26 марта 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви моє повідомлення читали? Мабуть ні. І навіть не вдумались? Бо я питала чи хтось позбувся грижі без хірургічного втручання? Щоб спробувати. Щодо операції.... То почитайте, що таке стеноз хребта і наслідки. Повірте, спілкувалась з гарним нейрохірургом. Він і сказав єдине затормозити процес це щоб зникла грижа. Їх у мене декілька. А потрібно працювати над однією грижою яка провокує патологію
Болтушка Му• 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Та не, я без системи медицинской справилась как раз ))) Даже в страховую нечего подать, кроме консультации и МРТ
Мстящий за Зайца• 26 марта 2024
Мне 15 лет назад говорили только операция. отнималась нога, были жуткие боли, я не могла только лежать на животе с ровной головой. Консервативное лечение приводило только к ухудшению. Было сужение канала почти на 50%
До сих пор хожу без операции)))) После этого выросла беременность довольно легко.
Помогли остеопатический мягкие техники. Без малейшего хруста! Знаю что некоторые ’остеопаты’ подобное практикуют

Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Я. L5 S1. С прошлого июня. Сплю прекрасно, хожу ровно, могу уже больше часа ходить, причём в обычных шлепках, не в кроссовках ортопедических. Болит очень редко, очень слабо и только после спортзала.
сколько вам лет? как справляетесь со всем этим? сами?
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляМенее Более
Багато років мучился . Іноді зовсім капець був-не вставала з ліжка, спати не могла. Років через 20 почала з простих вправ, і поступово забула.Іноді, раз в рік, чи два роки непокоїть.
Немає зайвої ваги, сплю на твердому, фізичні вправи, спорт майданчик, дошка Євмінова.
а физ упражнения кто назначал?
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Невропатолог старий казав, що з часом грижі висихають. Казав, що було навіть готували пацієнта до операції,а на ранок біль втизала і більше не турбувала
да ладно...серьезно? а что за невропатолог? фамилия город?
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
вы с такой проблемой решились ан беременность???
Латвийские_Номера• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Військовий госпіталь Александровська лікарня , він до нас прийшов після роботи багаторічної там, це був 2015, прізвища не памятаю . Казав а самого грижі, бо в Афгані стрибав з парашутом свого часу, головне фізичне помірне навантаження , укріпляти м´язовий корсет.
Менее Более• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
а физ упражнения кто назначал?
Спочатку колега по роботі, що мав з цим проблему. Потім була на кафедрі спортивної медицини на консультації декілька разів.
Майская киска• 26 марта 2024
Ага , я теж так думала . А потім чуть без ноги не осталась . Це все індивідуально ! Бувають випадки ( як в мене ) шо операція необхідна .
автор 3@йk@ • 26 марта 2024
Ответ дляМайская киска
Я з Вами згодна на 100 відсотків. Бо грижа грижі розь.
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
спасибо за интересную информацию.
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляМенее Более
а к кому именно подходили? к заву? сколько платили?
Латвийские_Номера• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
спасибо за интересную информацию.
Та це відома інфа. Нічого особливого. Головне працювати над собою. Я к згадаю скільки спазмалгону і диклоберилу переколода собі, мж страшно,як себе отруювала ліками. А почала рухатися і ставало краще і краще. Але є одне НО.
Спілкуюся зараз з реабілітологом /остеопатом з Адрнісу, (прекрасна, чуйна, світла душа). От він пояснив, що поки не направити, не поправити все в хребті, то укріпляти м´язовий корсет сенсу немає. В мене плече боліло (собаку вигулювала не маленьку, десь вона мені потягнула в плечі, при плаванні в одному положенні плече давало про себе взнаки, ну і спеціаліст бачив зажатіє,, напруження м´язів, бо не симетрично плечі виглядали), то ходила на масаж воротнічковий, але якісний, починався з копчика, вздовж хребта і закінчувався кінчиками пальців рук, підтягнули мені плечі добре, і тоді показали дві вправи з рушником, покрутила я рушник тиждень, як вчив масажист, і все за біль в плечі забула
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
просто чудо, что есть люди, которым не все равно на других людей. здоровья вам.

Латвийские_Номера• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Вам теж кріпкого здоров´я!
Ооо! Це Ви підмітили добре. Бо більшість лікарів байдужі до проблеми , назначили ліки по протоколу і все, ну ще масажі порекомендували і сказали, що є гімнастика(конкретно нічого по гімнастиці не скажуть , бо то вже не їх профіль, шукайте самі).
Я мамі покращила стан руки при лімфостазі не з лікарями , а вопреки лікарям з поліклініки , знову таки завдяки реабілітологу /остеопату з Адрнісу , він мене навчив комплексу ліміодренажного масажу, робила довго 3.5-4 місяці(два рази на тиждень), але досягла сталого результату. Зараз мама може помити рукою 0.5л банку з середини, 7 років не могла це робити, бо не влазила в банку рука , такий об´ємний був набряк(побочка після онкооперації)
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Вам теж кріпкого здоров´я!
отличный результат. а что такое Адрнис?
Мстящий за Зайца• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Да, и как показывает время, решение было верным. Безусловно опасалась, но во-первых, беременела я не в остром периоде, во-вторых, когда наступило улучшение проговаривала риски и с остеопатом и нейрохирургами. Операцию не рассматривала как вариант, поскольку лучшие нейрохирурги не давали гарантию излечения или отсутствия осложнений.
Болтушка Му• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
49. С чем ’єтим’ я справляюсь, простите? С гоыжей? Стреччинг - сама, конечно, спортзал - с тренером. Полгода был остеопат.
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
с проблемой конечно. я имела в виду вам родные помогают? морально? да и вы сами как с этим справляетесь. это сплошные ограничения. а боль? со всем этим.
Миссис Буркул• 26 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
острый период не наступает по часам. он мог наступить и в любой момент. а после того как родили? ребенок - это вес. его нужно постоянно носить, не говоря уже о том, что и наклоняться и переодевать да и вообще. ну вы бесстрашная...мягко говоря.
Болтушка Му• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Уже давно ничего не болит и ограничений нет. Насчёт морально, муж наоборот волал, шо надо делать операцию, раз доктора говорят. Но я сразу сказала, что позвоночник никому трогать не дам, тем более не украинским докторам. Ему оставалось только молчать и делать все по дому тот месяц, шо я лежала )))
Мстящий за Зайца• 26 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Проблемы нужно решать, а не страдать над ними. Вы же понимаете, что ребенку уже не 2 года, раз я говорю о периоде более 15 лет назад. И у меня было все ок и во время беременности и позже, слава Богу.
Миссис Буркул• 27 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
от давности события (о котором я наверное должна была догадаться) мое мнение не меняется. и словом бесстрашие я назвала очень мягко нечто другое. рада, что у вас все ок.
Латвийские_Номера• 27 марта 2024
Ответ дляМиссис Буркул
отличный результат. а что такое Адрнис?
Медичний центр/мережа клінік в Києві Адоніс. Але я в нього була на прийомі в приватному порядку , не через мед.центр https://adonis.com.ua/uk/doctor/gredzhuk-pavel-igo...
Латвийские_Номера• 27 марта 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Згодна. Мені 46 я здоровіше себе почуваю, ніж в 30, бо навчилася приймати рішення сама, а не лише надіятися на лікарів.