Фенте Фря• 26 марта 2024

Яку дивину видає Ваш мозок уві сні?

Мені, наприклад, підкидує сни, в яких я проживаю давно забуті ситуації.
Наприклад, коли мені було 20 років, я обпекла підборіддя, червона пляма сходила місяць. Я вже й забула давно про це, аж нещодавно сниться, що я на кухні обпікаю те саме місце, дивлюсь в зеркало і бачу ту саму червону пляму.
А мені, на хвилинку, вже 37. Тобто було це 17 років тому.
І ще сон: сниться, що я виходжу заміж за якогось чоловіка, який мені не дуже й подобається. Памʼятаю, як запитую його рік народження, а він каже: 1978.
Прокидаюсь. Я, вже давно заміжня, згадую, як в мої 18 у мене був хлопець, старший за мене на 8 років (якраз 78 року народження), який мені не надто подобався, він пропонував одружитись, я відмовила.
Звідки ці флешбеки? Я про ці ситуації взагалі не думаю роками, та вже й десятиріччями.
У Вас бувають подібні сни ?
Ms. Анонимная• 26 марта 2024
Вы не думаете, но помните, у вас же нет амнезии. Мозг во сне работает даже больше чем в бодрствовании. Они никогда не спит. И в комплексе с нервной системой они устраивают вам показ кино)

Ms. Анонимная• 26 марта 2024
На счет снов, да бывают всякие разные. Иногда чушь редкая, как с картин Сальвадора Дали)
dulenok• 26 марта 2024
да разное: то вполне реалистичные ситуации, то сюр полнейший, то люди в жизни незнакомые снятся
Мстящий за Зайца• 26 марта 2024
Сьогодні наснилася ціла книга, наукова фантастика, з двома варіантами фіналу. Дуже сподобалась, потім знайшла ще одну цього автора, виявляється, там ціла серія. Але прочитати до будильника не встигла
ЛеньГуглить_правда• 26 марта 2024
Люблю два типа снов.
Когда сняться места, в которых я бывала, но с альтернативной реальностью. Например, в Крыму, около пирса, плавают акулы и киты)
Или там, где у меня любовь с каким-то непонятным мужиком. Химия играет, просыпаюсь окрыленная)
Мстящий за Зайца• 26 марта 2024
Я 10 років тому переїхала, а сниться двір, у якому виросла, школа, кпі, якщо з реальних місць (найчастіше зовсім не пов´язане з реальністю кіно буває).
Тільки от в цьому році почали снитися і місця де живу, але вони якісь не такі як насправді. При чому оцей змінений вигляд тих самих місць однаковий у різних снах. Цікаво, чому так
Баба_Воля• 26 марта 2024
На подсознании все записывается.мозг в хаотическом порядке выкидывает
Алесс• 26 марта 2024
Сегодня мне снился знакомый кардиолог🤭, спешил на автобус,убегал,а я хотела,чтоб назначил лечение.
Я его догоняла с трудом, задыхалась.
Проснулась, нос забит,дышать нечем.
Насморк уже 3й день. И снится разная хрень