27 марта в 22:45

Дівчата що воно таке може бути?

Лежу і ні щ того ні з сього падає дріт наче хтось його швирнув…
Вдень сьогодні теж дивний звук був в іншій кімнаті де я була. Що воно таке ?
Може вже на дурку треба ?
Я твереза якщо що .
ЯкаКраля 27 марта в 22:48
Звідки саме і від чого дріт, як конкретно і де лежав? Може ви посунули і забули. Я так забувала, куди клала цінні речі — кредитну картку і каблучку. Думала загубила, на нервах шукала і знаходила
автор Удачная 27 марта в 22:49
Ответ дляЯкаКраля
Звідки саме і від чого дріт, як конкретно і де лежав? Може ви посунули і забули. Я так забувала, куди клала цінні речі — кредитну картку і каблучку. Думала загубила, на нервах шукала і знаходила
Я на ліжку лежу а він з книжкових полиць сам впав і наче хтось кинув ним…
автор Удачная 27 марта в 22:49
Вже думаю може домовий якийсь в мене живе

Бо тижнів 4 тому поставила була домовому солодке і забрала і більше нічого не ставила
В інтернеті начиталась
Дурне
2 1
ЯкаКраля 27 марта в 22:50
Ответ дляУдачная
Вже думаю може домовий якийсь в мене живе

Бо тижнів 4 тому поставила була домовому солодке і забрала і більше нічого не ставила
В інтернеті начиталась
Дурне
А нащо ставили солодке, задобрити домового, перевірити чи він є? І воно було тронуте?
автор Удачная 27 марта в 22:51
Ответ дляЯкаКраля
А нащо ставили солодке, задобрити домового, перевірити чи він є? І воно було тронуте?
Та він сидів цілу ніч їв
😂😂

Я жартую якщо що. Бо мені інтернет треба врубати аби менше читала
xxJuliaxx 27 марта в 22:53
Ответ дляУдачная
Та він сидів цілу ніч їв
😂😂

Я жартую якщо що. Бо мені інтернет треба врубати аби менше читала
Во блін, а мене мій кіт жіхає як починає хропіти або плямкати і це капець....
ЯкаКраля 27 марта в 22:55
Ответ дляУдачная
Та він сидів цілу ніч їв
😂😂

Я жартую якщо що. Бо мені інтернет треба врубати аби менше читала
Все ж таки вірю в те, що ви могли взяти з полиці книгу чи протирати пил, або дріт просто там погано лежав певний час і в кінці кінців впав
Лупаю цю скелю 27 марта в 23:02
Нічого не предвіщає біди. Сиджу, читаю книжку. Тут гуп! Випало вікно. Рама дерев´яна.

Перед цим за кілька днів неподалік влучила ракета. Десь вібрація пішла. Так потім мені майстри сказали. Зараз такі речі не дивні
НеВРотик 27 марта в 23:02
В нас колись було на цимбалах грав, та мʼячики котав по підлозі. А одного разу прокидаємося, а він ковдру під двері поклав. Короче було таке. Потім ми переїхали, як зараз там не знаю.
Поторописька 27 марта в 23:04
Ответ дляУдачная
Я на ліжку лежу а він з книжкових полиць сам впав і наче хтось кинув ним…
Если у вас бывают прилеты неподалеку, провод мог от вибрации сдвинуться, а через время свалиться. У меня полка на днях ни с того, ни с сего упала
Працівниця року 27 марта в 23:14
Ответ дляУдачная
Я на ліжку лежу а він з книжкових полиць сам впав і наче хтось кинув ним…
У меня так когда -то ножницы с полки упали, и лежали они не с краю. Вот и думай как это получилось, загадка.
Пушап Мі мі 27 марта в 23:40
Ответ дляУдачная
Вже думаю може домовий якийсь в мене живе

Бо тижнів 4 тому поставила була домовому солодке і забрала і більше нічого не ставила
В інтернеті начиталась
Дурне
Домовой действительно существует.

https://www.youtube.com/shorts/sRuAbFbxUYQ

https://www.youtube.com/shorts/DMG52eO2qcc