28 марта в 08:39

Поговоріть зі мною … тяжка депресія, тривожність …

Можливо, хтось був у подібній ситуації , як ви повернулись до нормального життя… ад приймаю , не допомогли , збираюсь в лікарню
Невгамовна шахиня 28 марта в 08:41
У Вас есть семья? А меня именно муж и сыновья помогли. Попросите уделять Вам больше внимания.
А я женатая 28 марта в 08:41
Дехто тут сидить цілодобово і стверджується за рахунок інших. Це не жарт. Є така людина. Хз чи їй краще, але зайнятість цілодобова
Куколка-мяуколка 28 марта в 08:42
Зайнятість, хоббі
3 1
Девальвация 28 марта в 08:43
Помогли Ад через 1.5 месяца ( недавно было) лежала в частном стационаре там и назначили.
И мама - которая поняла мою болезнь, не обвиняя в лени .
9 2
Эскиз бесконечности 28 марта в 08:43
Мені препарати допомогли. В першу чергу тим що змогла нарешті спати нормально, так потихеньку і почалось покращення. Ще психіатр зі мною поговорила кваліфіковано, змінила кут зору.
А я женатая 28 марта в 08:43
Ответ дляКуколка-мяуколка
Зайнятість, хоббі
О, точно, це називається хоббі
ЛюбимаЯНЬ 28 марта в 08:44
Со временем прошло только
Девальвация 28 марта в 08:44
Ответ дляКуколка-мяуколка
Зайнятість, хоббі
Апатию, возможно и снимут . А депрессию лечат только препараты.+ хобби и тд
VitalinkaGL 28 марта в 08:45
Не помогло-меняйте.
Про хобби верно.
А так,универсальных ответов тут нет.
Но без работы над.собой+препараты ничего не будет.
Куколка-мяуколка 28 марта в 08:45
Ответ дляДевальвация
Апатию, возможно и снимут . А депрессию лечат только препараты.+ хобби и тд
Автор вже на препаратах. Я такого радити не можу. Пишу за свій досвід, що мені допомагає разом з препаратами.
Эскиз бесконечности 28 марта в 08:46
Якщо препарати не діють - треба йти до лікаря і підбирати нові.
І шукати причину депресії, ’де закликлинило’
автор Жена_КотораяСтена 28 марта в 08:55
Ответ дляЭскиз бесконечности
Якщо препарати не діють - треба йти до лікаря і підбирати нові.
І шукати причину депресії, ’де закликлинило’
2 змінили. Надіюсь, що в лікарні допоможуть
Эскиз бесконечности 28 марта в 08:56
Ответ дляЖена_КотораяСтена
2 змінили. Надіюсь, що в лікарні допоможуть
Ви спите нормально? Прокидаєтесь вночі? Памʼятаєте момент коли вас почало гнітити? Це через війну чи інша проблема?
Боссяра 28 марта в 08:56
Психолог неотъемлемая часть роботы с этим состоянием, конечно же компетентный психиатр и правильно подобранные препараты. Это у Вас первый эпизод депрессии или до этого уже с этим сталкивались? Были ли у Вас мании, гипомания? Считаю, что нужно в обязательном порядке еще сдать анализы, ферритин, сывороточные железо, гормоны ЩЖ, витамин D3. Без анализов можно начать прием мульти комплекс, почти у всех дефицит витаминов группы B, цинка, С и т.д, магний, омега, пробиотики, отталкиваясь от анализов витамин D, железо. Делали ЭЭГ?
So_so 28 марта в 08:58
Если нужно ложиться, ложитесь. Пусть подбирают лечение. Это обычная больница, никого же смущает, что иногда нужно подобрать антибиотик при бронхите.
И психотерапия обязательно. Мышление определяет многие наши реакции, нужно понять что пошло не так.
Многие люди проходят через подобное, благополучно преодолевают, пусть всё получится у Вас!
автор Жена_КотораяСтена 28 марта в 09:01
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви спите нормально? Прокидаєтесь вночі? Памʼятаєте момент коли вас почало гнітити? Це через війну чи інша проблема?
Прокидаюсь. Стан не дуже , на вечір трохи кращає. Депресія не вперше , з війною погіршився стан
Язвочка 28 марта в 09:01
Ви самі собі призначили ад..ти?
Якщо не підійшли треба міняти
автор Жена_КотораяСтена 28 марта в 09:02
Ответ дляЯзвочка
Ви самі собі призначили ад..ти?
Якщо не підійшли треба міняти
Звісно , ні. Психіатр призначив
Язвочка 28 марта в 09:03
Так скажіть йому, хай міняє препарат
Эскиз бесконечности 28 марта в 09:05
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Прокидаюсь. Стан не дуже , на вечір трохи кращає. Депресія не вперше , з війною погіршився стан
Деяким психотипам депресії за замоачуванням належать.
+ проаналізуйте поведінку родичів, чи є у батьків така схильність. Проаналізуйте ваше мислення, можливо ви у всьому бачите негатив і накручуєте себе.
Тут багато факторів, але як правило треба міняти мислення через КПТ.
Якщо ви можете створювати теми і вести діалог і шукати допомогу, то депресія у вас не критична. Спробуйте знайти психіатра який приділить достатньо часу щоб розібратись з проблемою, бо АД також діляться на групи і кожну проблему треба лікувати окремо
автор Жена_КотораяСтена 28 марта в 09:13
Ответ дляЯзвочка
Так скажіть йому, хай міняє препарат
5 міс лікування, я тільки згаяла час… 🥲🥲🥲
ВільнаНазавжди 28 марта в 09:39
Ответ дляЖена_КотораяСтена
5 міс лікування, я тільки згаяла час… 🥲🥲🥲
Я змінила п´ять психіатрів і ще більше комплексів ліків. Так, стаціонар мені особисто допомагає пройти етап адаптації до нового комплексу препаратів.
Ivaiva17 28 марта в 09:43
Пила таблетки, помогли но не сразу.У них накопительное действие. Теперь пью их все время
Море Щастя 28 марта в 11:11
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Прокидаюсь. Стан не дуже , на вечір трохи кращає. Депресія не вперше , з війною погіршився стан
Автор, хочу вас підтримати.
Треба міняти лікування. У мене ГТР, лікування підбирали більше року. Нарешті значне покращення. Я лікаря знайшла взагалі в онлайн клініці.
Міняйте лікаря, або лягайте в лікарню. Не здавайтеся, все вийде, обіймаю Вас!
автор Жена_КотораяСтена 28 марта в 11:25
Ответ дляМоре Щастя
Автор, хочу вас підтримати.
Треба міняти лікування. У мене ГТР, лікування підбирали більше року. Нарешті значне покращення. Я лікаря знайшла взагалі в онлайн клініці.
Міняйте лікаря, або лягайте в лікарню. Не здавайтеся, все вийде, обіймаю Вас!
Дякую
Пешеходик 28 марта в 17:56
Вам мало ад.треба добавити протитривожні
автор Жена_КотораяСтена 28 марта в 18:06
Ответ дляПешеходик
Вам мало ад.треба добавити протитривожні
Я приймаю еліфор та абізол
Пешеходик 28 марта в 23:27
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я приймаю еліфор та абізол
Треба коректування лікування-воно мало ефективне