Ку ка ку ка ку• 29 марта 2024
Как полюбить себя такой какая есть?
Смотрю вокруг везде все такие красивые девушки… ухожанные, в красивой одежде и все такое. Очень тоже хочется так выглядеть, но с деньгами как-то не складывается, зато комплекс неполноценности все больше и больше…
Крапипопка• 29 марта 2024
вы знаете, я из тех девушек, которые ухоженные и тд, но к определенному возрасту я поняла, что самооценка от внешности не зависит от слова совсем. всю жизнь была собой недовольна. щас думаю боже какая дура
ПрипоРошенная• 29 марта 2024
Ответ дляКотомафия
Все , у кого нет денег на пластику, губы и прочую чепуху
как то же студентки выглядят так,на работу ходят
ПрипоРошенная• 29 марта 2024
Ответ дляКрапипопка
сколько вам лет?
Сонячний промінь• 29 марта 2024
Припиніть порівнювати себе з іншими, це раз. От взагалі киньте це як погану звичку.
Дивіться якомога частіше на себе в дзеркало і кажіть якісь приємні, життєрадісні речі. Підтримуйте себе. Станьте сама собі найкращою подругою.
З приводу стилю: головне, щоб акуратно та зі смаком і щоб підходило саме Вам. Чудовий одяг , часто навіть нульовку, можна знайти в секондах, стоках. Можна шити собі самостійно, якщо вмієте. Тоді точно буде оригінально. У мене є речі, які шила сама і часто питають , де ж я таку красу купила))
Роза в вазі• 29 марта 2024
1) не факт, що красиві доглянуті дівчата не мають комплексів і задоволені собою.
2) ви не полюбите себе лише через красу і догляд.
ПрипоРошенная• 29 марта 2024
Ответ дляРоза в вазі
с весом 130 и небритыми подмышками-любить себя такой как есть-неконгруэнтно
Морская свинка• 29 марта 2024
Ідіть в зал і зробіть собі тіло мрії, будуть вам заздрити)))
На це багато грошей не треба
Роза в вазі• 29 марта 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Вам видніше
И.О. человека• 29 марта 2024
Почніть вкладати свою енергію в себе. Займіться доглядом за собою - це не складно і не витратно встати зранку на пробіжку, приготувати собі корисний сніданок і поснідати, не залипаючи в тел., а насолоджуючись тим, що сама для себе зробила; підібрати одяг не той, який модний всім, а той, який подобається і личить. Піклування про себе, аутотренінг дають можливість спочатку сприйняти себе, а потім зрозуміти власні потреби і орієнтуватись на них. Водночас розглядати по сторонам на когось не буде можливості, бо ви будете сконцентрованою на собі.
Комиссия50%• 29 марта 2024
Займитесь лучше карьерой. Будут деньги - все остальное легче решится
Гжегож Бженчишчикевич• 29 марта 2024
Можна безкоштовно самостійно займатися спортом вдома або на вулиці. Головне регулярно. Можна не переїдати і бути стрункою. Головне, бажання і самоконтроль.
Манікюр і педікюр також можна робити самостійно.
До перукаря можна ходити в учбову перукарню майже безкоштовно.
В секондах якісних речей повно, якщо навідуватися туди періодично.
Ну, про чистий одяг і взуття, думаю, розповідати не треба.
Ну і гарний настрій і посмішка. І будуть захоплено дивитися і на вас. Треба тільки цим займатися.
Mrs.Sexuality• 29 марта 2024
Ответ дляКрапипопка
Реально смешно) раньше внешность не та, а с годами мозги не те)
Зачем же себя дурой называть?))) неужели за годы жизни ничему хорошему не научились?
Там-тарарам• 29 марта 2024
Автор, а я в отличаи от многих не буду вам писать, что нужно просто полюбить себя такой какая вы есть. Мое мнение если вам хочется быть ухоженной - ищите способ заработать денег. Поверьте, красивая одежда, удачный майкап и дорогой парфюм придадут вам и уверенность и хорошее настроение на целый день. Мужчины тоже обращают внимание именно на таких. Так что, нет ничего невозможного, дерзайте, все в ваших руках, тем более вы сами этого хотите.
Там-тарарам• 29 марта 2024
Сразу видно, что рукалицо поставила женщина, которая запустила себя и свое тело))
Mrs.Sexuality• 29 марта 2024
И комплекс неполноценности, и с деньгами не сложилось, и то что вокруг все красивые в одежде, а Вы какая-то не такая… это всё в Вашей голове.
Может помочь только осознанность. Она изменит не просто взгляд на себя, а и результаты. При ней и с деньгами складывается, и с красотой, и вообще со всем.
СкиниУскачи!• 29 марта 2024
Вже скільки людей Вам написали план дій, як це змінити. Так, основне, почати думати позитивно про себе. Я теж в юності вважала, що негарна, криві ноги, ніс не такий, а зараз, після 30 років дивлюся на фото і бачу миловидну дівчину. І починаю себе любити, це після 45 років, і світ змінюється теж.. Я теж не маю великих коштів, але вдягаюся добре в секондах, інколи і взуття теж(з останнього кросівки найк за 200 грн)
А губені і нарощені вії і дарма б не хотіла.
СкиниУскачи!• 29 марта 2024
Ответ дляТам-тарарам
Без дорогих парфумів ніяк? Бо я якось вижила без них.
АсобеннАя• 29 марта 2024
Ответ дляКрапипопка
более того, есть знакомые с внешностью серых мышей от природы, но высокая самооценка и уверенность в себе делают чудеса
а автор, уж что то, а красивую одежду можно купить и недорого (стоки, распродажи с инсайтов, качественные секонды, вещи б/у...), другое дело - есть ли вкус выбрать достойные вещи
я лично дорогую одежду не покупаю, но меня все считают модной и стильной, комплименты ежедневно
Крапипопка• 29 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
хотите жизни меня поучить?
Mrs.Sexuality• 29 марта 2024
Ответ дляКрапипопка
хотите жизни меня поучить?
Та не) называйте себя как хотите, то только Ваше дело.
Рада за Вас вместе с Вами)
Спасибо за улыбку.
Рада за Вас вместе с Вами)
Спасибо за улыбку.
Біток чи ефір?• 29 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Коли до мене прийшла осознаність стало ще гірше, до цього могла працювати, а коли усвідомила свій рівень тупості стало соромно навіть претендувати на роботу
Крапипопка• 29 марта 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Рада за Вас вместе с Вами)
Спасибо за улыбку.
Рада за Вас вместе с Вами)
Спасибо за улыбку.
спасибо за разрешение, мудрая вы наша
Mrs.Sexuality• 29 марта 2024
Ответ дляКрапипопка
спасибо за разрешение, мудрая вы наша
Пожалуйста 😌