Все до блиску• Изменено 30 марта 2024
1000 тема про житло, але ж!!
Зараз знімаємо, власник сказав буде піднімати ціну оренди було 7 тис, а буде 9 тис. І задумалась чи варто може, щось своє придбати ніж платити дяді
Результат:
вже голосів:
60 (74.07%)
Купити своє
21 (25.93%)
Знімати
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ для3@йk@
Ну и что? У нас тоже есть отложенные деньги. Мы их не трогаем, живём с зарплат. Поэтому я автора понимаю. Может, пора потратить заначку на жилье и перестать отдавать дяде каждый месяц.
ну це по вашому питання для обговорення - 2 тис коли різниця, але є гроші на купівлю?
сміх...я також впо якщо що, але це дивна тема і питання
Все до блиску
• 30 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
та ну,
уж лучше тогда Тернополь, Луцк, Ровно, И-Фр
Соже і ці місця будуть підпадати на розгляд. Але саме питання про придбання або оренду далі
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ дляВсе до блиску
Є оселя
я знаю що це, але ви точно будете більше сплачувати ніж 9 тис щомісячно, плюс внесок перший
ну то купуйте, якщо є можливість
пу_пугренчик• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
це якось смішно звучить, скасовували впо і буде тяжкувато 9 тис, але є гроші на купівлю...
А что смешного? Есть сумма денег на покупку квартиры, которую не трогают, аренду платят с ЗП. А если платить аренду с денег отложенных на покупку квартиры, то они так закончатся и ни денег ни квартиры
НаливайКа• 30 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
та ну,
В Луцке цены шокапец..
Все до блиску
• 30 марта 2024
Ответ дляРожева юбка
Так а раньше почему так растрчительно с деньгами обращались? Давно можно было купить, если деньги есть
Є оселя, і думали, що повернеиомь...зараз розумяння що треба пускати коріння там де зараз
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
с чого вони будуть платити ’купівлю’, якщо зараз питання про 2 тис по оренді...вони планують купувати по програмі є оселя, тому і смішно...про яку купівлю мова тоді
Lydmila408• 30 марта 2024
В нас дві квартири в Донецькій обл.
А ми живемо в Вінницькій.
Що з того,що в нас є ті квартири?
.
Я не розумію покупок нерухомості в війну..
А ми живемо в Вінницькій.
Що з того,що в нас є ті квартири?
.
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
та ну,
в Луцьку ціни як в Києві
пу_пугренчик• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
До вашего первого комментария автор за е оселю не писала, вы не могли знать, что она хочет так покупать. Плюс непонятно сколько членов семьи, если на каждого по 2 тыс то квартиру можно снять. Не понимаю, что все таки смешного
ПампушОК• 30 марта 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
конечно купите свое - всего лишь 4 миллиона за стены плюс ремонт
что за вопрос?
Вторичка от 1,5 миллионов за однушку. Киев, если что.
Все до блиску
• 30 марта 2024
Ответ дляLydmila408
В нас дві квартири в Донецькій обл.
А ми живемо в Вінницькій.
Що з того,що в нас є ті квартири?
.
А ми живемо в Вінницькій.
Що з того,що в нас є ті квартири?
.
А ви не думали, щоб житиив Вінниці далі... з якого часу втихали ? Я з 2014 року
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
у вас з математикою все ок?
купівля якраз без єоселі це ще більше треба налу, що вам не зрозуміло - мені не зрозуміло..
долой_лама• 30 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Кожного дня від автора по дві теми про купівлю квартири. Вчора зранку вже був ’ хороший варіант у Львові’.
Рожева юбка• 30 марта 2024
Ответ дляВсе до блиску
А что сейчас в Виннице стабильная ситуация?
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ длядолой_лама
це на секундочку ні фіга собі - Львів з цінами зараз як Київ, і в чесному нерозумінні про цю темі 7 чи 9 тис...
пу_пугренчик• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
у вас з математикою все ок?
Мені не зрозуміло чому вам смішно. Перейшла на українську, бо може ви не розумієте російської мови, тому вам і не зрозуміло
долой_лама• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Ото ж.
3@йk@• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Да, конечно. Почему нет?
волосатое стекло• 30 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
Купить своё, но не в Украине
так ВПО ж відмінили, за що купувати не в Україні?
На паровозе• 30 марта 2024
Ответ дляВсе до блиску
10 лет вы на съёме и всё это время думали, что вернётесь? Сколько ж тогда ещё времени нужно на пускание корней, три жизни что-ли у вас
Ухахайкина• 30 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
навіть не знаю що вам відповісти...до чого тут мова?
у вас в голові все коннектиться в питанні 7-9 тисяч та купівлі? (коли треба 20% зробити внесок як мінімум + щомісячна оплата і точно то не буде 7-9 тис грн)...коли є така сума готівкою - питання у 2 тис грн не стоять апріорі, не вигадуйте
долой_лама• 30 марта 2024
Ответ дляволосатое стекло
може в Бурштині?
Ні , автор вибирає тільки ці міста
волосатое стекло• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Львів і раніше був, як Київ, а під Львовом в котеджних містечках - давно дорожче, ніж Київ. Взагалі не розумію, звідки взялись казочки про дешеву нерухомість на заході України до війни
миссДавеча• 30 марта 2024
Ответ дляволосатое стекло
А впо тут при чем? У кого есть деньги, немного думают все же. А не на грабли
волосатое стекло• 30 марта 2024
Ответ длямиссДавеча
Притому, що це автор написала про них, її і питайте
пу_пугренчик• 30 марта 2024
Ответ дляУхахайкина
Стоит, когда платишь за свою квартиру и когда платишь чужому дяде. Странно, что вам это непонятно.