31 марта в 13:48

Як ви запідозрили в дитини астму?

Чим все починалось? Які для цього здавали аналізи? Що вас насторожило , що все ж пішли до алерголога?
Я натуралка 31 марта в 13:50
Обструкції при кожному орві і навіть без нього.
Неваляшкина 31 марта в 13:51
В нас були обструктивні бронхіти, в якийсь момент поставили астму.
Кіна не буде 31 марта в 13:53
Не проходящие бронхиты были в течении 2х лет. Месяц болеем, неделю не болеем, и так по кругу.
Но астму не подтвердили в итоге.
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 13:59
в нашому випадку і підтвержувати не потрібно було ( в обох батьків астма різної форми, в мене на період пологів вже була в важкомій формі, в чоловіка майже все життя легка форма. Син почав задихатися на 5-му дні життя, почали з невеликої дози декси. Зараз вже вийшли на стабільну ремісію, багато років тримаємося.
В мене виявили в підлітковому віці, два запалення легень підряд, два бронхіти за пів-року і сильний приступ задухи. Декілька місяців всілякі обстеження і в алерголога, і в пульманолога і в тубдиспансері... В неповних 16-ть років діагноз - бронхіальна астма, вже 26-ть років з нею співіснуємо )
автор Пожмаковна 31 марта в 14:05
Ответ дляЯ натуралка
Обструкції при кожному орві і навіть без нього.
А поясніть як розпізнати обструкцію?
автор Пожмаковна 31 марта в 14:06
Ответ дляНеваляшкина
В нас були обструктивні бронхіти, в якийсь момент поставили астму.
Як розпізнати саме обструкцію. Іноді коли лікар слухає то каже свистяче дихання і виписує пульмікорт чи сальбутамол дихати інгалятор. Але саме словосполучення обструктивний бронхіт ніколи не вживала, чи обструкція.
автор Пожмаковна 31 марта в 14:08
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
в нашому випадку і підтвержувати не потрібно було ( в обох батьків астма різної форми, в мене на період пологів вже була в важкомій формі, в чоловіка майже все життя легка форма. Син почав задихатися на 5-му дні життя, почали з невеликої дози декси. Зараз вже вийшли на стабільну ремісію, багато років тримаємося.
В мене виявили в підлітковому віці, два запалення легень підряд, два бронхіти за пів-року і сильний приступ задухи. Декілька місяців всілякі обстеження і в алерголога, і в пульманолога і в тубдиспансері... В неповних 16-ть років діагноз - бронхіальна астма, вже 26-ть років з нею співіснуємо )
Як розпізнати саме обструкцію. Іноді коли лікар слухає то каже свистяче дихання і виписує пульмікорт чи сальбутамол дихати інгалятор. Але саме словосполучення обструктивний бронхіт ніколи не вживала, чи обструкція.

Кашляє рідко,бронхіти рідко, пневмонія в 2 роки була, зараз 11. Але іноді виписують пульмікорт з сальбутамолом, бо не може відкашляти і каже лікар свистяче дихання, от і думаю може то звернутись до вузькопрофільного лікаря ?
Я натуралка 31 марта в 14:12
Ответ дляПожмаковна
А поясніть як розпізнати обструкцію?
За звуком та частотою дихання
Неваляшкина 31 марта в 14:14
Ответ дляПожмаковна
А поясніть як розпізнати обструкцію?
Врач услышит её при прослушивании
автор Пожмаковна 31 марта в 14:14
Ответ дляЯ натуралка
За звуком та частотою дихання
Коли сиджу збоку свисту ніколи не чула ні на вдиху ні на видиху, лише лікар через фенендоскоп.
Люблю ВалЄру 31 марта в 14:15
Ответ дляПожмаковна
Як розпізнати саме обструкцію. Іноді коли лікар слухає то каже свистяче дихання і виписує пульмікорт чи сальбутамол дихати інгалятор. Але саме словосполучення обструктивний бронхіт ніколи не вживала, чи обструкція.
Ви обструкцію ні з чим не переплутаєте.
Дихання свистить. Саме на видиханні.
Астму ставлять після декількох обструкцій на рік. Там протоколи, кількості не знаю.
Синові так ставили. Але в нього легка форма була.
Або якщо саме приступ вже астматичний з задухою. Тоді це важка форма.
Якось так
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 14:17
Ответ дляПожмаковна
Як розпізнати саме обструкцію. Іноді коли лікар слухає то каже свистяче дихання і виписує пульмікорт чи сальбутамол дихати інгалятор. Але саме словосполучення обструктивний бронхіт ніколи не вживала, чи обструкція.

Кашляє рідко,бронхіти рідко, пневмонія в 2 роки була, зараз 11. Але іноді виписують пульмікорт з сальбутамолом, бо не може відкашляти і каже лікар свистяче дихання, от і думаю може то звернутись до вузькопрофільного лікаря ?
зверніться, може бути не астма а алергія, навіть харчова. Вона не обов´язково буде виражатися як висипки на шкірі, може і задуха початися.
В мене таке враження що в останні роки лікарі ’підсіли’ на інгалятори, бо раніше так часто не призначали.
автор Пожмаковна 31 марта в 14:18
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви обструкцію ні з чим не переплутаєте.
Дихання свистить. Саме на видиханні.
Астму ставлять після декількох обструкцій на рік. Там протоколи, кількості не знаю.
Синові так ставили. Але в нього легка форма була.
Або якщо саме приступ вже астматичний з задухою. Тоді це важка форма.
Якось так
Іноді каже лікар коли хворіє, то слухає і каже свисти є, тоді виписує гормони і вентолін, не завжди , за рахунок того що хворіє мало то це десь раз в рік, два. Може якби кашляв частіше то б і виписували частіше. Але сидячи біля дитини свисту ніколи не чути, лише через слухалку. Вартує з цим до алерголога чи пульмонолога?
автор Пожмаковна 31 марта в 14:19
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви обструкцію ні з чим не переплутаєте.
Дихання свистить. Саме на видиханні.
Астму ставлять після декількох обструкцій на рік. Там протоколи, кількості не знаю.
Синові так ставили. Але в нього легка форма була.
Або якщо саме приступ вже астматичний з задухою. Тоді це важка форма.
Якось так
І що вам приписували від астми? То вже на все життя? Чи вона може минути?
автор Пожмаковна 31 марта в 14:20
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
зверніться, може бути не астма а алергія, навіть харчова. Вона не обов´язково буде виражатися як висипки на шкірі, може і задуха початися.
В мене таке враження що в останні роки лікарі ’підсіли’ на інгалятори, бо раніше так часто не призначали.
Так я також то помітила, такі серйозні ліки виписують часто , що аж страшно
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 14:22
Ответ дляПожмаковна
І що вам приписували від астми? То вже на все життя? Чи вона може минути?
вона може війти в стійку ремісію, але діагноз лишається майже на все життя. Раніше знімали діагноз якщо 5-ть років стійка ремісія, зараз підняли планку чи то до 10-ти чи до 15-ти, нам недавно алерголог казала, що період ремісії дуже збільшили.
Якщо війдете в стійку ремісію - життя буде нічим не відрізнятися від тих в кого такого діагноза немає. Ми сину два роки вже як дозволили на велосипеді іздить і трохи бігать, підніматися в гори
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 14:25
Ответ дляПожмаковна
Так я також то помітила, такі серйозні ліки виписують часто , що аж страшно
вам потрібно знайти для себе гарного толкового алерголога чи пульманолога, і з ним спілкуватися, спострерігатися. Бо жоден адекватний спец!!! не намагається одразу перевести на ’грубі’ ліки при відходженні мокроти. Можете подивитися масажі які допомагають відходженню мокроти, мені в свій час назначали і допомагало
автор Пожмаковна 31 марта в 14:29
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
вона може війти в стійку ремісію, але діагноз лишається майже на все життя. Раніше знімали діагноз якщо 5-ть років стійка ремісія, зараз підняли планку чи то до 10-ти чи до 15-ти, нам недавно алерголог казала, що період ремісії дуже збільшили.
Якщо війдете в стійку ремісію - життя буде нічим не відрізнятися від тих в кого такого діагноза немає. Ми сину два роки вже як дозволили на велосипеді іздить і трохи бігать, підніматися в гори
Ого, там такі серйозні обмеження ? Мій ходить на футбол, і після нього чути свист в слухалці, не завжди, сидячи рядом нічого не чути, утрудненого дихання , кашлю чи ще щось такого немає. Лише свист в слухалці без візуальних ознак
автор Пожмаковна 31 марта в 14:31
Колись мало було цього діагнозу, тепер читаю це часте явище , жаль що все так гіршає з часом
Люблю ВалЄру 31 марта в 14:52
Ответ дляПожмаковна
І що вам приписували від астми? То вже на все життя? Чи вона може минути?
Це багато років тому було.
Призначали гормони курсами.
Син алергик, то ми у алерголога стояли на обліку багато років.
З часом став менше хворіти, і переріс. Діагнозу астма в дорослому віці зараз не має. Але декілька років тому був зненацька приступ від цвітіння. Так що думаю, що ця зараза на все життя, на жаль.
Якщо ви в Києві, то можу порадити лікаря.
автор Пожмаковна 31 марта в 15:06
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Це багато років тому було.
Призначали гормони курсами.
Син алергик, то ми у алерголога стояли на обліку багато років.
З часом став менше хворіти, і переріс. Діагнозу астма в дорослому віці зараз не має. Але декілька років тому був зненацька приступ від цвітіння. Так що думаю, що ця зараза на все життя, на жаль.
Якщо ви в Києві, то можу порадити лікаря.
Ні , у Львові
Люблю ВалЄру 31 марта в 15:15
Ответ дляПожмаковна
Ні , у Львові
Зверніться до алерголога, зробіть тести на алергени. А там будете бачити.
Якщо алергії немає, тоді до пульмонолога.
Буває такий свист іноді від того, що в бронхах щось інородне.
Свого часу в пульмонологічному відділенні надивились.
Наприклад, дитина щось їла - насіння, чи горішки , вдавилася, закашлялась і якийсь шматочок потрапив до бронхів. Від цього свист, затяжні хвороби. А дитині пишуть астма, призначають гормони. Але вже треба бронхоскопія.
Не зволікайте, шукайте причину.
автор Пожмаковна 31 марта в 15:35
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Зверніться до алерголога, зробіть тести на алергени. А там будете бачити.
Якщо алергії немає, тоді до пульмонолога.
Буває такий свист іноді від того, що в бронхах щось інородне.
Свого часу в пульмонологічному відділенні надивились.
Наприклад, дитина щось їла - насіння, чи горішки , вдавилася, закашлялась і якийсь шматочок потрапив до бронхів. Від цього свист, затяжні хвороби. А дитині пишуть астма, призначають гормони. Але вже треба бронхоскопія.
Не зволікайте, шукайте причину.
Дякую.
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 16:24
Ответ дляПожмаковна
Ого, там такі серйозні обмеження ? Мій ходить на футбол, і після нього чути свист в слухалці, не завжди, сидячи рядом нічого не чути, утрудненого дихання , кашлю чи ще щось такого немає. Лише свист в слухалці без візуальних ознак
може бути астма фізичного навантаження, це коли спазми при фізичних навантеженнях: біг, підніматься по східцях.
Як на мене то це ’найлегший’ варіант, тому що знаєш що може спровокувати задуху і якось цього уникнути або поступово перейти до фізичного навантаження, щоб не ривком.
В нашого сина були сильні обмеження, бо в нас все в купі - пилок - задуха, десь хтось в транспорті надухався - малий свистить, мороз - свистить, жара - задуха, піднявся по східцях швидко - повний капець... Але війшли в ремісію і він змін піднятися на г. Маковиця і г. Говерлянка, в 14-ть років їздить на велосипеді )
Але я наприклад, маючит в анамнезі бронхіальну астму середньої ступені важкості покорила Говерлу і народила дитину (хоча мала знову відмову легень і годинку ІВЛ). Головне в себе вірить і незакриваться від світу, по можливості вести здоровий спосіб життя і намагатися не хворіти простудними.
автор Пожмаковна 31 марта в 16:30
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
може бути астма фізичного навантаження, це коли спазми при фізичних навантеженнях: біг, підніматься по східцях.
Як на мене то це ’найлегший’ варіант, тому що знаєш що може спровокувати задуху і якось цього уникнути або поступово перейти до фізичного навантаження, щоб не ривком.
В нашого сина були сильні обмеження, бо в нас все в купі - пилок - задуха, десь хтось в транспорті надухався - малий свистить, мороз - свистить, жара - задуха, піднявся по східцях швидко - повний капець... Але війшли в ремісію і він змін піднятися на г. Маковиця і г. Говерлянка, в 14-ть років їздить на велосипеді )
Але я наприклад, маючит в анамнезі бронхіальну астму середньої ступені важкості покорила Говерлу і народила дитину (хоча мала знову відмову легень і годинку ІВЛ). Головне в себе вірить і незакриваться від світу, по можливості вести здоровий спосіб життя і намагатися не хворіти простудними.
Дякую, хворіє не так часто, кашляє також не часто, коли лише хворіє. Спортом займається - плавання, футбол біля дому в теплу пору року постійно, цілі дні на футбольному полі. Свисти я чую через слухалку, візуально ніяких змін, кашлю чи утрудненого дихання немає. Дехто пише що чує свист коли дитина просто рядом сидить, і нього такого немає. Лише через фенендоскоп чути.
Завтра запишусь до лікаря, най проводить якісь тести і виясняє що то таке і що з тим робити
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 16:33
Ответ дляПожмаковна
Дякую, хворіє не так часто, кашляє також не часто, коли лише хворіє. Спортом займається - плавання, футбол біля дому в теплу пору року постійно, цілі дні на футбольному полі. Свисти я чую через слухалку, візуально ніяких змін, кашлю чи утрудненого дихання немає. Дехто пише що чує свист коли дитина просто рядом сидить, і нього такого немає. Лише через фенендоскоп чути.
Завтра запишусь до лікаря, най проводить якісь тести і виясняє що то таке і що з тим робити
просіть назначить спірограму і визначити об´єм легень. Це безболісна процедура, і в одному і в іншому випадку дихаєте в трубочку ) Там буде видно як легені себе поводять в спокійному стані і навантадженні. Але якщо це буде вузькопрофільний лікар алерголог чи пульманолог, це перше обстеження котре він призначить
автор Пожмаковна 31 марта в 16:40
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
просіть назначить спірограму і визначити об´єм легень. Це безболісна процедура, і в одному і в іншому випадку дихаєте в трубочку ) Там буде видно як легені себе поводять в спокійному стані і навантадженні. Але якщо це буде вузькопрофільний лікар алерголог чи пульманолог, це перше обстеження котре він призначить
Дякую
автор Пожмаковна 31 марта в 17:03
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
просіть назначить спірограму і визначити об´єм легень. Це безболісна процедура, і в одному і в іншому випадку дихаєте в трубочку ) Там буде видно як легені себе поводять в спокійному стані і навантадженні. Але якщо це буде вузькопрофільний лікар алерголог чи пульманолог, це перше обстеження котре він призначить
Це можна все зробити в алерголога пульмонолога на прийомі, так ?
КАПСЛОЧНИЦА 31 марта в 20:16
Ответ дляПожмаковна
Це можна все зробити в алерголога пульмонолога на прийомі, так ?
об´єм легень можуть замірять на місці, якщо є в кабінеті приспособа для цього (щось на зразок дитячого свитка), а от спірограму - то в спец. кабінеті, як кардіограму. Бо там апарат видає таку стрічку як при кардіограмі і її потрібно розшифрувать. За все своє життя ні разу не зустрічала спірограф в кабінеті алерголога. Він, лікар, повинен видать направлення на дане обстеження
автор Пожмаковна 31 марта в 21:19
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
об´єм легень можуть замірять на місці, якщо є в кабінеті приспособа для цього (щось на зразок дитячого свитка), а от спірограму - то в спец. кабінеті, як кардіограму. Бо там апарат видає таку стрічку як при кардіограмі і її потрібно розшифрувать. За все своє життя ні разу не зустрічала спірограф в кабінеті алерголога. Він, лікар, повинен видать направлення на дане обстеження
Дякую