Отчебучкина• 31 марта 2024
Черги в туалет, вам це не набридло?
Дівчата, а вам не набридли постійні, кілометрові черги в туалет? Невже всім байдуже? Я розумію, що зараз це далеко не найважливіша проблема. Але ж це не повинно заважати, хоча б обговорювати її! Як на мене, проблема вирішується дуже просто. Збільште площу жіночих вбиралень! І все. За фізіологією, жінки, проводять у кабінці більше часу, ніж чоловіки. Пояснювати чому, думаю, не треба.Тому і черги. Але всім пофіг. А мені, як жінці з хронічним циститом, не пофіг. Я терпіти можу, але дуже обмежений час. Не тому, що не хочу. Не можу. А у черзі можна провести і 5 хвилин, а можна і 20! І що робити мені та людям зі схожими проблемами? Просити пропустити? Так не всі мають таку можливість, хтось теж ледве терпить. І що робити? В мене була ситуація, що я просто всцялась🙈 Ніхто не пропустив, черга дуже повільна, а організм не стримав. Добрі люди допомогли,дали кофтинку,серветки. Але ситуація... Дуже багато разів рятувала урологічна прокладка. Але в чому я ,та люди зі схожими проблемами винні? Ні в чому. Але страждаємо.
Знаю, що тема дуже делікатна, але мовчати не можу. Накипіло. Пишите що думаєте. Всім миру та добра❤️
СкумбріяП8• 31 марта 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Я прошу прощения
Может, это глупо для кого-то звучит
Но никогда из дома не выйду, не сделав дело
Ни разу в жизни такого не было, по крайней мере с подросткового возраста точно, мне уже за 30 )
Пару раз до этого было такое, что приспичивало в самый абсолютно неподходящий момент
Это жутко неудобно, становишься зависимым от туалетов, негигиенично, реально противно ходить в общаковые туалеты 😐 Особенно когда длинная одежда, пальто например, джинсы, всё это обметает полы, каждый раз в стирку - ну это ж треш, серьёзно
С тех пор приучила организм ходить до выхода из дома
Это вполне реально, пару месяцев и режим дня, питания
Либо если прям срочно надо куда-то утром, в 6 утра, то не ем, просто чай
Но такое бывает очеень редко, почти никогда
Так что...
Ну а пописать - то как бы вообще без проблем, спокойно терплю
Может, это глупо для кого-то звучит
Так что...
я перед выходом из дома могу сходить и не 1 раз, а потом через пол часа захотеть еще раз...Есть такие проблемы у людей как пиэлонефрит, СРК и много других...а будучи беременной на 8-9 мес я могла ходить по-маленькому хоть каждые пол часа. Терпеть долго не могу и нельзя.
Цукрові вишні• 31 марта 2024
Ответ дляОтчебучкина
так в тому і проблема, не всі люди можуть пропустить, комусь теж терміново треба. Я просиоа пропустить, бо не можу терпіти,будь ласка. Ніхто не пустив🤷♀️ Ну і стався конфуз..
Ходіть в чоловічий
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Ходіть в чоловічий
Якщо він пустий, то можна. А якщо там хтось у пісуара стоїть?
Да_Я_ТакаЯ_• 31 марта 2024
Ответ дляОтчебучкина
Что хуже - пробежать мимо мужика с членом в руках или уписаться? Не страшно, закрыли глаза и пробежали в кабинку. Можно подумать. Тем более, он же спиной стоит, скорее всего.
Цукрові вишні• 31 марта 2024
Ответ дляОтчебучкина
Багатозначно посміхайтеся і кажіть-ММММ, нічого собі.
Якщо без жартів..
Не знаю чим допомогти.
Мій чоловік знає всі туалети на районі
Бо ми любимо гуляти, а маршрути зазвичай будує він...
Якщо без жартів..
Не знаю чим допомогти.
Мій чоловік знає всі туалети на районі
Рогнеда Карповна• 31 марта 2024
Є таблетки Фаніган, вони трохи зменшують кількість малих походів в туалет . В самої періодично бувають загострення циститу, тоді і дома триста разів сходиш, і туалет очима шукаєш. Але зазвичай по Києву їжджу тими ж маршрутами, з дитиною, то в принципі все знаю де та як. В ту ж поліклініку зайти можна(головне руки добре вимити потім), в ТЦ є безкоштовно, є платно. Прям щоб черга - тільки раз чи два було за весь час, і то декілька чоловік. Терпіти можу,інша справа що з повним сечовим міхуром дуже важко робити справи які потрібно. Якби попросили то я б пропустила звісно.
Було пару раз аварій по-великому,живіт болів, до дому не добігла би. Пощастило що було літо і знала де сховатись. А от щодо малих проблем тут простіше.
В моєї свекрухи часом буває що не може добігти, тому як в якусь дорогу то завжди фаніган приймає, мені й порадила. В дорогу дуже зручно.
Отчебучкина
• 31 марта 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
дякую за пораду