Допоможіть мені завершити ГВ 2 роки дитині, а він і не збирається відмовлятися

автор Пиу!Пиу! 01 апреля в 20:38
Їсть все але якщо кормить тато
Як тільки я - крутиться вертиться а потім голодний требує ГВ
Найбільше любить сирник карбонару, піцу, яйце, кашу кукурудзяну, помідор..
Мені дуже важко
Физрукая 01 апреля в 20:38
Це ви вирішуєте , а не дитина , просто не давайте груди
AnnaOst 01 апреля в 20:39
Можу поділитися з вами теорією, бо я досконально вивчила це питання, але ще не наважилася втілити на практиці)
автор Пиу!Пиу! 01 апреля в 20:39
Ответ дляAnnaOst
Можу поділитися з вами теорією, бо я досконально вивчила це питання, але ще не наважилася втілити на практиці)
А вашому малюкові скільки?
автор Пиу!Пиу! 01 апреля в 20:39
Ответ дляAnnaOst
Можу поділитися з вами теорією, бо я досконально вивчила це питання, але ще не наважилася втілити на практиці)
Поділіться
Бо свекруха радить намазати зеленкою
AnnaOst 01 апреля в 20:39
Ответ дляФизрукая
Це ви вирішуєте , а не дитина , просто не давайте груди
Так тут питаннях ж ще в тому, що для грудей автора то не дуже добре якщо їх просто в один момент перестати давати
автор Пиу!Пиу! 01 апреля в 20:40
Ответ дляAnnaOst
Так тут питаннях ж ще в тому, що для грудей автора то не дуже добре якщо їх просто в один момент перестати давати
Як правильно це зробити щоб біди не було ?
AnnaOst 01 апреля в 20:41
Ответ дляПиу!Пиу!
А вашому малюкові скільки?
Моїй рік і 8 місяців. Говорить добре реченнями, при спробі обговорити згортання гв кричить ’Нііііі, я маленька’
Попадалочка 01 апреля в 20:41
Он вас силой скрутил? Не давайте и все.
Лично я настойкой полыни сосок мазала, одной пробы хватило, чтоб больше не просила.
автор Пиу!Пиу! 01 апреля в 20:41
Ответ дляAnnaOst
Моїй рік і 8 місяців. Говорить добре реченнями, при спробі обговорити згортання гв кричить ’Нііііі, я маленька’
В мене таке ж
Говорить гарно
І на людях каже - дай цицю
Носки на подтяжках 01 апреля в 20:41
Только плавно: вначале убираете менее значимые кормления. И так за месяц-два закончите без вреда для себя и ребенка
AnnaOst 01 апреля в 20:47
Ответ дляПиу!Пиу!
Поділіться
Бо свекруха радить намазати зеленкою
Ну дивіться, в два роки різке припинення вже прям сильною травмою для дитини не стане, але це буде погано для ваших грудей. Але на крайняк то теж спочіб.
Цивілізовано типу так якось. Для початку структуруєте гв: рахуєте скільки разів на день він у вас приклалаєтьсч в прибираєте всі випадкові прикладання. От наприклад у вас є груди зранку, на денний сон, після денного сну і на ніч. Оте все впав заплака - сіська, істерика - сіська прибираєте. З їжею якщо така картина то говорите ’спочатку їсти - потім сіся’. Але будьте стійка і готова до протесту. Груди закриваєте, щоб він не міг легко добратися. Потім прибираєте нічні годування. Домовляєтесь що більше не будете вночі їсти сісю. Готує ест до пари безсонних ночей. Це дуже важливо прибрати спочатку нічні годування, бо інакше він у вас всю ніч на цицькі висітиме, добирати е те що вдень не добрав.
А, ну і якщо ви вкладаєте спати з грудьми, то вчитеся засинати без грудей спочатку, а потім прибираєте нічні годування
Физрукая 01 апреля в 20:49
Ответ дляAnnaOst
Так тут питаннях ж ще в тому, що для грудей автора то не дуже добре якщо їх просто в один момент перестати давати
В 2 роки не може бути частого годування
Невидимка Майя 01 апреля в 20:51
Скільки у Вас молока в грудях? Груди наливаються? Якщо ні і дитина робить не більше ніж ковток, тільки смокче як соску, то можете навіть за один день відмовитися від гв. Як припините годувати, то можете запарювати і пити шавлію як чай, є навіть у таблетках для зручності, це допоможе уникнути проблем з грудьми.
AnnaOst 01 апреля в 20:51
Ответ дляФизрукая
В 2 роки не може бути частого годування
Ну якщо там 4 рази вдень і да вночі то це не мало для різкого згортання. Але в такому віці так, вже можна і різко
Носки на подтяжках 01 апреля в 20:51
Ответ дляAnnaOst
Ну дивіться, в два роки різке припинення вже прям сильною травмою для дитини не стане, але це буде погано для ваших грудей. Але на крайняк то теж спочіб.
Цивілізовано типу так якось. Для початку структуруєте гв: рахуєте скільки разів на день він у вас приклалаєтьсч в прибираєте всі випадкові прикладання. От наприклад у вас є груди зранку, на денний сон, після денного сну і на ніч. Оте все впав заплака - сіська, істерика - сіська прибираєте. З їжею якщо така картина то говорите ’спочатку їсти - потім сіся’. Але будьте стійка і готова до протесту. Груди закриваєте, щоб він не міг легко добратися. Потім прибираєте нічні годування. Домовляєтесь що більше не будете вночі їсти сісю. Готує ест до пари безсонних ночей. Це дуже важливо прибрати спочатку нічні годування, бо інакше він у вас всю ніч на цицькі висітиме, добирати е те що вдень не добрав.
А, ну і якщо ви вкладаєте спати з грудьми, то вчитеся засинати без грудей спочатку, а потім прибираєте нічні годування
На счёт ночных не соглашусь. Они остаются последние и уходят сами по себе, ребенок просто перестает просыпаться ночью.
Невидимка Майя 01 апреля в 20:53
Ответ дляНоски на подтяжках
На счёт ночных не соглашусь. Они остаются последние и уходят сами по себе, ребенок просто перестает просыпаться ночью.
Це як пощастить з дитиною. Чимало дітей не збирається відмовлятися і підйоми вночі стають поганою звичкою, з якою доводиться боротися. Краще десь у рік дитини прибрати нічні годування, якщо дитина ще сама не припинила їсти вночі.
Носки на подтяжках 01 апреля в 20:55
Ответ дляНевидимка Майя
Це як пощастить з дитиною. Чимало дітей не збирається відмовлятися і підйоми вночі стають поганою звичкою, з якою доводиться боротися. Краще десь у рік дитини прибрати нічні годування, якщо дитина ще сама не припинила їсти вночі.
Это если рано отлучать. После двух лет такой проблемы обычно уже не бывает
AnnaOst 01 апреля в 20:57
Ответ дляНоски на подтяжках
На счёт ночных не соглашусь. Они остаются последние и уходят сами по себе, ребенок просто перестает просыпаться ночью.
Можливо, я ж кажу я теоретик. На практиці у мене навіть чути не хоче про припинення. Вдень структурували, а скоротити оте структуроване і припинити нічні відмовляється категорично
Губной рояль 01 апреля в 21:06
Я довела гв до двох раз на день-на денний і нічний сон, в 1 рік і 8. Ніяких прикладань і просінь на вулиці,я це відразу не дозволяла осознаній дитині. Вибрали 3 вихідних дні і донька лягала спати з татом,я спала в іншій кімнаті. Чогось татові вона так не вередувала і коли тато годує то їла краще. Перші дві ночі караул був,чоловік давав воду з чашки,носив на руках,а на третю ніч спала. Вдень я приділяла багато уваги,гуляли з нею і тд. Перших 2 дні зцідилася до доброго прлегшення молокосрсрм три рази на добу. Но груди були повні,просто не було розпирання і дискомфорту. На третій день зцвдилася двічі,і потім ще пару днів цідилася раз на добу. Так молоко пішло поступово,без розпирань,без комків і тд.
ХтоЯкщоНеЯ 01 апреля в 21:14
Пояснюйте, попереджайте, жалійте дитинку, якщо важко звикнути.
Ви повинні відчувати впевненість у своїх намірах, щоб забезпечити цю впевненість дитині.
Власним досвідом задоволена. Заздалегідь м´яко навчила дитину чекати: коли вона просила груди, а я зайнята, казала їй правду: я домию посуд і дам. Спочатку чекати буквально хвилинку, потім довше і довше, дитина це легко сприйняла. Важливо завжди виконувати, якщо пообіцяли.
Я своїй казала як є: молочка стає менше і менше. Спочатку вчилися скорочувати тривалість прикладання, потім позабирала хаотичні прикладання вдень. Нічні були довше, прибрала їх лише по готовності дитини, коли вона повністю навчилась продовжувати сон вночі обіймами або погладжуваннями по спинці. Останнім забрала єдине годування на денний сон: два дні розповідала, що молочко закінчується і тепер будемо спати по-іншому, в обіймах.

Все пройшло дуже м´яко. Кілька разів, коли я бачила, що дитині заважко, повертала попередній крок десь на тиждень, а тоді пробували далі. Молоко практично зникло до кінця цього процесу. В кінці дитина приклалась і сказала, що ’ма’ - нема. Все зайняло близько 2 місяців.
Дитині було півтора)
Директор Пляжу 01 апреля в 21:15
Мені допомогла зеленка. Донці було 2. Страшенний сіськоман, довго думала, що це буде супер складно. Один день і все. Сказала, що ’сіся захворіла’. Щоправда донька вирішила спробувати її помити
Невидимка Майя 01 апреля в 21:23
Ответ дляНоски на подтяжках
Это если рано отлучать. После двух лет такой проблемы обычно уже не бывает
А рано це коли? Навіть тут на форумі були теми, що дитинка вже садочкового віку прокидається вночі декілька разів і вимагає їсти, а по мамських форумах скільки я бачила тем, як дворічні вже дітки усю ніч тягають маму за груди і спати не дають. Треба дивитися по дитині, коли сама відмовляється це звичайно супер, але чимало дітей треба саме відучати маминими зусиллями.
Сундучок с каникулами 01 апреля в 21:30
Ответ дляПиу!Пиу!
В мене таке ж
Говорить гарно
І на людях каже - дай цицю
🤣🤣🤣 як моя ))
Самая СоветЧиваЯ 01 апреля в 22:33
Не дати і все. Також завершувала в 2 роки .
Старший перемучився одну - дві ночі і забув.
Молодший - ходив декілька днів розводив руками і казав, що нема.
Так, що набирайтесь сил і все буде добре. Ви більше переживаєте як воно буде, ніж воно є насправді