Помітила чим менші у людини очі тим вона тупіша

Я зараз не про розріз а саме про глибину розташування та величину ока, коли вони глибоко розташовані, людина зазвичай не може похвалитися інтелектом. Це просто спостереження, нічого більше.
Анютины ласки 01 апреля в 21:59
Азиаты в шоке
25 2
автор Залізна тьотя 01 апреля в 21:59
Ответ дляАнютины ласки
Азиаты в шоке
Ну я ж написала, що тут мова не про розріз очей
Ленне-Рейма 01 апреля в 21:59
Не, не связано. У меня есть знакомые с маленькими глазами и кандидаты наук. Далеко не тупые.
Ромашкинная 01 апреля в 22:00
А які у вас очі?
Анютины ласки 01 апреля в 22:01
Ответ дляРомашкинная
А які у вас очі?
Можна автопортрет скласти, судячи з теми
6 1
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:01
Приблизно про такі я кажу , коли вони ще округлої форми
Eva030330 01 апреля в 22:01
Блин не знаю, но по человеку очень легко определить умный он или нет. По самой внешности и взгляду.
7 1
Гидроусилитель руля 01 апреля в 22:02
Ответ дляEva030330
Блин не знаю, но по человеку очень легко определить умный он или нет. По самой внешности и взгляду.
Як???
Опишіть.
Анчо Ус 01 апреля в 22:02
Ответ дляEva030330
Блин не знаю, но по человеку очень легко определить умный он или нет. По самой внешности и взгляду.
А когда начинает говорить, последние точки над і расставляются.
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:02
Ответ дляРомашкинная
А які у вас очі?
Середньої форми
3 1
Анчо Ус 01 апреля в 22:03
Ответ дляЗалізна тьотя
Середньої форми
Что такое средняя форма?
4 1 1
Like-995b 01 апреля в 22:03
Ответ дляEva030330
Блин не знаю, но по человеку очень легко определить умный он или нет. По самой внешности и взгляду.
Кстати да. Тупизм отпечатывается на лице
Сорока-ворона 01 апреля в 22:03
Згадала одразу Яника. Його поросячі очі викликали огиду.
Eva030330 01 апреля в 22:03
Ответ дляГидроусилитель руля
Як???
Опишіть.
Ну чисто интуитивно.
Бывает у человека тупой взгляд по жизни.
Ромашкинная 01 апреля в 22:03
Ответ дляЗалізна тьотя
Середньої форми
То за вашою теорією ви яка?)
Сундучок с каникулами 01 апреля в 22:03
Ум человека никогда не зависел от размера глаз, длины ногтей, кривизны зубов или роста. ))
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:04
Ответ дляАнчо Ус
Что такое средняя форма?
Ну є великі очі, є маленькі, а є середні, тобто і не великі і не малі. Ось приблизно такі в мене
Гидроусилитель руля 01 апреля в 22:06
Ответ дляEva030330
Ну чисто интуитивно.
Бывает у человека тупой взгляд по жизни.
Так, тут всі надіїя на інтуїцію .
Воздух в банке 01 апреля в 22:09
У мене великі очі, а я тупа
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:09
Ответ дляВоздух в банке
У мене великі очі, а я тупа
Зате скоріше за все у вас високий емоційний інтелект, це теж непогано
1 1
Воздух в банке 01 апреля в 22:11
Ответ дляЗалізна тьотя
Зате скоріше за все у вас високий емоційний інтелект, це теж непогано
Та не сказала б так
Почемучечка 01 апреля в 22:12
В моєї мами маленькі очі. Вона розумна, займає гарну посаду, топ менеджер великої агро компанії, до цього працювала в топливі. Має велику зарплату, купила 2 квартири в Києві, нам допомагає, возить на відпочинки і тд. . Спеціаліст, якого відривають з руками і ногами в її предпенсійному віці.
Аноним_1859 01 апреля в 22:12
ржака! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:13
Ответ дляПочемучечка
В моєї мами маленькі очі. Вона розумна, займає гарну посаду, топ менеджер великої агро компанії, до цього працювала в топливі. Має велику зарплату, купила 2 квартири в Києві, нам допомагає, возить на відпочинки і тд. . Спеціаліст, якого відривають з руками і ногами в її предпенсійному віці.
Удалено администрацией...
Почемучечка 01 апреля в 22:15
Ответ дляЗалізна тьотя
Удалено администрацией...
Чи багато ви знаєте топ менеджерів міжнародних компаній, що прикидаються? Не несіть пургу.
Вподобайден 01 апреля в 22:18
По теории Автора, Аня Тейлор Джой должна быть Нобелевским лауреатом...
Вподобайден 01 апреля в 22:18
Ответ дляЗалізна тьотя
Удалено администрацией...
А Вы даже прикинуться не можете...
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:19
Ответ дляПочемучечка
Чи багато ви знаєте топ менеджерів міжнародних компаній, що прикидаються? Не несіть пургу.
Залежно яка компанія. Якщо це міжнародна компанія в Намібії, то сумніваюсь
2 1 1
автор Залізна тьотя 01 апреля в 22:19
Ответ дляВподобайден
А Вы даже прикинуться не можете...
Не сприймайте все надто серйозно і життя здаватиметься легшим
Большой секретик 01 апреля в 22:20
Ответ дляАнчо Ус
Что такое средняя форма?