Залізна тьотя• 01 апреля 2024
Помітила чим менші у людини очі тим вона тупіша
Я зараз не про розріз а саме про глибину розташування та величину ока, коли вони глибоко розташовані, людина зазвичай не може похвалитися інтелектом. Це просто спостереження, нічого більше.
Пиу!Пиу!• 01 апреля 2024
Ответ дляРомашкинная
То за вашою теорією ви яка?)
Со средним умом
Маленькие глаза - тупые
Большие глаза - очень умные
Маленькие глаза - тупые
Большие глаза - очень умные
Просто каралева• 01 апреля 2024
Колись мені одна пані з довгим волоссям розказувала про те, що чим коротше волосся, тим людина дурніша 😂😂😂😂
Так і тут
Просто каралева• 01 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Приблизно про такі я кажу , коли вони ще округлої форми
Такі?
Залізна тьотя
• 01 апреля 2024
Ответ дляПросто каралева
Такі?
Ні, вони не глибоко розташовані і розріз досить довгий. Видно що людина володіє інтелектом ось такі зараз як на фото приблизно я маю на увазі
Просто каралева• 01 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А де ж в неї малі очі???? 😂😂😂
Бачу_майбутнє• 01 мая 2024
А я не люблю людей з тонкими губами. І особливо ще коли підборіддя мале. Відштовхують прямо. Вони мені одразу здаються хитрими й підлими
Залізна тьотя
• 01 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Можна з фото?
Козяка-маляка• 03 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Не сприймайте все надто серйозно і життя здаватиметься легшим
Похоже, что именно вы так делаете.
Пишна молодиця• 06 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
А когда начинает говорить, последние точки над і расставляются.
Особенно если язык вам не знаком)
Анчо Ус• 06 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Особенно если язык вам не знаком)
После особенно запятая. Классный некропостинг
Пишна молодиця• 06 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Не придирайтесь. Не судите да не судимы будете )
Комиссия50%• 20 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
По моєму тупі ті, хто створює тупі теми
lorena28071970• 22 мая 2024
Ще тисячі 2-3 років тому люди помітили, що розмір очного яблука у всіх людей однаковий. Від народженя і до самої смерті розмір ока не змінюється.
Качка в тапцях• 13 июня 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну я ж написала, що тут мова не про розріз очей
Зеленский тоже
Ms. Похвала• 21 июня 2024
Не думаю что это связано именно с величиной глаз- просто есть внешние признаки псих заболеваний или например детей рождённых от алкоголиков, у которых со здоровьем или с психикой не все в порядке
Ms. Похвала• 21 июня 2024
Ответ дляПоторописька
В кого з них менші очі? Це судження ваше притягнуте за вуха.
Аха,🔥🔥🔥🔥🔥
Міряно-переміряно• 11 июля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Згадала одразу Яника. Його поросячі очі викликали огиду.
А у Зелі гарні такі )
Сорока-ворона• 11 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А у Зелі гарні такі )
Такого бидла як яник не можна взагалі ні з ким порівнювати. Його просували, бо пошкодували його маму. Вона вміла понити на важку долю і підлабузнювати. Це тупе бидло ледве технікум закінчило.
Сорока-ворона• 11 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А у Зелі гарні такі )
То надішліть чи скажіть їй, що вона порушую статтю 173 адміністративного кодексу. Там мізерний штраф, але...
NainaBelle• 18 июля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Та це просто жах!
Млинець Мій• 22 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Кстати да. Тупизм отпечатывается на лице
Далеко не всегда.
ЖующаЯКонфету• 24 июля 2024
Ответ дляEva030330
Блин не знаю, но по человеку очень легко определить умный он или нет. По самой внешности и взгляду.
Нет не легко,потому что чаще всего люди и не умные и не глупые, средние. Плюс образованный ,но дурак,или наоборот.