Робота в декреті

Доброго вечора.
Дівчата , у кого є маленькі діти, ким ви працюєте або підпрацьовуєте у декреті.
Садки у місті не працюють , приватні не по кишені , робота по типу розсилки оголошень в телеграмі принесла мені за три тижні 500 грн..
Я просто не знаю , що роботи , дитину залишити ні з ким , всі працюють.
Дуже цікаво послухати ваші історії, які варіанти роботи можна розглянути? Можливо щось порадите . Дякую
Анонім-ка 01 апреля в 22:06
Послушаю
Все буде 01 апреля в 22:09
У вашому випадку- лише віддалені роботи. Бо жоден роботодавець не схвалить постійну присутність дитини на робочому місці.
Я брала дитину із собою на роботу,в мене був окремий кабінет, в дитина не заважала. Коли трохи підросла, то взяла няню.
автор Принцепесочка 01 апреля в 22:11
Ответ дляВсе буде
У вашому випадку- лише віддалені роботи. Бо жоден роботодавець не схвалить постійну присутність дитини на робочому місці.
Я брала дитину із собою на роботу,в мене був окремий кабінет, в дитина не заважала. Коли трохи підросла, то взяла няню.
Це класно , що була можливість брати дитину з собою. До декрету я працювала довгий час в банку, туди дитину не візьмешь із собою(
Так і роблю , розглядаю тільки віддалену.
Доктор Варвар 01 апреля в 22:13
в півтора роки дитини покликали в одну із попередніх компаній де я працювала раніше. працювала віддалено. спочатку була няня, через пару місяців почалася війна і няня поїхала від нас. з тих пір вже 2 роки працюю без няні. дитина в садок не ходить, не з спокійних і самостійно не грається. працюю коли спить, тобто за рахунок власного сну. втомлена. не рекомендую)

ким ви працювали до декрету?
Научительница 01 апреля в 22:14
А чому не хочете вийти на повний день та платити за приватний садок? Скільки дитині?
Доктор Варвар 01 апреля в 22:15
Ответ дляНаучительница
А чому не хочете вийти на повний день та платити за приватний садок? Скільки дитині?
садок то не гарантія можливості працювати. садок то 2-3 дні в садочку і 2 тижні вдома з соплями
Научительница 01 апреля в 22:16
Ответ дляДоктор Варвар
садок то не гарантія можливості працювати. садок то 2-3 дні в садочку і 2 тижні вдома з соплями
З соплями також в садок ходять , і в маленьких групах менше хворіють
автор Принцепесочка 01 апреля в 22:17
Ответ дляДоктор Варвар
в півтора роки дитини покликали в одну із попередніх компаній де я працювала раніше. працювала віддалено. спочатку була няня, через пару місяців почалася війна і няня поїхала від нас. з тих пір вже 2 роки працюю без няні. дитина в садок не ходить, не з спокійних і самостійно не грається. працюю коли спить, тобто за рахунок власного сну. втомлена. не рекомендую)

ким ви працювали до декрету?
Я економіст, працювала в банку )
Моя дитина непосидюча це мʼяко кажучи , і вдень вже не спить , ну може інколи.
По своїй спеціальності з дитиною я працювати не зможу, там треба бути максимально уважним.
Ось , дивлюсь багато вакансій менеджерів інтернет магазинів, соц мереж і тп.
автор Принцепесочка 01 апреля в 22:18
Ответ дляНаучительница
А чому не хочете вийти на повний день та платити за приватний садок? Скільки дитині?
Садок коштує більше моєї зарплати, ось в чому справа
Доктор Варвар 01 апреля в 22:19
Ответ дляПринцепесочка
Я економіст, працювала в банку )
Моя дитина непосидюча це мʼяко кажучи , і вдень вже не спить , ну може інколи.
По своїй спеціальності з дитиною я працювати не зможу, там треба бути максимально уважним.
Ось , дивлюсь багато вакансій менеджерів інтернет магазинів, соц мереж і тп.
менеджер інтернет магазину займає багато часу. бо купа питань цілий день і не тільки вдень. і на кожне треба відповісти письмово, або в телефонному режимі (в залежності від магазину).
ви цілий день в телефоні проведете
автор Принцепесочка 01 апреля в 22:21
Ответ дляДоктор Варвар
менеджер інтернет магазину займає багато часу. бо купа питань цілий день і не тільки вдень. і на кожне треба відповісти письмово, або в телефонному режимі (в залежності від магазину).
ви цілий день в телефоні проведете
Це так, але мені здається це єдиний варіант, який я можу собі дозволити (
Простецкая 01 апреля в 22:47
Ответ дляПринцепесочка
Я економіст, працювала в банку )
Моя дитина непосидюча це мʼяко кажучи , і вдень вже не спить , ну може інколи.
По своїй спеціальності з дитиною я працювати не зможу, там треба бути максимально уважним.
Ось , дивлюсь багато вакансій менеджерів інтернет магазинів, соц мереж і тп.
Де дивитесь? Я щось взагалі нічого не бачу. І немає за що і де жити з дитиною. Правда, в мене підліток.
Колдунья-вещунья 01 апреля в 23:40
Якраз працюю у цій сфері, але у мене лише переписка з клієнтами, без дзвінків, декілька сайтів, які треба оновлювати/наповнювати. Дитині 8 місяців, більша частина роботи в основному вночі. Працювала ще до декрету, офлайн, роботодавець погодився на дистанційне. В декреті не була.