дамаАмстердама• 02 апреля 2024

Уряд змінив правила для виїзду деяких студентів за кордон

Кабінет міністрів України на засіданні у вівторок, 2 квітня, прийняв зміни щодо перетину державного кордону студентами-бакалаврами. Про це у своєму Telegram-каналі написав нардеп Олексій Гончаренко.

За словами нардепа, відтепер студенти-бакалаври віком від 18 до 22 років, які навчаються в університетах в Україні, зможуть виїжджати за кордон на стажування. Мова про магістрів медичного, фармацевтичного та ветеринарного напрямку.
Роздратована шкіра• 02 апреля 2024
Ответ дляВсміхайлик
У меня у сына несколько одногруппников поехало по подобной программе(направление учебы другое). Но еще срок не пришел возвращаться. Интересно, вернуться или нет. Но они делали для выезда еще и студ.визу. По безвизу их не принимали.
Выехали то они по студенческой визе, но что мешает им уже находясь в Европе оформить временную защиту. Депортировать насильно их не могут, т.к. в Украине война. Т.е. по сути как они решат так и будет)

Роздратована шкіра• 02 апреля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Він вже сам вирішить, як для ного краще
Это само собой. Главное чтоб был этот выбор
Поліпривіт всім• 02 апреля 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Что Вас смущает? Вполне ’подьемные’ документы
Та реально підйомні, чого ж. І одну нирку продати теж підйомномно, он грошей все їм мало і мало .
А вас і вам подібних не
’ смущает’ сам принизливий факт оцього побирання по кабінетам і випрошування виїзду. ’ Не раби ’, ага
ТрамвайGirl• 02 апреля 2024
Це стосується УСІХ бакалаврів
А медичні - ветеринарні університети не мають бакалаврату, там відразу магістратура.
Якщо введуть ці зміни, то супер)
Але чую, що знову збрешуть
ТрамвайGirl• 02 апреля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А вас і вам подібних не
Ви колись брали участь в таких програмах?
Розкажіть, які документи потрібні, щоб не принизливо було
Поліпривіт всім• 02 апреля 2024
Море країн на планеті зі збройними конфліктами і ніхто не додумався людоїдськи людей під ракетами закрити.І скрізь вибори проводять.
А ні , не скрізь - вітаю в компанії Півн.Кореї . Але за легендою - піди згний в окопі за свободу.
Повелитель бітка• 02 апреля 2024
т.е. только военнообязанным

Роздратована шкіра• 02 апреля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А вас і вам подібних не
Меня вообще запрет на выезд всех мужчин ’смущает’. Рабы( но я рада если хоть кому-то удастся вырваться с рабства
Роздратована шкіра• 02 апреля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
И самое циничное, как они партнерам это преподносят, что вроде сами мужчины не хотят уезжать, а готовы с лопатами идти в бой и умереть. Кулеба так и говорит, пойдем с голыми руками. Под ’пойдем’ он конечно не себя имеет ввиду Реально мало кто в Европе знает что граница для мужчин закрыта, европейцам и в голову такое не приходит. Когда рассказываю - глаза у них округляются от удивления
Поліпривіт всім• 02 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Придурюєтеся? ТЦК тепер буде вирішувати, підходяща програма по стажуванню чи ні,
- спеціалісти широкого профілю б..#@.
ТрамвайGirl• 02 апреля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
- спеціалісти широкого профілю б..#@.
Киньте посилання
Ви навіть навчання від стажування відрізнити не можете, а вже тцк приплели
КараПузовна• 02 апреля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Класс, а остальные?
Облізуть.
Поліпривіт всім• 02 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Киньте посилання
Боже, та сидіть далі в клоаці і вилизуйте те, що вибрали. Відстали б лише від інших людей, які не бажають разом з вами той гній їсти і нахвалювати!
Але очевидно, що цьому прошарку збоченців нормальне життя не потрібне, їм приносить задоволення спостерігати, як в цьому дурдомі нормальні мучаться.
ТрамвайGirl• 02 апреля 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Зважаючи на написане вами, то вибрали саме ви
Ваш рівень(
Залізний кіготь• 02 апреля 2024
Добре , якщо правда , хоч хтось зможе виїхати
Угги_в_горошек• 03 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Це стосується УСІХ бакалаврів
Якщо введуть ці зміни, то супер)
Але чую, що знову збрешуть
https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-vnis-zminy-do-pr...