КрестьянинДиор• Изменено 03 апреля 2024
Психологічне айкідо для дітей
Добрий день! Я би хотіла знайти посібник для дітей, як протистояти мовній агресії. Останній випадок - дівчинка років шести не пускає мою чотирирічку на гірку. Донька засмучується, нічого не може відповісти на ’ні, ні, ти не можеш тут кататись’. Тут звичайно я їй допомагаю, але то може статись, коли мене нема, хочу, щоб знала, що відповідати і не брала до серця.
Природньо своїм прикладом навчити того не можу. Поперше, ні я ні чоловік самі не вміємо давати відсіч хамам..а по друге, зараз живемо там, де і не має потреби. Але діти то інша історія, інколи вони спілкуються досить брутально.
Мені б почитати якісь статті, книжки з прикладами діалогів. Дякую!
Аноним НаВсеГда• 03 апреля 2024
где это может случится что ваша в 4 года сама гуляет - хоть пример?
КрестьянинДиор
• 03 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
У садку, наприклад.
Аноним НаВсеГда• 03 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
У садку, наприклад.
там все вопросы воспитателю - да и дети все одного возраста
КрестьянинДиор
• 03 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну, а в п´ять років? Вважаю, недоречно допомагати в кожній дрібній ситуації мамі. У багатьох дітей то виходить природньо, так легко не образити...
Аноним НаВсеГда• 03 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
у большинства детей как и у вас - единицы нахальные только
остальное приходит с опытом... когда то и ваша дорастет до нахального поведения... поверьте
Брехушечка• 03 апреля 2024
своим примером автор, своим примером. и рано вы сдались - она учится, но не стоит ждать результатов со второго раза)
Безлім на все• 03 апреля 2024
’ні, ні, ти не можеш тут кататись’- для початку спитати, ЧОМУ я не можу тут кататись?Може там калюжа внизу горки та шестирічна хотіла просто попередити.)
Мандолина Бу• 03 апреля 2024
Только личным примером.
Все ваши научения до одного места, если ребёнок не видит, как это делают родители в похожих ситуациях.
КрестьянинДиор
• 03 апреля 2024
Ответ дляБезлім на все
Та ні, ну це в неї така гра була негарна. Я не після першої фрази підбігла))
Припустимо, запитала донька, а та ’тому що я так хочу’. Для мене це також ступор, в тому то і проблема
Аноним НаВсеГда• 03 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
не надо ступора - молча говорите что горка для всех, и пусть пропустит вашу
Безлім на все• 03 апреля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Прочитайте в этой теме пост 5 и в вашей жизни и в жизни вашего ребенка таких ситуаций, как вы описали, никогда не будет происходить : https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3514719
КрестьянинДиор
• 03 апреля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я з шестирічною, слава богу, можу впоратись)) Вона не бачила, що батьки поряд, посміхнулась і втікла. Я саме уявляю себе на місці доньки
КрестьянинДиор
• 03 апреля 2024
Дякую всім за поради, я так зрозуміла, що зарано кіпішую. Головне любити і бути її опорою, а все інше прийде пізніше.