Люблю Украину• 03 апреля 2024
Давно в новусі обманюють?
Чи це всюди вже так? Пишуть на ціннику великими цифрами одну ціну (меншу), а по факту це ціна якщо береш від 2-3 штук товару, а якщо одну то на декілька гривень більша. Засмучена.
Багиня• 03 апреля 2024
Ответ дляСвята
А когда вы увидели две цены, то о чем подумали?
Мабуть, що більша для інопланетян:)
Ждушечка• 28 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Є. Ціна має бути маленькими зі знижкою, а великими за 1 шт якщо вона продається поштучно!
Роззуйте очі чи купіть окуляои!
Ждушечка• 28 апреля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
На ціннику маленькими 15, великими 12! Мені з лупою ходити ??
З окулярами!